Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Benzin oldu 5 TL birşey yapmalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkayözdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dinamik150>Spacy110>Gsxr600K7>Hyena100>Activa
    ABİLERİM,ABLALARIM,KARDEŞLERİM BİŞEY YAPMALI DİYORUM BU ZAM ZAM ZAM HERKEZ SUSUP Bİ KENARAMI ÇEKİLİCEK TEPKİMİZİ GÖSTERMEZSEK NE OLUCAK '' AAA ZAM MI VAY .... DİYİP '' SONRA ERTESİ GÜN KALDIğIMIZ YERDEN DEVAM MI EDİCEZ GEÇEN GÖRDÜM BİLMEM KAÇ MİLYON MOTOR VARMIŞ İSTANBUL'DA TOPLANALIM BİŞEY YAPALIM DİYORUM SİTE ORGANİZE ETSİN BİŞEY YAPSIN KATILIMINDA OLUCAĞINI DÜŞÜNÜYORUM SESİMİZİ DUYURALIM İSTİYORUM...

DİNLEMENİZİ İSTEDİĞİM GÜZEL Bİ KLİP

http://www.youtube.com/watch?v=7rG566N7lmw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bende istiyorum ama olmuyor..Yuvacık topiği gibi topik açılsa modlar öncülük etse emimin 500 motosiklet olur ne değişcek dersen benim içimin yağları erir ertesi gün benzin 10 lira olsada zoruma gitmez ben yapacağımı yaptım o gün orda bulundum derim söyleyeceklerim bu kadar başarılar..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Memleketin daha önemli sorunları var bence, suriyede sözde müslümanlar katlediliyor oraya amerikan tipi demokrasi getirmek lazım. Sonunda da almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık demek lazım.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim takar bizi, kim duyar bizi, polis sıkar biber gazını eylemmi yaptırır
    durmak yok devam devam 5 yetmez 10 olsun
    ozgurakman bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Yuvakcık gezisi cidden cok iyiydi ben eylem tarzında bişey demiyorum ama en azından dikkat çekicek bişey yapsak ama bişey yapsak toplansak o kadar konu acılıyor gün içinde o kadar söz konuşuluyor şu forumda MODLAR yardımcı olun açın bi konu yada düzenli bişey yapalım kimse indirim istemiyor sadece tepkisini göstermek istiyor bende sadece o anı yaşamak zamlara olan tepkimi göstermek istiyorum ve birlikten kuvvet doğar diyorum
    rahmi34 bunu beğendi.

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Ayni fikirdeyim ama faydasi olacagini sanmiyorum en azindan icinde bulundugmuz şu süreçte

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı ilkayözdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuvakcık gezisi cidden cok iyiydi ben eylem tarzında bişey demiyorum ama en azından dikkat çekicek bişey yapsak ama bişey yapsak toplansak o kadar konu acılıyor gün içinde o kadar söz konuşuluyor şu forumda MODLAR yardımcı olun açın bi konu yada düzenli bişey yapalım kimse indirim istemiyor sadece tepkisini göstermek istiyor bende sadece o anı yaşamak zamlara olan tepkimi göstermek istiyorum ve birlikten kuvvet doğar diyorum
    katılıyorum, yapabileceğimiz bir şey varsa yapalım, boş durmamak lazım.

Motosikleti
    cbr 125 R
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim takar bizi, kim duyar bizi, polis sıkar biber gazını eylemmi yaptırır
    durmak yok devam devam 5 yetmez 10 olsun
    bu gidişle oda olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=OCtI09AMeyQ
    ilkayözdemir ve kartalizma07 bunu beğendiler.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tepkiler ancak sandık başında olur. O vakite kadar yapılan hiç bir şey amacına ulaşmaz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emir. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim millet zevk alıyo zamlardan ben oy vermedim vicdanım rahat oy verenler düşünsün... durmak yok
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    simdi modlar konuyu acip bizi toplasa , ve o toplantida bi olay ciksa modlar mi sorumlu oluyor ? O Yuzden acmiyor olabilirler . Yani provakator eylemlere maruz kaldigimizi dusunun siz simdi istanbulda toplanirsiniz , izmiri de unutmayin lutfen !

Motosikleti
    İzmir gibi yer unutulurmu hiç ee şimdi nabalım dudak büzüştürüp öyle oturalım demek başka bişey yok biz böyle ufak bişeyden bile kenetlenemiyorsak arkdaşlar yapcak bişey yok kaç zamandır bakıyorum bu zam için bir konu açılmadı sadece özel günlerde toplanıp yada hava güzel olunca gezip mi tozucaz beraber BİŞEY YAPMALIYIZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Doğalgaz ve elektrik zammı protestosuna katılarak başlanılabilir; http://beta.eksisozluk.com/13-ekim-2...u--3569292?p=1
    Raphae1 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Tepkiler sandık başında olur demişsiniz...iyide Türkiyede başbakan olup benzine zam yapmayacak babayiğit Cumhuriyet tarihinde yok.Bu hükümette uzun süre elektriktir,benzindir zam yapmamıştı ama genede beyenilmedi.Bence insanlar ya ne istediğini bilmiyor,ya da o biçim rahata alışmışız.

Bu ülke savasa girse savasa katılmak istemem.Beni düşünmeyen ülkeyi ben napayım şu üni bitsin vize çıkarıp gidicem arkadas
    kartalizma07, Soykan67 ve cx571 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tepkiler sandık başında olur demişsiniz...iyide Türkiyede başbakan olup benzine zam yapmayacak babayiğit Cumhuriyet tarihinde yok.Bu hükümette uzun süre elektriktir,benzindir zam yapmamıştı ama genede beyenilmedi.Bence insanlar ya ne istediğini bilmiyor,ya da o biçim rahata alışmışız.
    Stockholm sendromundan başka bir şey değil bu.
    crxforever bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    facebook da yazıdım "1lt benzin 4.92 tl bilmeyenler varsa" dedim bir arkadaş benim araba kokluyor diye seviniyor.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stockholm sendromundan başka bir şey değil bu.
    Rehinenin banka soyguncusuna aşık olması diyosun yaniOrasını bilmemde insanlar onu bunu suçlayacağına,hep başkasını göreceğine biraz kendini görse sorun çözülür diyorum ben.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haklısın en son 2 hafta önce zam gelmişti benzine.Bu hükümet için oldukça uzun bir süre kendi rekorlarını kırdılar.Dünyanın en pahalı benzinin kullanıyoruz.Bu hükümetin yaptığı diğer şeyleri sıralıyıp konu dışına çıkmaya gerek yok konumuz benzin.Memnun olunacak bir taraf yok.Kısaca bu hükümetten sadece mazoşist insanlar memnun olabilir diyorum ve geçiyorum...
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz ama araçlardan geçilmiyo.Protesto yok.Protesto dediysem sokaklara çıkıp böğürmek olarak anlaşılmasın.1 hafta araç kullanmasın kimse,benzin almasın.Kaç kişi yapacak?hemen söyleyim hiç kimse.Biz rahata alışmışız arkadaş.s.çmaya bile araçla gidecez kolayını bulsak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)