Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

scooterde koruma giyince dalga konusu olmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Merhaba,

Bende scooter var tvs scooty pep çok komik duruyor korumayla binince ( bende sadece kask var 1 ay içinde mont para kalırsada pantolonunu alıcam ) arkadaşlar felan dalga geçiyor kaskla bile sürdüğümde millet bana bakıp gülüyor lise 1 e felan giden çocuk yanındaki kıza birşeyler söyleyerek gülüyor bize bakıp, neden böyle dalga geçiliyor ki anlamıyorum çok uyuz olum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Turk milletinin %60'i gerizekalidir, gerisi kalan kisim ise motorcu ve motorcu yakinlaridir... Burdan anlarsin dostum =)
    MotoBolu14, Mengu16, Soykan67 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    onlar sana bakıp güleceğine kendilerine bakıp biz insan mıyız diye sorgulasınlar kendilerini...

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Başkalarını boşver, kendine bak,

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    yüzde 60 danda çok gerizekalı var motora sen biniyorsun düşüp kafanı gözünü yaracak olanda sensin o yüzden aldırış etme

Evet onların sana yaptığı yorumlar korumicak sonuçta kazada seni. Bence boşvermeli, aynen böyle devam etmelisin
    İki Teker Bana Yeter :)

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    bende rsye binerken çene açılır nolan almıştım. scooterin üstünde gördüklerinde, dikkat et çalınmasın demişti arkadaş. direksiyonu kilitledim alarm var dediğimde ben kaskı kastettim demişti =)

sonra aynı gün scootera binince anladım scooter la otoparka giiyorsun enduroya orada geçiyorsun demişti aynı insan.

türk milletinin bakış açısı böyle, yapacak bişey yok. kelle senin boşver, tam koruma devam.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı D-Rat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turk milletinin %60'i gerizekalidir, gerisi kalan kisim ise motorcu ve motorcu yakinlaridir... Burdan anlarsin dostum =)
    Doğru söze ne denir
    ANGARAJ

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Sevgili Arkadasim sen butun koruma kiyafetlerini al scooter unu kullanirken . Gidip tabiki deri yaris tulumu alma bak o komik olur Ancak Benim Yaptigim gibi
    1.Eldiven
    2.Bellik
    3.Kask
    4.Korumali Mont
    5.Korumali Pantalon
    6.Bilek Korumali Ayakkabi (Forza Marka bir incele)
    Full korumali gezmek o kadar insani iyi hissettiriyorki kimsenin dusuncesini umursamiyorum .
    Sende umursama

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadasim sen butun koruma kiyafetlerini al scooter unu kullanirken . Gidip tabiki deri yaris tulumu alma bak o komik olur Ancak Benim Yaptigim gibi
    1.Eldiven
    2.Bellik
    3.Kask
    4.Korumali Mont
    5.Korumali Pantalon
    6.Bilek Korumali Ayakkabi (Forza Marka bir incele)
    Full korumali gezmek o kadar insani iyi hissettiriyorki kimsenin dusuncesini umursamiyorum .
    Sende umursama
    Şuanlık sadece Kask var eldiveni korumalı mont ve korumalı pantalonu 1 ay içinde alıyorum az daha bütçe lazım gerçekten korumasız gezmeye korkuyorum normalde şmdiden refleksler gelimeye başladı fakat arabalı kullanıcılar ne sinyal veriyor ne de bizi kaale alıyorlar ne olursa olsun korumalı gezicem zaten

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Nasrettin hocanın hikayesinde olduğu gibi ... Söylenenlere gördüklerine aldırış etmeyeceksin.
    Hondaaaaaaaa

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Cahillikten. Kendi kullanmamaları bir cahillik , başkasını yadırgamaları başka bir cahillik.
    aklı başında olanlara özen sen , salaklara özenmek sana birşey kazandırmaz.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    600 lük 1000 lik motor kullanıp kask takmayanlara bayılıyorlar nedense gerekeni yapanlar acayiplerine gidiyo 3 5 mal yüzünden ekipmansız kullanma bence
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motordan düştüğünde seni insanların gülüşleri değil kaskın kurtaracaktır. En kısa zamanda mont dizlik ve diğer ekipmanlarınıda alıp gönül rahatlığıyla bin motosikletine.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Kardesim bendede scooter varken kask ve mont giydiğim için dalga geciyolardı aldırıs etme sen yoluna bak tekerin düz bassın

Motosikleti
    MZ ETZ 251
    Bu şekilde alayeden arkadaşlar kendileride motorun üzerindeyse malesef yaşamları biraz kısa sürüyor. Ayrıca motordan es kaza düşüldüğü zaman alttaki asfalt motor büyüklüğüne yada küçüklüğüne bakmadan aynı hasarı veriyor.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    bugun kipa balcova nin onunde yayalarin gittigi yoldan devamli donen , uzerinde kot ve tshirt le gazliyan bir racing surucusu arkadas vardi. Disardan cok guzel gozuktugunu dusunuyor sanirim ama kasksiz , korumasiz o hizlara ulasan motoru o sekilde kullanmak. Bu arkadaslara bende beyin yok yazan tshirt ler bastirsak

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beyin bedava

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Başlığı açan kardeşim....tak kaskını çalıştır motoru gaza bas ve rüzgarı apış aranda bile hissseeeet

Motosikleti
    yamaha
    Babaaaaaaaaaaaa büyüksün
    Alıntı D-Rat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)