Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

siz ne yaparsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    direksiyondan kilitli motorsikletinizi surukleyerek yerini degistirmeye calisip kendi arabasini park etmek isteyen bir okuz gorseniz ne yaparsiniz. ya da nasil tanimlarsiniz?

a) okuzun motorsikletle imtihani.
    b) araba kullanan okuz
    c) okuz bildigin okuz
    d) hepsi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    döverim ben onu :D
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Biber Gazı yokmu Biber gazı ?
    Doğru cevap D hepsi
    Şuanda değil ama 1 aya kendi aracımı alıyorum Böyle öküzler için hiç kavga felan etmeye gerek yok
    Önce insan gibi konuşacan baktın lafdan anlamıyomU Verecen Gazı verecen Gazı kendine gelsin
    okan.turan ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Sado

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anında müdahale eğer yukarda falansam balkondan atlarım zaten, artık kalanla tek bacak tek kol Allah ne verdiyse
    okan.turan bunu beğendi.
    Ninja

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önce hayırdır diye sorarım, arabayı park etmek için çekmeye çalıştığını söyler, motoruma yer bulamazsam bu sefer ben senin arabana halat bağlayıp başka bir arabayla yerini değiştirmeye çalışırım kusura bakma birader derim. Muhattap olmamak için en temizi en çirkefinden bir alarm ya da alarmlı disk kilidi takacaksın, bak o zaman sen gelene kadar dokunuyor mu motora.
    okan.turan ve Kawa10 bunu beğendiler.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    diyecek lafım var ama ayıp olur mt camiasına hayvan oğ*u hayvan
    okan.turan bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    direksiyon kilidini açmadan önce anahtarı önce bi güzel bileylerim o arabada. sonra kilidimi açar yoluma giderim.
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    motor kullanicisi akilli olmaK zorunda, sadece kullanirken degil, park ederken de her zaman arabalari dusunmemiz gerekir, arabalar genelde motorlara gore hantal kaldiklari icin, zorda olabilecegini dusundugum arabaya yol benim de olsa oncelik tanirim, park ederken de mumkun oldugunca arabalari dusunmek gerekir, simdi o kisi arabasini park edecek, genis bir alana ihtiyaci var, bizim oyle derdimiz yok, adam motoru severek isteyerek yerinden oynatmak istemez ama yer bulamamis belli ki, motoru da cektigi yer motor icin uygun olmali, yolun ortasinda birakmaz, hemen herkese okuz diye dalmak size zarar verir, yersiniz dayagi en iyi ihtimal, bu ulkede neden bakiyon diye adam vuran var,trafikte neden solladin diye adam vuran var, sen niye karsi takimlisin diye adam vuran var, en kotusu sebebi olmadan adam vuran var, dunya gun gectikce bozulurken, hic olmazsa biz karsi tarafi biraz dusunup bir nebze de olsa dunyayi guzel kilalim.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    guzel cozumler cikiyor gercekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

sunuda belirteyim benim motorla birlikte baska bir motoruda orta yere cekiyor adam zaten ben o sirada goruyorum. yanda 2 motor daha var onlarin yanida bos. ama adam hep oraya park ediyormus savunmasi bu. park problemi olmayan bir yerde oluyor olay. senin anlayacagin bildigin okuz adam. ben ne mi yaptim kavga ettik adamla . dayagi yersiniz demissinizde oyle kolay degil o isler karsindakinden yer dayagi oturur iste. ben gene yasina hurmet gosterdin dalardim yoksa. birde dediginiz gibi yer olmasa insan gibi soylese hallolur ama hayvan gibi benim malima zarar vermeye kalkarsa baska ne denir bu adama.
    kursattekin bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sana hitaben yazmadim, genelleme olarak kastim, sonucta oyle cinsler vardir, insanin sabrini test eder, dusun ki o senin sinavin, onu seytan olarak dusun ve uyma, hep karli cikarsin, benimde karsima neleri cikiyordu bir bilsen, kizip sinirlenmek sadece kendine zarar verir, takma

Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel cozumler cikiyor gercekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

sunuda belirteyim benim motorla birlikte baska bir motoruda orta yere cekiyor adam zaten ben o sirada goruyorum. yanda 2 motor daha var onlarin yanida bos. ama adam hep oraya park ediyormus savunmasi bu. park problemi olmayan bir yerde oluyor olay. senin anlayacagin bildigin okuz adam. ben ne mi yaptim kavga ettik adamla . dayagi yersiniz demissinizde oyle kolay degil o isler karsindakinden yer dayagi oturur iste. ben gene yasina hurmet gosterdin dalardim yoksa. birde dediginiz gibi yer olmasa insan gibi soylese hallolur ama hayvan gibi benim malima zarar vermeye kalkarsa baska ne denir bu adama.
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Her zamanki park ettiğim yer konusu bu lafın 3,4 kere kavgasına şahit oldum 2 si Otomobil pazarında 1,2 kere çarşıda 1 defada alakasız bir yerde bir sitede
    Yahu her yeri anladıkda Allah için otomobil pazarı nedir yahu adam kaç aydır satmaya çalışıyorsa arabasını Üstelik dışarıda ücretsiz bölümde yumruk yumruğa birbirlerine girdiler
    Cahillik diye tanımlıyorum ben bunları başka bir şey değil
    okan.turan bunu beğendi.
    Sado

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bizim üst komşuyla tartışmıştım arabasını koyacktı anahtarı ver dedi yoktur dedim hayvan iki kişiyle kaldırdı çekti motoru
    okan.turan bunu beğendi.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben bu gibi durumlarda çok sinirli oluyorum nedense halbuki hiç sinirlenmem çok sakin birisiyim ama motosikleti araç sınıfına koymamaları çok zoruma gidiyor bu da aynı şekilde motosikleti küçümsemek anlamına geliyor...gücüm yetecek biriyse garanti tartışırdım yok yetmeyecek biriyse dur ben çekerim derdim...ama bu olayı burda bitirmezdim gece arabasına zarar verirdim ki rahatlayayım(zaten yaşadığım yer küçük) zarar konusunda da hidrolik fren yağının üstüne tanımam...ha birde havalı tüfekle cam indirmek veya kaborta da hasar vermek de önceliklerim arasında..ama nedense bunları sadece düşünüyorum daha hiç pratiğe dökmedim...
    okan.turan ve aquarist4 bunu beğendiler.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bende devlete vergi ödüyorum neden motorsıkle taşıttan sayılmıyorda çekmeye çalışıyor babasının yerimi devletin sokagıda gelip çekiyor motoru ? ben olsam bunları söylerdim gerekirse hukuki işlem yapılsın yinede haklı olmaz ısrar edersede kavga zamanı ilk önce konusmak lazım.
    okan.turan bunu beğendi.

Konuyu açan arkadaşın benzerini bende yaşadım: Scooter bizim apartmanın önünde, direksiyon kilitli, ön tekerinde zincir ayrıca alarmı açık bir şekilde duruyordu, yandaki komşu arabasını çıkartıp, benim scooterı kendi evinin önüne götürmeye çalışırken, alarm ötmeye başladı indim aşağıya adam zincirden tutmuş sürüklemeye çalışıyor, neden mi kendi parkettiği yerden olmamak için benim scooterı sürüklüyor,birde adam tanıyor zili çalsa rica etse olmaz, odunluğa yakışmaz.Biz bedava aldık o scooeterı,vergi vermiyoruz ya adam yerine koyan yok...Karakter,kişilik,insanlık para ile satılmıyor işte...
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    taniyor olmalarida ayri bir olay zaten

Alıntı karşıyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaşın benzerini bende yaşadım: Scooter bizim apartmanın önünde, direksiyon kilitli, ön tekerinde zincir ayrıca alarmı açık bir şekilde duruyordu, yandaki komşu arabasını çıkartıp, benim scooterı kendi evinin önüne götürmeye çalışırken, alarm ötmeye başladı indim aşağıya adam zincirden tutmuş sürüklemeye çalışıyor, neden mi kendi parkettiği yerden olmamak için benim scooterı sürüklüyor,birde adam tanıyor zili çalsa rica etse olmaz, odunluğa yakışmaz.Biz bedava aldık o scooeterı,vergi vermiyoruz ya adam yerine koyan yok...Karakter,kişilik,insanlık para ile satılmıyor işte...

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    Zihniyete bakar mısınız ya...

Her zaman dikkatli olmamız gerekli bu kesin.
    Otomobil sürücülerinin bizlere tahammülü yok.
    Ne seyir, ne de park halinde.

Çok sinir bozucu ve insanı çileden çıkaracak bir durum bu o kesin.
    Ben delirebilirdim buna tanık olsam.
    Bazı arkadaşlarımızın da belirttiği gibi biz de motorumuza yer açmak için çekici çağırıp arabaların yerini mi değiştirelim yani.

En mantıklısı, trafikte olduğumuz gibi park ederken de çok dikkatli olur isek, iki defa tartıp, bir o kadar ölçer isek, bu gibi insanlarla muhatap olma oranımızı düşürürüz.
    Sanırım her iki taraf için de en karlısı bu olacaktır.

Ne acı ki ONLAR ve BİZLER diye iki tarafız...
    okan.turan bunu beğendi.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Döverim asarım kırarım diyen arkadaşlar...
    Gerek varmı bok yoluna gitmeye konuş efendi gibi bir sürü ölüm var öyle millet bir birini vurmaya yer arıyo..
    Sevdiklerimizi düşünelim dövmek kırmak etmek gerek yok insanların ruh hali zaten bozuk...
    Herkesin cebinde bıçak belinde silah ...
    okan.turan bunu beğendi.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel konu,Motorumu bu şekil ceken komşumun arabasına camına bir daha motorumu benden izinsiz cekip kaldırıp yerine arabanı koyarsan Tavrım değişir yazdım a-4 kağıda.
    Bir daha yaptı,Tavrım değişti.Bir daha apt kimse bunu yapamadı.Millet kendine müslüman.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    motoru bir arabanın park edicegi yere yayla gibi koyduysan bişi diyemem ama gelip eliyle çekmeye fln sıkar biraz vala sıkıntı olur öle bişi olursa.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)