Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    bende 151 RS ile yapardım :D
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Adamların işsizi buraya tatile gelebiliyor... Biz kendi memleketimizde tatile çıkamıyoruz...
    TATLIHIZ, Johnizm ve banno1957 bunu beğendiler.
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanın ölseler kalsalar umrumda olmaz, ben artık turistlerden bıkmış durumdayım.

Bu kadar rezil bir tabaka olamaz.

İngilizlerin, rusların, finlilerin artık en ama en alt tabakası geliyor.

Bildiğiniz ya çöpçüsü, ya işsizlik maaşı alanı.

Adamın ağzında bir tane diş yok ! ama vücudu dövme dolu !

Marmarisin içine ettiler hergün kavga gürültü bilmemne.

İnanın turist insan gibi olsa evime bile alır bakarım o kadar da vefalı adamım, ama cidden ben bunlardan nefret ettim. Misafirperverlik falan da umrumda değil açıkçası.
    Dayanamayıp konu dışına çıkacağım.
    Adamlar çöpçü diye, işsizlik maaşı alıyor diye, hayattan zevk almasınlar yani bu mudur?
    Ölsünler !
    Kavga gürültü çıkmasının sebebi, diğer insanların da onlara senin davrandığın gibi davranması olmasın ?
    Yani biri bana o hareketi yapsa ben de kavga gürültünün alasını çıkarırım.
    Felon, arca94 ve phradrel bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanamayıp konu dışına çıkacağım.
    Adamlar çöpçü diye, işsizlik maaşı alıyor diye, hayattan zevk almasınlar yani bu mudur?
    Ölsünler !
    Kavga gürültü çıkmasının sebebi, diğer insanların da onlara senin davrandığın gibi davranması olmasın ?
    Yani biri bana o hareketi yapsa ben de kavga gürültünün alasını çıkarırım.

Ya ben biraz turizmde çalıştım kavga gürültüyü genelde kendileri sırf ilgi çekmek için çıkarıyorlar çok şahit oldum ama genede o anki psikolojilerini bilemem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Off konu saptı ya...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    e konu sapmasın o zaman =)

kış aylarında muğla/bodrumda kopan fırtınaları bilen bilir.
    peki böyle bir hava halinde -İLK- motorunu brandası ile örten ve hatta brandayı motora sıkı sıkı bağlayan ben adı malum bu topikten vize alır mıyım sizce.
    neyse ki motor bahçede idi ve kum yığınının üstüne devrildi. branda sayesinde de çizilmedi. branda işe yaradı yani =) salon penceresinden baktığımda motoru göremeyince yaşadığım duyguyu anlatamam. acemilik işte. tabi bir de konu sapmasın diye. yoksa anlatmaya değer bir durum değil yani =)
    oggomoggo bunu beğendi.
    meğerse aşk imiş canın mayası

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Beyler konu sapmasın.Bu arada yokmu şöle komik bir anısını anlatacak biraz gülelim ama ya.Bilirsiniz gülmek vücuda iyi gelir
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    abi bigün okulu asıp ekinciğe bastık gittik.güzelce bi eğlendik.geri dönerken serhan kankam(serhan48) tutturdu.şurda bi yerde balık tutcak yer var diye.iyi dedim bi bakalım.motorları yol kenarına koyduk ,hem de çakıllı taşlı bi yer.balık tutulacak yer gittik ,baktım bildiğin çay!!! şöyle bi 5dk baktıktan sonra geri döndük.ee neyse bir an içimde endurocunun çığlıklarını duyar gibi oldum... :D neyse abi hafif taşlı tümsekten bari geçivereyim dedim ve mallığım başladı.haaa bu arada motosikletim chopper. :D :D tam bi mallık. taşlık yerde no problem adeta canavar ama çakıllı yere bi geldim abi ... motor yok!!! motor bi de kalıplı olunca her yola gider affetmez mantığı... :( vardı. çakıllı yerde gaza bastıkça alçaldığımı farkettim. sonra ayaklığa falan gerek kalmadı. kendisi durmaya başladı motor . sonra çok düşünceli tavırlarımla üç arkadaş motoru çakıldak çıkardık ama ben hala hesaplarıma göre batmazdı falan nazara geldik ayağına yattım. :D :D :D
    Ahmanamra ve oggomoggo bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    köyceğiz, ekincikmi arkadaşım?

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yaşım 16 yada 17...

alman üretimi mz 251 aldım...

yeğenlere hava atacağım...

okuldan gelecekleri saatte önlerine çıkacağım....

onlar motoru ve beni gördüler..koşar adım gelmeye başladılar....

bende yolun sağında,durur vaziyette 1. viteste elim debriyajda habire aragazı veriyorum ama yerin hafif kumlu olduğunun farkında değilim...

rın rıııııın rıııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnn n.....

kaldırımda kızı erkeği o kadar öğrenci.....
    yeğenler yaklaştı iyice....

rrrııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...
    debriyajı tam gazdan sonra gazı bırakmadan birden bıraktığımı hatırlıyorum....

motor hem patinaj çekiyor hemde tekere kalktı...patinaj çekmesi takla atmamı engelledi...

20-30 metre giitim ama motoru nasıl indirdiğimi bir ben bir Allah bilir....

koşarak geldiler yanıma..wwoooovvvvvvvvvvv o nasıl bişey abi diye...
    ,
    tabi olum ne sandınız..filan hava atmalar,etrafa caka satmalar...fiyaka o biçim....

ama bilmiyorlar tabi..neredeyse içimde ne varsa salacaktım dona....
    26onurhan, oggomoggo, MertCicen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    2012 xmax
    çocuklardan önce yusuf geldi yani =)
    beyazit60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    geçen sene 3 arkadaş bi arkadaşın oldukça haşat ramzey motosikletine bindik 3 arkadaş bir motosiklete. Motosikleti ben sürüyorum ortalama 50 km hızla bizim köye elma yemek için gidiyoruz. Yarı yolda bizim yola çıktıgmızı duyan 2 arkadaşı daha dikizi aynasından fark ettim yanımıza yanaştılar hey meraba filan dediler ve sonra 1-2-3 diye sayıp motorun elektirik kesme düğmesine bastılar. Ben debryaja basıncaya kadar kendimi deponun üstünde bulmuştum. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen hala bu olay anlatılıp alay konusu olmaya devam ediyoruz
    oggomoggo bunu beğendi.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    40-45 yıllık motorcu bi abim anlatmıştı geçen gün.70'li yıllarda 1000 cc goldwing ile arkasına bi arkadaşını alıp bar a gitmişler.(içkili motosiklet kullanmayı oda hiç önermiyor gençken yapmış zamanında) Bar çıkışında etrafta turistler falan bizim abi biraz çakır keyif hava olsun diye teker yapıp ordan ayrılmış bi 7-8 km sonra arkasında artçısıyla konuşurken bi baktım arkadan hiç cevap gelmiyor bi dönüp bakıyım demiş ve artçı yok hemen döndüm barın olduğu yere turistler gülmekten yerlere yattılar beni görünce diyo artçıyı hastaneye kaldırmışlar
    Okurt, banno1957, cousinecruis ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40-45 yıllık motorcu bi abim anlatmıştı geçen gün.70'li yıllarda 1000 cc goldwing ile arkasına bi arkadaşını alıp bar a gitmişler.(içkili motosiklet kullanmayı oda hiç önermiyor gençken yapmış zamanında) Bar çıkışında etrafta turistler falan bizim abi biraz çakır keyif hava olsun diye teker yapıp ordan ayrılmış bi 7-8 km sonra arkasında artçısıyla konuşurken bi baktım arkadan hiç cevap gelmiyor bi dönüp bakıyım demiş ve artçı yok hemen döndüm barın olduğu yere turistler gülmekten yerlere yattılar beni görünce diyo artçıyı hastaneye kaldırmışlar
    Ahmanamra bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Askerlikten önce motorumu satıp evlenip, baba olup, 7 yıldır tekrar adam gibi bir motor sahibi olmadığım için kendimi MAL gibi hissediyorum.
    alp_tunay, Johnizm, 26onurhan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köyceğiz, ekincikmi arkadaşım?
    evet denize gitmiştikte. :D

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet denize gitmiştikte. :D
    ekincikte karşı taraftaki iztuzu sahili kadar güzel kumsal yok. Bilirim oraları. Cennetten bir köşe.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    direksiyon sınavındayız,kursun motoru yok. kursiyerlerden birisi bir sukutır ve bir de kask getirmiş. sıra bana geldi. ilk defa kask giyiyorum bu arada. neyse kaskı taktım, bayağı büyük geldi.nasıl sıkıştırılacağını da bilmiyorum, hiç çaktırmadım tabi, neyse dedim gideyim. gidiyorum, sağa sola dönüşlerde kafamı çeviriyorum ama kask hep öne bakıyo. e ben de bişey göremiyorum tabi, neyse yine çaktırmadım öyle bitirdim sınavı. e komisyondakiler dönüşlerde kafasını çevirmedi diye kırdılar 15 puanımı herhalde
    oggomoggo bunu beğendi.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    2012 xmax
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direksiyon sınavındayız,kursun motoru yok. kursiyerlerden birisi bir sukutır ve bir de kask getirmiş. sıra bana geldi. ilk defa kask giyiyorum bu arada. neyse kaskı taktım, bayağı büyük geldi.nasıl sıkıştırılacağını da bilmiyorum, hiç çaktırmadım tabi, neyse dedim gideyim. gidiyorum, sağa sola dönüşlerde kafamı çeviriyorum ama kask hep öne bakıyo. e ben de bişey göremiyorum tabi, neyse yine çaktırmadım öyle bitirdim sınavı. e komisyondakiler dönüşlerde kafasını çevirmedi diye kırdılar 15 puanımı herhalde
    bu durumda başlığın hakkını komisyon vermiş oluyor bence =) siz değil.
    fusuy364 ve oggomoggo bunu beğendiler.

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Çok yakın bir arkadaşım 3 hafta önce 2012 Honda CBR 600RR almıştı.(Sıfır olarak) Çarşıya gitmek üzere evden çıktık. Ben anahtarı aldım mahallenin başına kadar ben götüreyim diye rica ettim. Kabul etti. Neyse bindim motora kalktım efendi efendi yolun sonuna geldim. Arkamdan yürüyerek gelirken hafif hafif ondan kaçar gibi yaparak uzaklaşıyordum. En sonunda motosikleti boşa aldım. Arkadaşımın motoru almasını isterken ayaklığı açacağım diye vitesi 1. aldım. O sırada motor fırladı. Yakaladım. Sğ tarafa doğru yumuşak bir iniş yaşadık. Allahtan grenajda 3-5 çizikten fazlası olmadı. Borcumuz neyse ödeyeceğiz. Hayatımın en kötü ve en mal anı budur ve bu olarak kalacaktır.
    the A.G.Z

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Kalpten gitmiştir arkadaş

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)