Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Ybr ybr ybr nedir bu ybr?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    her şeyi diyin ama çinli parçası ucuz demeyin be abi. dandik cub motoru ustaya götürdüm. masrafı için en az 300 lira, 500e kadar yolu var diyo. her şey yıpranmış demek ki. ki daha kaportası da iyi durumda değil. yeni grenaj seti 200 lira. sağı solu paslanmış ayrıca. ooooof of.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarimiz motor onerin diyorlar hemen ybr.bu ybr yi 1 numara kilan ne?biraz ozelliklerine baktimda mondial driftle hemen hemen ayni.sadece ureticisinin japon olmasimi?adi var farki yok.bakis acinizi genisletin arkadaslar tamam parcasi iyi olabilirde cinli mis gibi motorlara 2-3milyar fark atip asiri bi ozelligi yok.
    Helal sana be benim gibi düşünen biri varmış, ben 6 yila yakin belderia fenchi 125e bindin bir gün dahi yolda bırakmadı yaklaşık 30 bin km bindim ama aklimda hep tvs apache almak vardi 2yildir apache ye biniyorum ve aradaki fiyat farkı 2 kattan fazla buna değermi bilmiyorum bide bazıları dünya turundan bahsediyor ben apache ile antep adana yapmaktan korkuyorum oda apache 150 cc

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Geyik olacak Daha bugün, çevre yolunda kırmızı ışıklarda, yanıma yanaşıp, beni küçümseyendir ybrsi ile

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    """ Taiwan Çin Cumhuriyetine bağlı bir ülkedir """

bilgiyi bir kontrol edin yanlış olabilir.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Motoris familyasından, 2 tekerli, depodan karenajlı bir heyvandır.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bugün Akhisar'da motorun üzerine tamamen kapanıp bana yetişmek için yırtınan ancak benim oralı bile olmadığım dim dik oturuş pozisyonunda 4'ten 5'e attığımda dikiz aynamda kaybolup giden, ileride ışıklarda yanıma yanaşıp imrenen kaçamak gözlerle beni kesen motor ve sürücüsüdür

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YBR de neymiş, Salcano Wolf 125, Kanuni Bora 125 var YBR motorlu, sonra YBR150 motorlu Salcano Hunter var (Gunter değil ha)

Sonra Yamaha SR150 motorlu Salcano Runner var, Kanuni Puma var. Var da var

Bu arada titanic deki motor (157FMJ) da muhtemelen SR150 benzeri bir motor.

Motosikleti
    Transalp
    Benim arkadaş gitmiş çinli almış.Dedim sen kafana göre gidip niye çinli aldın?Bana sorsaydın ya dedim.Aldık işte dedi.Ybr , cbf'nin ikinci el fiyatına gitmiş sıfır çinli almış.Neyse olan olmuş artık.Aradan bir sene geçti.Çinli zangır zangır titriyo.Yağ eksiltme o biçim.Arıza masraf derken bizim arkadaş bıkmış.Bi baktım YBR'yi almış tıngır tıngır geliyo.Sonunda doğru yolu buldun mu dedim?Sorma yaw dedi , dünya varmış.Titreşim yok , şeker gibi motor.Ama çinliyi elinden çıkaramamış.Bakalım satabilecek mi?Yoksa elinde mi patlıyacak?Zamanında YBR almayıp çinliye bulaştığı için kafayı duvarlara vuruyo.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Tamammen kişiye bağlı bence 4 bin liraya da 10 bin kmde ybr alırsın adam gibi kullanırsan asla yolda bırakmaz ama ilk motorundur gider ikinci el bir çinli alırsın sadece öğrenmek için düşer kalkarsın sonra ölü paraya satar daha güzel birşey alırsın yani tamammen sana bağlı.
    Yok ben senelerce kullanırım satarkende zarar etmek istemiyorum dersen ybr,cbf vb. alıcan.
    Yok ben kanıkaynıyan bir gencim hızlı olsun şekil olsun vesaire dersen küba,kanuni,drift vb. alırsın hepsinin parçası bol ve ucuz alırsın ikinci el drift ucuz birşey oturtursun 200lük silindiri 150-160 gidersin sibop kesene kadar aradaki fark bu

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    5 bin liraya alıp bir sene boyunca tepe tepe sorun çıkarmadan binip 4.500'e 1 haftada satılabilen motordur.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İkinci eli peynir aynı zamanda ekmekle birlikte zeytinde ilave edebildiğin sağlam ve sıfır tecrübe ile tecrübelerinizi arttırabileceğiniz piyasa motorudur
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Şu anda yok
    Arkadaşlar ybr 250 hakkında bilgisi olan varmı?
    2015 model fiyatı nedir acaba yada üretimi varmı?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canımız ciğerimiz milli motosikletimiz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    2014 yazında elimde para varken 4500'e YBR almadığıma çok pişman oldum. Biraz yamaha kalitesi tadıp aldığım fiyattan pahalıya satardım geçen yaz.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    -Kendisi kurye motorudur.Görsellik beklememek lazım biraz cılızdır.Kilometre sayacı dijital değildir.Alt bagajı yoktur.Selektör tuşu yoktur.Biraz yavaştır.

+Sağlamdır, az yakar.Genel olarak ilk başlayan adamlar ve kuryeler tercih eder.

Yaşlı biriysem ybr alırım.Genç biriysem tipine bakarsam o sınıfta z-one-s 180 alırım o da olmadı yeni kasa tvs apache alırım bunlarda çok sağlamdır ve ybr den çok daha yakışıklı ve özelliklilerdir.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)