Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosiklet Muayenesi Hakkında Bilgiler - Tüvturk

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyraide 200
    merhabalar. öncelikle bu faydalı konu için teşekkürler.

motorumu ,kızıltoprakta muayeneye götürdüm .motorun üzerindeki şasi numarasıyla, ruhsatın üzerindeki numara farklı olduğu için muayeneden geçmedi ve bana ilçe emniyetten,bunu düzeltmen gerek dediler, bende ilçe emniyetten gerekli belgeyi aldım ve muayene işlemini tamamladım . şimde size sormak istediğim sorular;

1: şasi numarasıyla ruhsat üzerindeki numara farklıysa, benden önceki motor sahibi muayeneden nasıl geçti
    2: muayene istasyonundan bana ,muayenesi tamamdır diye bir belge verildi, ama bu ruhsata işlenmedi,çünkü ruhsatın ilçe emniyette yenilenmesi gerekiyor.malum randevu almak neredeyse imkansız. beni polis durdurursa, bu geçici belgeyle kurtulabilirmiyim
    3: bu geçici belgenin herhangi bir geçerlilik süresi varmı.
    4: motorumu çanakkaleden aldım.plakası 17. yeni bir ruhsat çıkarmam için, beni çanakkaleye gönderme ihtimalivarmı.

şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    benim motorun ruhsatında motor hacminin bulunduğu bölüme 60 cc olarak yazılmış ki benim motor 1690 cc. Bu bana trafikte yada muayenelerde sorun çıkarırmı?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı ga85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar
    Tüvturk Maslak motosiklet istasyonunda çalışmaktayım.

motosikletlerin muayenesi hakkında sormak istedikleriniz warsa yardımcı olabilirim.
    Selam ga85 benim motosiklete folyo uygulamasi yaptim. Ana renk beyaz ve motorun Yuzde 60 i yine beyaz sikinti olurmu resim atarim istersen.

ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba kullanmakta oldugum motor TVS APACHE RTR ama egsozunu degılstırdım abart bır egsız ile geziyorum.Muayeden geçer mi yoksa az kusurl geçti diye bir olay var mı ?

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı ganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kullanmakta oldugum motor TVS APACHE RTR ama egsozunu degılstırdım abart bır egsız ile geziyorum.Muayeden geçer mi yoksa az kusurl geçti diye bir olay var mı ?
    Arkadaşı beklerken soruna ben cevap vereyim.. Abartı bir ses varsa desibel ölçümü sonrası vize vermeyebilirler. Ancak orjinal egsozunu takıp geçebilirsin Tüv'den..

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Hazır konu varken bende birşey sorayim motorun arkasında çanta var sıkıntı olur mu acep ?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler