Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Egolu pompacılar

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar,
    Scootera benzin almaya gittimi boş olan pompacıya yaklaşırken uyanık pompacı diğer arkadaşına yönlendirdi, birde diyorki: "depo sol tarafta ondan" ne alakaysa benim depo selenin altında armut,solda olsa ne olur çocuk gibi ordan oraya gönderiyor paramızla rezil oluyoruz bu birçok kez tekrarladı bi kereye mahsus değil.Ben doldururken başka motosikletli arkadaş geldi ona birşey demedi. Yabancı ülkelerdeki gibi self olsa da, şu bazı egolu pompacılarla muhatap olmasam...
    M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Birde adamdan saymayıp benzin alacakken bekletmeleri yokmu adamı sinir eder

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hangi iş düzgün yapılıyor ki bu yapılsın,açıkçası ya cana çok yakın oluyorlar gereksiz laubalilik derecesinde yada böyle tripli tipler ortası yok en güzeli kendi benzinini kendin doldurcan.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Altında Olacak Bir 4 silindir yanına gelmedikçe Bağırtacaksın Egsozu Vınn vınn diye bak o zaman nasıl çabucak koşuyorlar
    tayfunerk bunu beğendi.
    Sado

Paylaşımlara teşekkürler...Umarım birgün kendimiz satın alabiilriz şu benzinide, bazı pompacıları rahatsız etmeyiz...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bir iki bekleten dangalağa ben de gelmiştim. Hiç uğraşmam, basar gider başka istasyondan alırım .
    ferhatkars bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Benden önce gelen arabayla ildileniyorlar en son benle ilgilleniyorlar.Bir de o bozuk hava pompaları yokmu bilerek tamir etmiyorlar.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben ne zaman gitsem 'hoşgeldiniz' ile karşılanıyorum. Hem de Adana gibi bir yerde.
    Bekleme yok. En fazla 15 saniye beklerim. Gelen yoksa başka yere giderim. Şimdiye kadar hiç olmadı tabi.

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

Adana gibi derken espiri olsun diye söyledim.
    Hani millet bütün Adanalıları asi sanıyor ya. Kötülemek maksatlı değil.
    'Adana'ya ne olmuş kardeşşşimm' gibi yorumlardan önce önlemi mi alayım dedim.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    idare edin yau bu ne alınganlık.
    Halil Karamanoğlu ve audioslave bunu beğendiler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    self servis olurmu canım! altın damlatıyorlar pompadan..
    speed_dream, otopsici ve ersin90 bunu beğendiler.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    idare edin yau bu ne alınganlık.
    Boş olduğu halde alaycı bir uslüpla diğer pompaya gönderiyor, alınganlıkla alakası yok bu 1-2 değil amaçları başka sezebiliyorsunuz....Teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    self servis olurmu canım! altın damlatıyorlar pompadan..
    Doğru, ben unutmuşum dünyanın en pahalı benzinini kullandığımızı.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı karşıyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş olduğu halde alaycı bir uslüpla diğer pompaya gönderiyor, alınganlıkla alakası yok bu 1-2 değil amaçları başka sezebiliyorsunuz....Teşekkürler...
    amaçları nedir acaba hocam?
    ben gereksiz alınganlık gösterdiğinizi ve olayın kafaya takmaya değmeyecek tipik bir işi savsaklama durumu olduğunu düşünüyorum.
    pompacı bir akrabam da milletin havasından civasından bezmiş durumda dert yanıyordu.
    20 yaşında bebe gelir, doldur koçum der,
    beriki benzin sıçrattı diye fırça atar,
    gariban mesleği pompacılık.
    iki gram trip attırtmadınız adamceyizlere.
    dediğim gibi
    idare edin
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    pompacının egosu olsa ne olmasa ne hacı...

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaçları nedir acaba hocam?
    ben gereksiz alınganlık gösterdiğinizi ve olayın kafaya takmaya değmeyecek tipik bir işi savsaklama durumu olduğunu düşünüyorum.
    pompacı bir akrabam da milletin havasından civasından bezmiş durumda dert yanıyordu.
    20 yaşında bebe gelir, doldur koçum der,
    beriki benzin sıçrattı diye fırça atar,
    gariban mesleği pompacılık.
    iki gram trip attırtmadınız adamceyizlere.
    dediğim gibi
    idare edin
    Benim en başta yazdığımı tam okudunuz mu hocam, bazı pompacılar dedim hepsi aynı değil; her işte ve her yerde olduğu gibi işini iyi yapan da var dediğiniz gibi savsaklayan da var.İşten kaçma, az çalışma uyanıklık yapıp kendi işini arkadaşına yıkma, benim kızdığım alaycı bir uslüpla beni ordan oraya göndermesi eğer orda olsaydınız hak verirdiniz bana Bu arada pompacı akrabanızla empati kurabiliyorum, ben kimseyle dalga geçmem, kendimlede dalga geçilmesinide istemem...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pompacının egosu olsa ne olmasa ne hacı...
    yani komple egodan müteşekkil olsa ne olacak pompa kelimesi herşeyi bitiriyo zaten kaldı ki ben denk gelmiyorum hep efendi adamlar var buralarda. arkadaş duygusal olarak zayıf bi anında yaşamış olayı demek ki.

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    İyi akşamlar,
    Scootera benzin almaya gittimi boş olan pompacıya yaklaşırken uyanık pompacı diğer arkadaşına yönlendirdi, birde diyorki: "depo sol tarafta ondan" ne alakaysa benim depo selenin altında armut,solda olsa ne olur çocuk gibi ordan oraya gönderiyor paramızla rezil oluyoruz bu birçok kez tekrarladı bi kereye mahsus değil.Ben doldururken başka motosikletli arkadaş geldi ona birşey demedi. Yabancı ülkelerdeki gibi self olsa da, şu bazı egolu pompacılarla muhatap olmasam...
    kesin soğukkuyu shell de dir o kişi genelde ordaki bazı pompacılar biraz artist davranıyor.
    karşıyaka bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Egodan değildir o.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Ego; Ben demektir.
    Ego; yani ben dürtüsü insanın kendinde her yaptığı olgu ve olaydan kendi kişiliğinin oluşmasından birebir etkendir.
    " Egoist İnsan " deyimini sık sık duymuşuzdur. Bu sözün gerçek anlamı bencil insan demek değildir. İlk önce kendisini düşünerekten, kendine zarar gelmesini önleyen insan anlamına gelmektedir.

Evet hatta her insan birazda olsa egoist olmalıdır. Bu şart ve gerekli bir olgudur.

Her zamanda olsa karşısındaki düşünen insanlarda en belirgin özellik ise hayal kırıklığına çabuk ve sıkça uğramalarıdır.

En doğru yapılması gereken hareket ise hem kendimizi hemde karşımızdakini zora sokmadan her işimizi ona göre yapmamızdır.
    Atalarımız "İlk önce can ondan sonra canan " sözüyle de Ego'nun değerini dile getirmişlerdir.

Ego'sunu ( yani kendisini ) kuvvetli kılan insan dirayetli ve sabırlı insanlardır. O nedenledir ki her zaman ilk önce kendimizi sağlama almalıyız.

Yoksa aksi taktirde bırakın karşımızdakine faydalı olmayı kendimize bile hiç faydamız dokunmaz.
    Buda ancak ego olgumuzun bizdeki etkisiyle mümkündür.
    Lütfen ben demeyi bencillikle karıştırmayalım. Buraya kadar ki açıklamalarımızdan bunun izahatini anladık kanısındayım. Kendini her yönden geliştiren ve eğiten insan demek çevresine, milletine, devletine faydası dokunabilecek insan demektir. I sebeple tekrarlıyorum ilk önce ben demeli yani ilk önce kendimizi yetiştirmeliyiz. Hemde bir an önce büyük titizlikle.''

Başlık olmamış sanki ömer !! alıngan olmak fayda getirmez ki , hoşgörülü olmak lağzım !, işleri hiç te kolaydeğil aslında , K.yaka gibi bir yerde 12 saat ayakta ve bu soğukta (gece) .
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yabancı ülkelerdeki gibi self olsa da, şu bazı egolu pompacılarla muhatap olmasam...
    Eğer Yapı kredi, Garanti ya da HSBC bankarının birinden kredi kartın varsa Opet'ten otobilim anahtarlık al, anahtarlığı pompaya göster kendi benzinini kendin doldur benzin ücreti de otomatik kredi kartından çekilsin.
    YÖRÜK ve karşıyaka bunu beğendiler.

Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Ego; Ben demektir.
    Ego; yani ben dürtüsü insanın kendinde her yaptığı olgu ve olaydan kendi kişiliğinin oluşmasından birebir etkendir.
    " Egoist İnsan " deyimini sık sık duymuşuzdur. Bu sözün gerçek anlamı bencil insan demek değildir. İlk önce kendisini düşünerekten, kendine zarar gelmesini önleyen insan anlamına gelmektedir.

Evet hatta her insan birazda olsa egoist olmalıdır. Bu şart ve gerekli bir olgudur.

Her zamanda olsa karşısındaki düşünen insanlarda en belirgin özellik ise hayal kırıklığına çabuk ve sıkça uğramalarıdır.

En doğru yapılması gereken hareket ise hem kendimizi hemde karşımızdakini zora sokmadan her işimizi ona göre yapmamızdır.
    Atalarımız "İlk önce can ondan sonra canan " sözüyle de Ego'nun değerini dile getirmişlerdir.

Ego'sunu ( yani kendisini ) kuvvetli kılan insan dirayetli ve sabırlı insanlardır. O nedenledir ki her zaman ilk önce kendimizi sağlama almalıyız.

Yoksa aksi taktirde bırakın karşımızdakine faydalı olmayı kendimize bile hiç faydamız dokunmaz.
    Buda ancak ego olgumuzun bizdeki etkisiyle mümkündür.
    Lütfen ben demeyi bencillikle karıştırmayalım. Buraya kadar ki açıklamalarımızdan bunun izahatini anladık kanısındayım. Kendini her yönden geliştiren ve eğiten insan demek çevresine, milletine, devletine faydası dokunabilecek insan demektir. I sebeple tekrarlıyorum ilk önce ben demeli yani ilk önce kendimizi yetiştirmeliyiz. Hemde bir an önce büyük titizlikle.''

Başlık olmamış sanki ömer !! alıngan olmak fayda getirmez ki , hoşgörülü olmak lağzım !, işleri hiç te kolaydeğil aslında , K.yaka gibi bir yerde 12 saat ayakta ve bu soğukta (gece) .
    İyi akşamlar,
    Ben egoyu: Ben,bencil olarak biliyordum, demek ki eksik biliyor muşum.İşleri zor tamamda, dalga geçer gibi söylemesi hoş değil.12 saatte ayakta durması dalga geçmesini gerektirmez...Yukarda sayın Halil Karamanoğlu değinmiş, insanın iyi olduğu günler kötü olduğu günler olabilir, belki ben büyüttüm ama bu ilk değil, hepte orda oluyor başka yerde niyeyse denk gelmedim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)