Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaskımdaki davetsiz misafir :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Sabah dersaneye gıtmek ıcın motoruma bındım kırmızı ısıklarda kaskımın on camına biraz büyük boyutta bir örümcek düştü kaskı nasıl cıkardım örümcegı nasıl aldım ınanın hatırlamıyorum :( bu tur olaylar basına gelen varmı motor depoda duruyor kask aynasında asılı nasıl girdi anlamadım ama onunla okadar yolu gıttıgım ıcın daha dıkkatlı olucam
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    benim kaskım çene açılır bunaldığım zaman çenesini açıp biraz hava alıp tekrar kapatırım 1 hafta önce tekrar açtım 2 3 dk sonra kapattım bi vızlama çene bölgemde çeneme dokunup duruyor namussuz iyi sokmadan kurtarabildim kendimiçok dikkat etmek lazım ani bir panikle ne oluruz bilinmez

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kaskım çene açılır bunaldığım zaman çenesini açıp biraz hava alıp tekrar kapatırım 1 hafta önce tekrar açtım 2 3 dk sonra kapattım bi vızlama çene bölgemde çeneme dokunup duruyor namussuz iyi sokmadan kurtarabildim kendimiçok dikkat etmek lazım ani bir panikle ne oluruz bilinmez
    Çok şükür kırmızı ışıkda denk geldı ben bıraz korkarım böcekden normal yolda gelse idi o panikle kaz a bıle yapabılırdım

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Sizin allaha şükür kaskmızda davetsiz misafir , geçen sene çin işi motorumla sabah balık avlamaya gidiyorum , Yarımkaskımla , yavaş gidiyorum diye vizör de açık bir esneyim dedim. Ağzımın içinde svimli bir bal arısı ziyaret etti , bir de sokmazmı U dönüşü eczaneye verdikleri solüsyon resmen çiş gibi kokuyordu ismini unuttum şimdi.
    O günden beri motorda giderken esnemek mi Asla !

Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin allaha şükür kaskmızda davetsiz misafir , geçen sene çin işi motorumla sabah balık avlamaya gidiyorum , Yarımkaskımla , yavaş gidiyorum diye vizör de açık bir esneyim dedim. Ağzımın içinde svimli bir bal arısı ziyaret etti , bir de sokmazmı U dönüşü eczaneye verdikleri solüsyon resmen çiş gibi kokuyordu ismini unuttum şimdi.
    O günden beri motorda giderken esnemek mi Asla !
    Ucuz atlatmışım desenize Büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Geçen gün motorun son hızı 80 le gidiyordum kaskın camını kapamadım gözlüğü indirdim kaskın içine arı girdi aynen bende nasıl durdum nasıl çıkarttım inanın hatırlamıyorum böcek fobim var bir de:d

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    benim motorun camının iç kısmına sümüklü böcek girmişti. 10km sonra farkettim. tekerden oraya nasıl çıktı hala anlamıyorum
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun camının iç kısmına sümüklü böcek girmişti. 10km sonra farkettim. tekerden oraya nasıl çıktı hala anlamıyorum
    Baya yetenekli bir veletmiş :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)