Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Runner 180 mi 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    Öncelikle herkese selamlar. Motor dünyasına yeni katıldım ve scooterların ferrarisi ile olaya başlamak istiyorum fakat elimde detayli teknik özellikleri yok.Ayrıca mart ayı motor almak için iyi bir zaman mı yoksa şimdiden almalımıyım? Ayrıca bu iki motoru kıyaslayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility City
    baba 180 lik 2 zamanlı olduğu için daha seri ve daha fazla benzin yer
    ama 200 lüğü tam aksine kalkışta biras dha yawas ve çok daha az benzin yiyor
    ama sen bilirsin hız dersen ben ölcem dersen 180 lik al
    :bestmt:

bende runner 180 var
    200 lüklerden daha hızlı makina çünkü
    180 cc + 2 zamanlı diğerinden biraz daha benzin yer ama o kadar kendini gösterir
    200 cc + 4 zamanlı az benzin yer ağır kalır diğerine göre

Aynı şöyle düşün

sende 1.600 motor araba var benzinli
    diğerindede 2.000 motor araba var ama mazotlu
    hangisi daha atiktir

Sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 fazer
    yeni 2000 dizeller çoğu 1.6 yı harcar hemde bozuk para gibi :D
    Eren PALA
    Siyah Fazer ' 06

peugeot partner var 2000 hdi 90 beygir

birde benim arkadasta 206 var 1.6 motor 110 beygir partneri bir harcıyorki kuruşlara bölüyor dostum sen ne diyorsun ya

Motosikleti
    Kymco Agility City
    ulem 206 ile partner 1 mi lam
    :bestmt:

ama sonuca 2000 motor demi işte aynı sistemde bende onu izah etmeye çalışıyorum 2 zamanlı ile 4 zamanlı birmi bunuuu neden demiyorlar , yani şu motor piyasası varya hep böyle aynı bilgisayar gibi 2 gün motor kullanan hemen uzman oluyor ben 5 seneye gircem hala bilmedigim büssürü sey var adamlar uzman olmuslar

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    speedrunner, senin 180 runner maceranı biliyorum 2 zamanlının atik olduğunu biliyorum ama hem yağ koy, bakımı fazla, sarfiyat fazla bu yüzden vxr200 tercih edeceğim gibi. 200 lük kullanan varsa konuşmak isterim herkese teşekkürler ...

maxi-scooter al derim benim tercihim bu. hem araba gibi rahat kocaman hem de sağlam. mesela atlantic
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    Sparrow, maxi-scooter ile araba gibi seridinde gitmek zorundasın ama runner sıkışan istanbul trafiğinde ilaç gibi gelir bencee

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni 2000 dizeller çoğu 1.6 yı harcar hemde bozuk para gibi :D
    Benim benzinli 1.4 Uno mazotlu 1.9 Dobloyu harcıyor ama. Bu işler arabadan arabaya değişir.

Ama konu dağılmış biraz tabi. Bende daha dağımayayım.
    Motor dünyasına yeni katıldım ve scooterların ferrarisi ile olaya başlamak istiyorum
    Aman diyim biraz daha sakin başla. Ferrari falan yenilere uymaz Şaka bir yana Sparrow'un dediği gibi maxi scooter'larda fena değil doğrusu. Mesela Burgman 400. Ama dersenki büyük gelir o ayrı.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    yorumlar için teşekkürler. benim motor kullanım amacım arabadan ve vites olayından sıkıldığım için. Ama almışkende her pizzacıda olan beat alınmaz gibi geliyor. 200cc runner kullananlar memnun mu acaba?

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    ya 180 gibisi yok ama....artık can sıkar ya çok yakıyor ...

ben 180 likten aldığım zevki anlatamam 200 vxr ise ağırbaşlı ama sonuçta 4 zamanlı bir makina

walla benzinle işim gücüm yok yaksın kardeşim ama gitsin sölee dersen 180 ideal müthiş kaçıyor tabirini kullanamak istiyorum.....
    The Power of Dreams

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    iNfiNite, geçen gün bir arkadaşla konuştum hem 180 hem 200 kullanmış,ilk kalkışta fark atıyorum ama daha sonra beni yakalıyor demişti. benim esas merak ettiğim 180cc tork değerleri (200cc 17,3 NM 6750 RPM)

hocam 200 vxr seni anca ne zaman yakalar biliyormusun sen tam gaz gideceksin oda arkandan tam gaz gidecek yani yol dümdüz olacak o adam mecbur ki virajlarda orda burda fren sıkacak yavasliyacak toparlaması zmn alacak işte runner180 de bu yok anında toparlıyor roket gibi gidiyor , eğer italyan makina alacaksan uzun süreli düşünmeyeceksin çünkü italyan makinalar zevk makinasıdır hızını alırsın ve satarsın yani sürat yapıp satarsın elinde çok tutmaman gerekiyor , benım sana tercihim 180 lik al hem kıvrak hemde hızlı ama 200 lüde senın tercıhın sadece görüşümü sundumn

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    180 cc olanların hepsi 2 zamanlı mı yoksa 4 zamanlı olanları var mı? SP diye bir modeli var ama ne olduğu hakkında fikrim yok fikri olan varsa iyi olur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler