Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuar yaklaşıyor ufak bir sorum olucaktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Herkese merhaba malum beklediğimiz fuar yaklaşıyor ben en son 2006 da motosiklet fuarına gittiğim için pek hatırlamıyorum ozamanlar küçüktümde fuarda motosikletin üzerine binme şansımız oluyor dimi ? bir diğer sorumda Honda cbr 125r mı yoksa Yamaha yzf r125 i mi tercih etmeliyim boyumda 1.72 ona göre tavsiyede bulunursanız sevinirim babamla önce yamaha da anlaşmıştık ama boy davası ortaya çıkınca ayaklar tam yere basmazsa almam yamaha honda alırım dedi bende bişey diyemedim haliyle işte bu nedenle fuar da üstüne binemiyorsak biraz sıkıntı olur benim için Çorluda yaşıyorum istanbula gidip yamaha bayisinde yzf nin üstüne bin bak derseniz uzun iş onuda yapamam siz bana artılarıyla eksileriyle önerilerde bulunursanız bu iki motosiklet hakkında benimde kafamdaki karışıklıklar gitmiş olur yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizinde dediğiniz gibi YZF gereksiz yüksek ve gereksiz pahalı 125cc için.Babanızdan YZF parası alıp CBR125 alırsınız artan paraylada daha kaliteli ve yakışıklı ekipmanlar alabilirsiniz.Tabi gönlünüzde hangi aslan yatıyo bilemem. Hayırlı olsun şimdiden..
    dignity bunu beğendi.
    www.motojektif.com

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda hayat Ondaa Detaya Girmeye Bile Gerek Duymuyorum
    Hızını Umutlarına Göre Ayarla!!

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    peki teşekkür ederim çoğunluk honda diyor herzaman bu nedenle honda dan yana kullanıcam tercihimi ekipman için bin tl ayırdım sadece fuarı beklemek kalıyor ama motosikletin üstüne binebiliyormuyuz ?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Civarda Honda bayiside mi yok Genellikle bu sınıftaki motosikletlerin heryerini kurcalayabiliyorsun fuarlarda. Ama "Honda Türkiye" şuan için fuara katılan firmalar listesinde yok.

Kafana tek takılan boy/ayak meselesiyse şu siteden bakabilirsin motosiklette nasıl duracağına : http://cycle-ergo.com/
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı dignity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki teşekkür ederim çoğunluk honda diyor herzaman bu nedenle honda dan yana kullanıcam tercihimi ekipman için bin tl ayırdım sadece fuarı beklemek kalıyor ama motosikletin üstüne binebiliyormuyuz ?
    Binersin. Bazı firmalar hariç.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    honda ya bindim zaten burda bayi varda yamaha yok nasıl honda katılmıyor ya ? ben belki indirim olur yada daha iyi pazarlık ederiz diye zaten fuarı bekliyordum boşuna mı beklemiş oluyorum ? koskoca motosiklet fuarına honda nasıl katılmaz ? :/

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yamaha her halukarda 1.72 boy ile aşırı sıkıntılı.

Honda fiyatlarının "fuara katılsalar bile" çok değişeceğini sanmıyorum, en fazla Istanbul bayilerinin indirimli fiyatları kadar düşer ( şahsi düşüncem )
    dignity ve serdar37100 bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hiç biri Cbr 250 al ,

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    ferdinand çok teşekkür ederim resimli olarak beni bilgilendirdiğin için ama sanki selenin biraz daha öne doğru otursam ayaklar biraz daha fazla yerle temas eder gibi ama siz daha iyi bilirsiniz onuda düşündüm ancak babam 250 ile başlangıç yaptırmaz bana malesefki

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hocam yeni kasa cbr 125r öneririm..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    aslına bakarsanız cbr alıcaz büyük ihtimalle ama honda nın 2013 kasa ya hiçbir makyaj yapmaması beni üzdü mesela 250r ı gayet güzel yapmışlar siyah renk olanını ama 2013 cbr 125r ile 2012 arasında hiçbir fark yok insan en ufak bi makyaj yapardı benim en çok takıldığım sorun bu

Ekipmana bin lira az gidip honda cbr gibi bir motor alıyorsan ekipmanını güzel al uzun süre keyifle bin.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    300 tl ls 2 ff 369 kask düşünüyorum 200 tl de eldivene versem 500 e de üstüme bişey alırım diye düşünmüştüm ama bilmiyorum

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    2 AYDA sıkılırsın 125 ten..
    250 cc al alıcaksan
    cbr250 al 8000 tl ye cok güzel 2. el ilanlar var..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    ikna edememki arasındaki hız farkını sorun eder biliyorum

Son hız olarak ciddi bir fark yok ikna ediceğin kişi kimse götür onu bayiye adamlar anlatır zaten otobana veya uzun yola çıkmak isticeksin çıkıncada kıvranıcaksın 125likle ondan sonra

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    bu konuda kesinlikle haklısın ama pek uzun yol yapmam o da var ama fuardayken bunu söyliycem babama

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    calibre 250 rr alıp kendi fanını söküp tofaş fanı takmak var benim aklımda da
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    BM calibre 250 gelicek bu yıl içinde
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha her halukarda 1.72 boy ile aşırı sıkıntılı.

http://g1302.hizliresim.com/16/2/jnu8r.jpg

Honda fiyatlarının "fuara katılsalar bile" çok değişeceğini sanmıyorum, en fazla Istanbul bayilerinin indirimli fiyatları kadar düşer ( şahsi düşüncem )

abim sunu birde 1.80 için yapar mısın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)