Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 - 2013 Repsol Türkiye ye Gelmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Vallahi artık kendimi felaket tellalcısı gibi hissetmeye başladım fakat durum bu arkadaşlar. Bu bilgiyi de Honda nın "Bize Ulaşın" bölümüne yazdığım formun geri dönüşü olarak öğrendim. Halbuki bir kaç bayii "Gelir tabii" demişti. Şimdi anladım ki pek samimi dememişler Ben de ümitleniyordum Nisan civarı repsol alırım diye. Neyse kısmet değilmiş. Bari bir soru da size sorayım. Sizce Siyah mı ? Tri-Color mu ?
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celilcetiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2012 & 2014
    Siyah
    Born to ride, Ride to born

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    siyaahh!! Çift renk oyuncak gibi gösteriyor motoru.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    repsolunun uretıldıgını felan bılmıyordum...gelseydı kesın alırdım..trıcolor sıyah felan hıc hoşuma gıtmeyen renkler....her ne kadar kendım trıcolor cbr 125 kullansamda..

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    grenajlarını alıp değiştirirsiniz artık :D şaka bi yana çok saçma ya gelmemesi
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    mesela 125 kullanıyorum ama yetmıyor artık hızlanması felan..turkıyedekı bu benzın fıyatı verılerı motoru yurtdısında 10000$ a alıp burda bızım 30000tl ye almamızdan ve turkıyedekı yolların 5 para etmemesınden kaynaklı 600luk motor istemıyorum aslında....zaten 600luge bınecek vıraj kabılıyetımde yok egıtım almaya gelınce vaktım yok zaten...o yuzden 250lılık alayımda uzun yıllar kullanayım dıyordum....her zaman demıstım sunun repsolu cıksada onu alsam dıyede o da hayal oldu... :D

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela 125 kullanıyorum ama yetmıyor artık hızlanması felan..turkıyedekı bu benzın fıyatı verılerı motoru yurtdısında 10000$ a alıp burda bızım 30000tl ye almamızdan ve turkıyedekı yolların 5 para etmemesınden kaynaklı 600luk motor istemıyorum aslında....zaten 600luge bınecek vıraj kabılıyetımde yok egıtım almaya gelınce vaktım yok zaten...o yuzden 250lılık alayımda uzun yıllar kullanayım dıyordum....her zaman demıstım sunun repsolu cıksada onu alsam dıyede o da hayal oldu... :D
    Sorma ya Zaten bu yüzden şu an nc700s düşünmekteyim. Aynen onu alıp ben de uzun bir süre kullanacağım hayırlısıyla.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimki siyah, kaskıda sırıtmasın diye siyah aldım ama ben size tricolor + beyaz kask öneririrm. Görünürlük birinci kiriteriniz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)