Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yavaştan kışa hazırlık,elleri ilgilendirir :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250
    beyler kış yavaştan yaklaşıyor,bilindiği üzere motorla giderken en çok üşüyen yer ellerimiz,kalitei eldivenler 300 lira civarında yüzüyor,en mantıklısı elcik koruma,çoğu kurye motorlarında gördüğümüz elcik korumlara çok işe yarıyor ama çok çirkinler,bizim memlekete en kötülerini getiriyorlar nedense? spor motorlara endurolara ve scooterlara göre elcik koruma çeşitleri buldum,bulana kadar canım çıktı itina ile araştırım ben kışın okula motorla gidiceğim için birtane alıp ninjaya takacağım,düşünüldüğü kadar çirkin de durmuyor,birkaç resim ile örneklendirelim bunların dışında başka fikri olan varsa değerlendiriliebilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    kışın eksi derecelerde
    bunlardan bir adet edinmiştim bende
    eldiven ve bunlarla daha sıcak bir elcik hissi güzeldi
    fakat içeride tuşlar vs kontrol biraz zorlaşabiliyor

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi bu torbalar hertürlü çok çirkin yahu, bende ilk kışımı geçireceğim inşallah bukadarına gerek duymam Gerek duyarsamda çirkin mirkin bişeyler uydurucaz mecburen.

Sanki enduromtrak elcik koruma takıp rüzgarı kessek bile çok şey değişir gibi geliyor bana ama yaşamadan bilinmez tabi

Elimizde eldivende olacak sonuçta, şu tür elcik korumalar epey bi rahatlatmazmı dersiniz?

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    ninja 250
    emin ol fazlaıyla ihtiyaç duyucaksın arkadaşımda transalp vardı,aynen senin dediğin rüzgar kesen korumalardan var,adam yarım parmak eldivenle geziyordu kışın ortasında ve üşümüyordu parmakları,cb 125 için enduromsu rüzgar kesici gayet güzel olabilir,çok şık durabilir beyazı mesela ama ninja da bunu takacak yer yok gidonu çevirdiğimde biryerden çarpıyor benimde aklıma ilk bu gelmişti hem güzel hem kullanışlı,ama racing tipli kafa grenajı olan motorlara pek olmuyor,ama nakede çok güzel durur senin dediğinin aynısını ducati 696 da görmüştüm dadından yenimiyor

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Şuan bile gece yolculuklarımda ellerim donuyor resmen Gerçi henüz yazlık eldivenle kullanıyorum.

Havalar biraz daha serinlesin kışlığa geçicem o da yetmezse aklımdaki en ideal çözüm buydu.

Seninde desteklemen sevindirdi Olur mu olmaz mı bende bilmiyordum da bir şekilde takarım diyordum.

Bende yakışacağını düşünüyorum ama fotoğraftaki kalitede ürünleri bulmak çok zor veya uçuk fiyatlarda.

Piyasadaki kolay bulunanlar ise çocuk bisikleti için tasarlanmış gibi

Birde elcik ısıtma hikayesi var onu tam çözebilmiş değilim, elimin dışı zaten üşüyor, eldivenim ıslanıyor v.s avuç içimin sıcak kalması nekadar değiştirir acaba ki

Bakalım 1-2 aya kalmaz dayanılmaz olur durum, bende bu kış motosikletimi yatırmaya pek niyetli değilim
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    ninja 250
    http://www.motoaccessoriweb.com/inde...67&language=en bu sitede benim en sevdiklerim var,şansa yeni buldum bunu fiyatlar 100 liraya yakın

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    her kışın hep kullanırım nede olsa kuryeyim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben bu konuya çözüm olarak elcik ısotma aldım... Geçtiğimiz kışı rahat geçirdim

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Elcik ısıtma süper bişey. Karda kışta hep yarım parmak eldivenle kullanıyorum. (Bendeki Hein Gericke)
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)