Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Renk Konusunda Bilgiye İhtiyacım Var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    arkadaşlar yakın bir arkadaşıma er-5 aldık. Rengi siyah ama hor kullanılmış komple elden geçecek yaza kadar tamir-bakım işlerini bitirmeyi planlıyoruz. Parçalar sipariş edildi, bizde komple kaporta aksamlarını ve iskeletini boyatalım dedik. Ruhsatta siyah geçiyor, Biz mat siyah yapsak yada metalik siyah yapsak sorun olur mu, yada renk değiştikten sonramı ruhsatta değişiklik yaptıracağız, önceden başvuru yapmamız gerekir mi? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Motoru boyattıktan sonra boya faturasıyla ruhsata işleyitorsun ama renk konusunu bilemiyorum .

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    cevabınız için teşekkür ederim ruhsat değişim masrafları rengini siyahtan mat siyah yapmaya değmez diye düşünüyorum.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    250 cc custom
    Mat siyah ya da metalik siyahda skıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. benim motor vişne çürüğüne benziyordu, (ruhsatta kırmızı diye geçiyor) mat kırmızı (plasti-dip denilen sprey boya benzeri plastik bir kaplama yaptık) trafikte hiç sıkıntı yaşamadım.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    evet bende öyle düşünmüştüm. zira ruhsatta sadece siyah diyor herhangi bir özellik belirtilmemiş ama iyice araştırıp öğrenmekte fayda var. bakalım eğer sıkıntı çıkmayacağı kanısına varırsak yinede elimizde boya faturası vb gibi evrakları hazır tutacağız artık. cevabınız içinde teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)