Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorumu aldım. Truva Tr 250-4

Motovento
    REKLAM ALANI
    soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle darısı başımıza inşallah...
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....:))))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Arkasında Global Motor'un olması güzel. En azından servis bulamadım, usta işten anlamıyor vs. sıkıntısı çekmezsin. Keşke paran olsaydı da GV 250 alsaydın (malum Çinlilerle aram yok )
    Para olsaydı GV 250'İ düşünmedim değil. Hatta orda 650'liği gördüm Türkiye'de iki tane varmış. Biri fuarda biri de benim motoru aldığım bayiide. O ne ses öyle. Tek kelime ile mükemmel.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı olsun!!:...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

sılves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok ama alıcam bir tane choopper
    hayırlı olsun keewayden vazgeçip bunu mu alasam acaba iyi görünüyor ne dersin fotoğraflarla deneyimlerinle bizi bilgilendirirsen sevinirim.allah kazasız belasız kullanmanı nasip eder inşallah senin ve tüm motor meraklılarını

bulut gülen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun city fun
    kazasız belasız inşallah...

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    hayırlı olsun güle güle bin..

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    hayırlı olsun kazasız belasız bin

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Bugün ruhsat ve plaka işi için firmaya uğradım. Ellerinde 5 tane vardı bu makinadan ilkini ben almıştım cuma günü. Diğer dördüde bugün itibariyle satılmış. 4 tane daha sipariş verdiler. Yetişen alıyo.. Ötv kazığı gelmeden gidin ve bi tane alın derim.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı desertnight adlı üyeden alıntı
    Bugün ruhsat ve plaka işi için firmaya uğradım. Ellerinde 5 tane vardı bu makinadan ilkini ben almıştım cuma günü. Diğer dördüde bugün itibariyle satılmış. 4 tane daha sipariş verdiler. Yetişen alıyo.. Ötv kazığı gelmeden gidin ve bi tane alın derim.
    Güzel diyorsun da, sen uzun zamandır bu çinlileri incelemekten fenalık geçirdin hatta avatarın bile değişti...

Sen seçimini hangi kriterlere göre yaptın, onu anlatsana bize lütfen !

Bak millet anket yapıyor, senin motor ilk 10 da bile değil
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hayırlı olsun. Fuarda gezerken dikkatimi çeken 2-3 makineden biriydi senin aldıgın motorda..Kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Güzel diyorsun da, sen uzun zamandır bu çinlileri incelemekten fenalık geçirdin hatta avatarın bile değişti...

Sen seçimini hangi kriterlere göre yaptın, onu anlatsana bize lütfen !

Bak millet anket yapıyor, senin motor ilk 10 da bile değil
    Evet yaklaşık 6 aydır piyasada ne kadar Çinli varsa hepsini inceledim sayılır. Hatta Macar görünümlü Çinliler ve adı sanı duyulmamış bir çok markayı. .
    Bu seçimi yapana dek umutla ve dört gözle çok beklediğim ve sukutu hayale uğradığım modeller de oldu.

Öncelikle fiyat/performans/güvenli servis/firma garantisi ve yedek parça kriterleri açısından değerlendirelim.

Fiyatı 3000ytl (ötv öncesi) Muadilleri Jınlun, Keeway vs düşünülürse oldukça uygun.

Performans olarak çok fazla şey söyleyemeyeceğim yanıltmış olurum ancak test sürüşü beni tatmin etti. Rodajda olmasına karşın oldukça seri. Sesi mükemmel. Özellikle Jınlun'a fark atan bir sesi var. bizzat Jınlunla kapıştırıldı. Görünüm 10 numara -jantlar hariç- ondada yardımcı olacaklar.

Servis Benim aldığım servis her türlü kolaylığı sağlıyor. Güleryüz ve iyi niyet çok önemli. Mesela ben jantlarda bulunan bir bölümün rengini beğenmediğim için onu boyayacaklar (bedelsiz)

Firma garantisi/Yedek parçası: Global firması Truva'nın sahibi. Hani şu meşhur Japon görünümlü Kore markası Hyosung varya onun Türkiye distrübütörü. Bu firma bu markayı almadan önce Hyosung motor alanlar sürünüyordu. Ama şimdi gördüğümüz gibi forumların yıldızı oldu Hyosung. Yedek parça konusunda bir sıkıntı yaşatmayacaklarını umuyorum. Kataloglarından gördüğüm kadarıyla çok makul fiyatları var.

Sonuç: Aslında bekleyip göreceğiz. Detayları yazacağım. ÇİN MALI NE DE OLSA FAZLA BİR BEKLENTİSİ OLMAMALI İNSANIN

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Hayırlısı olsun...

İnşallah iyi çıkar da pişman olmazsın...Dış görünüş güzel de bu devirde iç güzellik te lazım biliyorsun... Ben ne kızlar tanıdım dışı beni içi seni yakar...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Hatlarda bişi oldu ya... Heyecanlandık mesajı iki defa göndermişiz...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı
    Hayırlısı olsun...

İnşallah iyi çıkar da pişman olmazsın...Dış görünüş güzel de bu devirde iç güzellik te lazım biliyorsun... Ben ne kızlar tanıdım dışı beni içi seni yakar...
    Su soğutma yok mu, su soğutma ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    haydi hayırlı olsun düşmanların çat diye çatlasın.. uzun lafın kısası kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hayırlı olsun..

Sonunda sende bir çinliyle dünya evine girmişsin Ne diyalim Allah mesut etsin.

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    ben de incelemiştim o motosikleti.hayırlı olsun,kazasız belasız binersin inşallah
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Kazasız belasız sürüşler dilerim, hayırlı olsun...

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hayırlı olsun kardeş bendede zealsun( çapır) var vibrasyon oluyor bu çapır çin modellerinde tabiki cc farkıda var.

truva

hayırlı olsun arkadaşım bende aldım truva.2 ay boyunca gezmediğim motor kalmadı.kanuni tıger ve truva hepsinden farklı.işçilik kalitesi olarak.detaylar güzel yapılmış.bide keeway land cruser güzel bir makina fakat daha gelmemiş bayilere

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler