Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yurtdışı alışverişlerinde ödeme şekli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Merhaba arkadaşlar ;
    Daha önceden ebay den bir çok kez alışveriş yaptım. Ancak paypal ile ödeme yapıyordum.
    Türkiyede far kafası 175 TL , aliexpress den 50 TL ye aldım. 20 gün içinde gelir. bekleyeceğiz.
    ilk defa aliexpress den payment order yaptım. Kredi kartı bilgilerini verdim. Bu şekilde alışveriş yapıpta sorun yaşamayan arkadaş var mı acaba ?
    Sorun yaşayanlar yazmasın büyük hayal kırıklığı olur ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence en güzel ödeme şekli öpücük verme dir toprağam
    hellboys bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben o siteden kamera almıştım. bir sorun yaşamadım.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aliexpress'den ben de daha önce alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Kredi kartı bilgileri açısından sorun yaşamazsın, zaten sorun olsa bile alışverişi ben yapmadım deyip bankadan iptal ettirebilirsin, satıcı ispatlayamazsa ödemeyi alamaz. Yalnız bu site sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi kullanıcıların ilan verdiği bir site. Yani sorun yaşama ihtimalin olan bir şey varsa o da ürünle alakalı olur.
    Tolga Can bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ödemeyi falan bilmem de o far gitmez senin motora be kuzum
    oluroyle bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    bende kask almıştım sorun yaşamadım çok da memnundum
    Tolga Can bunu beğendi.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ödemeyi falan bilmem de o far gitmez senin motora be kuzum
    Gider abicim, benim kafa ile aynı görüntüye sahip, alma amacım sinyallerinin led olarak far üstünde olmasından.
    Boşta kalan sinyal yuvasına sis farı takacağım. şekil a örnek b şekil c
    alien prediatör olacak

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o siteden kamera almıştım. bir sorun yaşamadım.
    hangi kameradan aldın acaba ? bizde düşünüyoruz. memnun musun ? Cross için ideal bir kameramadır acaba ?
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende alışveriş yapmayı düşünüyorum ama Türkiye'de gümrüğe takılmaması için bir limit varmı?(para olarak)ona göre bişeyler alacağımda...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben bir zamanlar ebay den çok fazla alışveriş yaptım. genelde gif hediye olarak yada faturada 100 $ yerine 40 $ gösteriyorlardı. takılmadan geliyordu.
    Bi ara 400 TL lik alışveriş yapmıştım. Gümrük alım satım yapıyorsunuz. Kredi kartı extresinizi mail olarak atın dedi. Bende attım. ertesi gün ürünleri geri gönderiyoruz. paranızı alın dediler.
    Tabii çindeki jackie chan parayı geri öder mi, parada malda onda kaldı. neyseki önceki alışverişlerden iyi kar elde etmiştim. , ayıp bizde değil devlet babada.
    çinden uluslarası bir ürün 48 TL ye alınabiliyorsa (Kargo dahil) ben mi utanmalıyım. Yoksa bana bunu 175 TL ye aldıranlar mı ? yaşasın kötülük.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    E-baydan 2-3 kez alış veriş yaptım. Her seferinde 2 aya yakın bekledim. Ama sorun PTT dağıtım merkezi kaynaklıydı yani adamlar 7-10gün içerisinde göndermelerine rağmen
    bizim PTT ne hikmetse bi türlü ulaştırmadı.
    En son 10 gün kadar önce DX Extreme diye bi siteden bluetoth kulaklık ve alarm aldım az önce elime ulaştı. Nakliye bedeli olmadan. Artık bu siteden alış veriş yapabilirim diye düşünüyorum.
    Bu arada e-baydan paypal sistemiyle ödeme yaparken son alış veriş yaptığım yerde kredi kartıyla direk ödedim. Aslında biraz tedirgin olmadım değil ama adamlar sağ sağlim malları gönderdi.
    Şimdi işten sonra kask kulaklığını deneyeceğim.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    scooboy aynı kulaklıktan dealextreme den bende aldım hiç sorunsuz 1 sene kadar kullandım sonra sattım. güvenle alabilirsiniz, sorun çıkarsa da değiştiriyorlar.
    aynı siteden şimdiye kadar 5-6 ayrı seferde alışveriş yaptım herkese de öneririm süper ucuz biryer ve ne alırsanız alın ücretsiz kargo yapıyorlar.
    scooboy bunu beğendi.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gider abicim, benim kafa ile aynı görüntüye sahip, alma amacım sinyallerinin led olarak far üstünde olmasından.
    Boşta kalan sinyal yuvasına sis farı takacağım. şekil a örnek b şekil c
    alien prediatör olacak
    http://f1211.hizliresim.com/13/1/fhr51.jpg

http://img428.yukle.tc/images/7274f3hqr.jpg
    Şekil A'daki far ile örnek B deki far hatta Şekil C'deki far ile Örnek B'deki far aynı mı Tolgam Can'ım ? Aynı diyorsan 1'e , eh benziyor sanki diyorsan 2'ye, hiç benzemiyor sizi keklemeye çalışıyorum diyorsan 3'e, Press for nayn ingiliş

Hayır yani zamanında SLR 650 varken Ufo'sundan Acerbis'ine hepsini hatim etmiştim de, az buçuk yaladık konu hakkında mürekkep yani. Olmaaaz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Şekil a ve şekil c aynı ortadaki zımpırtıyı aldım.
    Olmasa da olmaz sonunda ölüm yok ya 50 TL ye aldım. 100 TL ye satarım Sonuçta burda 175 TL, zarar yok kar var
    Firmada beyin fırtınası yaratır. Ne yapar ne eder bi paket sigara karşılığında ona göre demir kestirir o kafayı kullanırım

Sis farlarım çok aşağıda kalıyor. Milletten fazla küfür yememek için yukaru almam lazım.

Şekil a ve şekil c aynı ortadaki zımpırtıyı aldım.
    Olmasa da olmaz sonunda ölüm yok ya 50 TL ye aldım. 100 TL ye satarım Sonuçta burda 175 TL, zarar yok kar var
    Firmada beyin fırtınası yaratır. Ne yapar ne eder bi paket sigara karşılığında ona göre demir kestirir o kafayı kullanırım

Sis farlarım çok aşağıda kalıyor. Milletten fazla küfür yememek için yukaru almam lazım.
    http://a1211.hizliresim.com/13/2/fjpz5.jpg
    Yahu olmaz derken, takarsin olur, takilir, takilmazsa bir sekilde uydurulur. Takmak degil mesele, mesele yeeeğeeen :p guzel durmaz, hos durmaz, gitmez o motora, sekli semali bozulur, tipi kayar daha nasil anlatsam, nasil kotulesem bilemedim

007mac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 25 2020 alacağım
    [QUOTE=Tolga Can;2848889]Merhaba arkadaşlar ;
    Daha önceden ebay den bir çok kez alışveriş yaptım. Ancak paypal ile ödeme yapıyordum.
    Türkiyede far kafası 175 TL , aliexpress den 50 TL ye aldım. 20 gün içinde gelir. bekleyeceğiz.
    ilk defa aliexpress den payment order yaptım. Kredi kartı bilgilerini verdim. Bu şekilde alışveriş yapıpta sorun yaşamayan arkadaş var mı acaba ?
    Sorun yaşayanlar yazmasın büyük hayal kırıklığı olur ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

""Bence, (eğer varsa) sorun yaşayanlar da yazmalılar ki; sitenin ne kadar güvenilir olduğu hakkında daha objektif bir karar verilebilsin. Ve bu sayede hem siz hem de diğer motorcu arkadaşlara ileride yapacakları alışverişleri için bir fikir verebilsin...!""
    Full koruma + Fulll dikkat...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Aga sen belli ki orjinalden yanasın. Zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Mekanik bir görüntüsü olduğu için hoşuma gitti. Sanki robot gibi duruyor.
    Çalıştığım iş yerinde o kadar çok kötüleme var ki ; Bisiklet mi len o , Bu da motor mu, utanmıyor musun buna binmeye, Buna para verene kadar murat 131 alaydın
    Senin kötüleme iltifat gibi kalıyor

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

Alıntı 007mac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ""Bence, (eğer varsa) sorun yaşayanlar da yazmalılar ki; sitenin ne kadar güvenilir olduğu hakkında daha objektif bir karar verilebilsin. Ve bu sayede hem siz hem de diğer motorcu arkadaşlara ileride yapacakları alışverişleri için bir fikir verebilsin...!""
    tabii ki yazsınlar, iyi olur. Ben paypal ve sanal kart harici ilk defa uluslararası kredi kartı kullandım.
    Yurtiçi mail order da yaptım. Ama çindeki adam ile nasıl uğraşacaksın. o yüzden biraz tereddüt ettim.
    inşallah bir aksilik olmazda devamı gelir

Aga sen belli ki orjinalden yanasın. Zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Mekanik bir görüntüsü olduğu için hoşuma gitti. Sanki robot gibi duruyor.
    Çalıştığım iş yerinde o kadar çok kötüleme var ki ; Bisiklet mi len o , Bu da motor mu, utanmıyor musun buna binmeye, Buna para verene kadar murat 131 alaydın
    Senin kötüleme iltifat gibi kalıyor

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

tabii ki yazsınlar, iyi olur. Ben paypal ve sanal kart harici ilk defa uluslararası kredi kartı kullandım.
    Yurtiçi mail order da yaptım. Ama çindeki adam ile nasıl uğraşacaksın. o yüzden biraz tereddüt ettim.
    inşallah bir aksilik olmazda devamı gelir
    MT de en orjinalden yana olmayanlardan biriyim ben Tolga Actigim konulara baksan anlayacaksin zaten.
    Cok pis orjinal motoru bozar, boyatir degistiririm. Benim demek istedigim daha guzelleri vardi onlarin ayni fiyatlara. Tabiki zevk meselesi, amaaan bananeee yaa Yanliz aydinlatmalari kotu oluyo, demedi deme
    131 fari alaydin o fari alacagina :p

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende orjinali ya değiştirir yada ekleme yaparım. Dediğim gibi zevk meselesi, sana güzel gelen bana sade gelir. bana güzel gelen sana dandik gözükür. Amaaannn beee
    Bana aydınlatması değil görselliği lazım. Çünkü benim orjinal kafada aydınlatmıyor. Karanlık yolda sisleri açıyorum. Şehir içi zaten hep aydınlık. Farın normal ışığı bana yeter.
    131 farı sordum motora takacağım diye dükkandan kovdular. Motora daha çok şey yapmak istiyorumda paracıklar yetmiyor.

İki karamursel sepeti takip artistlik yapma bize burada :p
    Mobil giriyorum benim konulari kopyalayamiciim sana simdi. Yoksa cok pis idrar yarisina girerdim seninle
    Zevk meselesi tabikisi, cok zevksizsin ama kabul et :p
    Saka bir yana, modifiyeye cok uygun bi motor, Fari degistirince bambaska bisey olacak, sen bile motorunu taniyamayacaksin, yanindan gecerken bu motor kimin ulan diyerekten ayni benim motora benziyor deyip cumleni tamamlayacaksin
    Sana kolay gelsin hocam.

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Çin postalarında sorun var bu siralar. Yoğunluk nedeniyle ürünler çok geç geliyor. 2 farklı satıcıdan ürün aldım normalde 15 günde teslim alırdım Ankara da 1 ayı geçti hala ses seda yok. Takip numarası var hala çinden çıkmamış.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)