Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600cc motor alsam sıkılır mıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    3 yıldır yaklaşık 30.000 km'dir 600 cc 100 beygir naked motor kullanıcısıyım. benzin fiyatlarını göz önüne alırsan 600 lük bir motorun 1000 lik ile tek farkı harcanılan yakıt miktarı diyebilirim. uzun yol için 1000 lik makina performanslıdır ama şehir içi kullanacaksan 600 lük bile çok. ben makinadan yavaş yavaş vazgeçmeye başladım. buradaki sıcaklarda şehir içinde çekilmiyor yüksek hacimli motor. (bence)
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Sürekli tüketime dayalı, üretmekten çok tüketmenin ön plana çıkarılıp insanların bu uğurda kendi iç değerlerini bir tarafa attığı, her şeye maddi değer yüklenerek aslında değersizleştirildiği bir toplumda yaşıyoruz maalesef. Üzülerek söylüyorum ki, sen de motosiklete özgürleştirecek, hayatın farklı yönlerini görmeni sağlayacak bir araç olarak bakmaktansa bir statü sembolü, arkadaşlarının arasındaki yeri belirleyecek bir nesne olarak baktıkça 600lük de alsan 1200lük de eninde sonunda o motosikletten sıkılacaksın, hatta gün gelecek kendinden de sıkılacaksın.
    acayüp bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Bazı insanoğlu nankördür istedikçe ister....sende birgün sıkılır daha fazlasını istersin....önemli olan sıkılana kadar aradan geçen zamanın uzunluğudur........

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    600cc ss den bıkmak veya az gelmek? Korktum resmen...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)