Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PEUGEOT COBRA 105 KULLANAN VEYA BİLGİSİ OLANLAR DESTEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Peugeot cobra 105
    Merhaba pazartesi günü bütçem çapında bir cobra 105 almayı düşünüyorum.15 yaşındayım ve ruhsatlı yakalanırsam ceza ödeyip geri alma şansın oluyor mu ve kaç tl cezası?Biraz motor hakkında bilgi verirseniz iyi olur. Çekişi nasıl, düz yolda kaça çıkar, freni iyi tutar mı, sık arızalanır mı, parçaları pahalı mı,çalınması basit mi(ona göre kalınlıkta bir kilit alcam),seri hızlanır mı v.s bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    ehliyet olmadan hiç bir motorlu taşıtı trafikte sürmemelisin hadi yakalandığında ceza ile yırttın ya bir kazaya karışırsan o zaman nasıl yırtmayı düşünüyorsun ?
    yaşın dolmadan böyle şeylere heveslenme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Peugeot cobra 105
    mahalle küçük motorda 10 yıllık yarış motoru değil zaten mahalle yamaçta olduğundan gideceği hız 40-50 şehirler arası çıkmaya niyetim yok zaten mahalle içi bakkal-market arası v.s v.s pek sorun yaşancağını sanmıyorum şu ana kadar hiç trafik polisi girmedi mahalleye ha olurda girerse diye sordum ha bide 40 iyi ihtimal zayıf bir şahsiyet sayılmam 90 kiloyu belkide pedallarım

Abi şunlara cevap vermeyin artık bi bitmediler her hafta birisi açıp yaşım 15 16 17 ne zaman ehliyet alırım motor alsam baglarlarmı kaç lira yerim ceza hey allahım ya.

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şunlara cevap vermeyin artık bi bitmediler her hafta birisi açıp yaşım 15 16 17 ne zaman ehliyet alırım motor alsam baglarlarmı kaç lira yerim ceza hey allahım ya.
    öyle deme ama ben 17 yaşındayım ehliyetimi de aldım alınıyorum bak

ve bencede ehliyet olmadan kullanılmamalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Peugeot cobra 105
    elimde şu anda 600 tllik salcano bisiklet var oldu olcak onada binmeyim sonuçta tehlikeli emin ol 10 yıllık külüstürün yaptığı hızın 2 katını bisikletle çok rahat yaparım yaptımda

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    almak istiyorsan al biz sana engel olamayız biz sadece kendi fikirlerimizi söyledik gerisi sana kalmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Peugeot cobra 105
    Alıntı dignity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almak istiyorsan al biz sana engel olamayız biz sadece kendi fikirlerimizi söyledik gerisi sana kalmış
    herkezin fikrine saygım var farkındaysan zaten oğuz beyin yazdığı şeye cevap vermedim çünkü cevap versem uzar daha bu tartışma dediğim gibi bu 10 yıldan daha yaşlı 1996 model ne kadar hız yapar ki yokuş yukarı en fazla okula giderim bunla zaten öğrenciyiz harçlık dayanmaz sonuçta

Kardeşim ne kadar hız yaparkisimi var bunun bu kafa yanlış zaten sen 40 50yle bir yere çarpmanın etkisini biliyormusun fizik dersi görüyorsundur az çok tahmin edersin dignity senin yaklaşım tarzın çok bilinçli sana lafım yok zaten senin tarzında gelene hiçbir zaman lafımız olmadı.
    dignity bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  ehliyetsiz motosiklet sürmenin çevrenize vereceği zararları düşünmenizi öneririz
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)