Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

venom markası

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşklar venom hangi ülkenin malı bilen var mı kalitesi nedir montları işe yarar mı ? memnun olan neye göre memnun olmayan neye göre memnun değil belirtirse çok seviniriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    venom evolution mont kullanıyorum.Kışın kesinlikle su geçirmiyor.Ha kalitelimi kısmı biraz meçhul.Bileklerin ordaki dikişlerden biraz açılma yaptı.Tek sıkıntısı bu oldu bana geri kalan her yeri çok güzel.Bu arada yağmur derken öyle 5 dakikalık yağmur değil bildiğiniz sağnak yamur ayıp söylemesi kotumun altındaki iç çamışır dan bile bir kova su doldurcak kadar su çıkmıştı.Ne malı olduğunu bilmiyorum montun üzerinde hiç made in yazısı göremedim hiç de bakmadım zaten...
    Sür gari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bildiğim kadarıyla fiyatına oranla kötü bir marka değil ama made in china.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mototal değil miydi o markayı yaptırtan?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bildiğim kadarıyla Tümoparsan ürettiriyor.

Ben Venom Dynamic mont kullanıyorum Nisan ayından bu yana. Her gün sırtımdaydı mont. Şikayetçi olabileceğim tek bir noktası bile yok. Sadece fermuarı sonuna kadar çekip çıtçıtı kapatınca gırtlağıma değiyor ve bu beni biraz rahatsız ediyor hepsi o.
    Onun haricinde çıkarılabilir içliği var. Çıkarttığında fileli yazlık mont. Taktığında kışlık mont (çok ciddi soğuklarda denemedim henüz).
    Omuz ve dirsek korumaları çıkartılabiliyor, ayrıca soft bir sırt koruması mevcut, sanırım bu da daha farklı bir koruma ile değiştirilebilir.
    Korumaların konumu ve sağlamlığı tam yerinde.
    Tavsiye edebileceğim bir marka. Yalnız sadece montunu kullandığımı belirtmek isterim. Eldiven, kask vs. kullanmadım.

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Motoplus yaptırtıyor. Çin yada Pakistan'da diye biliyorum. Fiyatlarına göre fena değiller bence..
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben Venom Dynamic mont kullanıyorum Nisan ayından bu yana. Her gün sırtımdaydı mont. Şikayetçi olabileceğim tek bir noktası bile yok. Sadece fermuarı sonuna kadar çekip çıtçıtı kapatınca gırtlağıma değiyor ve bu beni biraz rahatsız ediyor hepsi o.
    Onun haricinde çıkarılabilir içliği var. Çıkarttığında fileli yazlık mont. Taktığında kışlık mont (çok ciddi soğuklarda denemedim henüz).
    Omuz ve dirsek korumaları çıkartılabiliyor, ayrıca soft bir sırt koruması mevcut, sanırım bu da daha farklı bir koruma ile değiştirilebilir.
    Tavsiye edebileceğim bir marka. Yalnız sadece montunu kullandığımı belirtmek isterim. Eldiven, kask vs. kullanmadım.

bu doğru bende pantolonda var memnunum aşırı yağmurda içi biraz nemleniyor ama bu bütün markalarda var
    ben tümoparsanın sahibiyle muhabbetimde ispanyada yaptırıyorum demişti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Mototal ya da Motoplus değil Revers'ün dediği gibi Tümoparsan'ın markası. İspanya'da yapılıyor olmasına ihtimal vermiyorum çünkü marka Tümoparsan'a ait, bir Türk firması kendi markasıyla bir ürün satmak istiyorsa ya tekstilde epey gelişmiş olan ülkemizde yaptırır ya da daha düşük maliyetler sebebiyle Çin'de yaptırır. Yani Çin'den daha kaliteli bir ürün yaptırmak istiyorsa bu Türkiye'de gayet mümkün, neden İspanya'da yaptırsın ki? İspanyol markası ithal etse neyse.

007mac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 25 2020 alacağım
    Haziran ayında venom mont aldım. İçliğini çıkardım ama yine de havalandırması pek iyi değildi. Onun için yazın pek kullanamadım. İlk giydiğim iki günde yaka kısmı sert olduğu için

boynumun yan tarafını sürtünmeden dolayı kesmişti. Ben de terziye gittim, yaka kısmı boğazıma değmeyecek şekilde iç kısmından yumuşak bir bezden ilave yaptırdım. Dış

ceplerdeki fermuarların kopçaları çok cansızdı, açıp kapatırken kırıldılar. Dirsek ve omuz korumaları CE onaylı ama sırt korumasında onay falan yoktu; sanki herhangi bir lastiği

kesmiş oraya koymuşlar. Alırken korumaları yerlerinden çıkarıp bakmak gerekir.
    Full koruma + Fulll dikkat...

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    BENDE nisan ayında aldım venom marka pantolon ve mont. ikisindende memnunum pantolun bıraz terletıyor fakat o kadar olacak dıye dusunuyorum. motoplus dan almıştım pakistanda ürettiriyoruz demişlerdi ozaman için
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben venomun mont ve kaskını kullanıyorum. Mont yeni, henüz 10 günlük, şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. İçliğini çıkardım ve soğuklarda bile gayet iyi koruyor, sıcakta da çok boğmadı şahsen... Sadece, vücut-kol arasında bi asimetri var. XXL olan vücut kısmı bana tam oluyor fakat kollar çuval gibi bende mi bir sıkıntı var acaba

Kaskını bir süredir kullanıyorum. Bir kaza bile geçirdim bu kaskla ve maşallahı var güvenlik olarak. Fakat Yeni motora geçtim, eskisine göre hızlı bir motor olduğundan eskisinde yaşamadığım kask içi sesini şimdi yaşıyorum. Kaskta yüksek seviyede bir rüzgar sesi oluşuyor.. Geceleri vizörü kapatamıyorum; karşıdan gelenin farını suratımda dağılmış şekilde görüyorum, vizörü berbat ki ışığı içeri çok kötü şekilde soğuruyor. Fakat güvenlik açısından bir sıkıntım olmadı çok şükür.
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Bende de kaskı var venomun. Motoplus yaptırıyor, büyük ihtimal başka bir markanındır da venom markası sonradan iliştiriliyordur.Çünkü bizde bu şekilde bir ürün ürettirmiştik, lafta bizimdi ama başka bir marka üretiyordu, bizim logoyu yapıştırıyorlardı
    Kaliteye gelince sağlam, vizöründen memnunum ama çok rüzgar sesi alıyorum be abi uzun yolculuklarda eski kaskımı kullanıyorum.
    Sonuç olarak fiyat performans açısından kullanılabilir bir marka.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    kaskını kullanıyorum fiyatına göre oldukca iyi bi kaza geçirmedim elimden düşmelerde çok az çizildi
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

korna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Venom mont kullanıyorum 1 aydır. Bugün sağanak yağmura yakalandım. Montun içine giydiğim tişörtüm sırılsıklam oldu. Yağmur geçirmeme olayının hikaye olduğunu anlamış oldum.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    içliği var ken mi kullandın yoksa sadece dış katmanıyla mı?
    eksik bilgi vermişsin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim evolationda gırtlağama sürtüyor bu yüzden balaklava giyiyorum sorun kalmıyor.Bu arada o boyundaki cırt cırt biraz özelliğini kaybetti herhalde bu kışdan sonra iş görmez hale gelir diye tahmin ediyorum.
    Sür gari

korna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içliği var ken mi kullandın yoksa sadece dış katmanıyla mı?
    eksik bilgi vermişsin
    içlik yokken. Arkadaşım aynı fiyata prohel mont aldı. görünüş olarak aynısı. O da içliksiz kullandı aynı yağmurda gittik. Onun mont geçirmedi ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)