Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

22.3.2006 Tarihli Haber Özel Programında Yer Alan Mobiletler!

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aksam programı dehset icinde izledimmobilet diye tabir ettigimiz motosikletlerle 165 km kız yapıyorlardı bu nasıl mumkun oluyor arkadaslar dikkat ettigim bir nokta yarın esnasında belirli bir hıza gelince yatarak sürüş pozisyonu almaları idi sanırım bunu ruzgara karşı hızı artttırmak icin yapıyorlar fakat omobiletlerin 165km. hız yapması bana inanılmaz geldi o hızı yapmalarının ispatı ise o anda onları göruntuye ceken araç ın hızı 160km idi....

Açıklarsanız sevinirim arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Ben görmedim ama inşallah buraya biri olinki koyarda bakarız.Doğrusu hayret ettim bbaday
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen bende konuyu anlamadan once tv nin sesi kısıkdı bakarken kendi kendime bu ezikler olsa olsa 80-85 km. yapıyordur dedim aslı ezik biz kaldık yahu.. (ama aşırı hız birgun mutlaka ölüm getirir şaka biryana)

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çift motor takıyolarmış yav. ben de videosu var ama boyutu çok fazla. adamlar yatıyolar üstüne
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

APACHEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    ARKADASLAR BEN ILK MOTOSIKLET LE 14 YASINDA TANISTIM... OZAMANLAR DEDEMIN BIR TANE PEGEOUT U VARDI .... 16 17 YASLARIMDA BIZIM BURALARDA (izmir) BIR MODIFIYE MODASI CIKARDILAR HER MOBILET VE PEJOSU OLAN FARKLI DEDIGIMIZ MAKINEYI KULLANMAYA BASLADI (glardonı ıtalyan-- polya ıtalyan ) BUNLAR SILINDIRE VERILEN ISIMLERDI BU MOTORLARA TAM 3 SENE BINDIM VE YARSMADIGIM OTOBAN KALMADI BBADAY ARKADASIMISN DEDIGI GIBI MOTORUN HIZINI ARTTIRMAK ICIN MOTORA YATMA POZISYONU ALINIR BOYLECE RUZGARIN ETKISI NERDEYSE SIFIRA INER... 180 KM HIZLA GIDEN BIR CIFT MAKINE POLYA BILIYODUM O ZAMANLAR BIR TAMIRCININDI BENDE HAYRET EDIYORUM BU MOTORLAR NASIL BU KADAR HIZ YAPABILIYO DIYE AMA BEN 3 SENE BINDIGIM ICIN BU MAKINELERE BANA PEK TUHAF GELMIYO BOLE SEYLER

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Fakat O Zamanlar Binerken Bu Isin Ne Kadar Tehlikeli Oldugunun Farkinda Bile Diildik Simdi Ustune Para Verseler Binmem

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Ne Frenleri Fren Ne Lastikler Lastik Ne Oldugu Belirsiz Bir Fren Tertibati Kayarmi Kaymaz Mi Bilinmez Lastikler Ne Kask Var Ne Korumalik.... Varsa Meraklisi Denemek Isteyen Ben Ustune Para Vereyim Denemesin...

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Yilmaz Kardesimizin Soledigi Gibi Cift Makineleri Var Bu Motorlarin Rektefiye Ile Baglaniyo Birbirine Ama Yedek Bir Depo Sart Ole Olunca Bide Cabuk Isiniyo Ve Cekis Dusuyo Yani Sadece Kisa Mesafede Yarislar Icin Kullaniyolar Bunlari ......

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    bizim hasangurleyen de de vardı birtane 2 motorlu takılıydı. Hatta Tv de Diyarbakırda 3 motorlusunuda görmüştüm yarışıyorlardı. yüzüstü yatıp. bu tip olaylar insanların motosiklete bakışını değiştiriyor. Bence yanlış hareketler.
    Sadobey

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Ben Yukarida Yazdigim Yaslarda Iken İzmİr Aydin Otobaninda Ruhsatina Yaris Yaparlardi Bizim Makineler O Zaman Normal 15 15 Dedikleri Makinelerdi Yani Onlarin Yaninda Cerez.... Bizde Napalim Sadece Izlerdik.... Bu Otobanda Cok Oleni Gordum Vede Duydumsizin Anlayacginiz Akilli Adamin Isi Diil Mu Ucan Tenekeler

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    bende izledim arkadaşlar trafiğe açık alanda ne biçim yatıyorlar öle motorun üstüne bi ara çekim yapan otomobilin ibresine göre 150-160 km hız yapıyorlardı tv den çekim yaptım ama boyutu yüksek onu küçültebilirsem sizlerle paylaşacam
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya zaten bende görünce hiç tuhafıma gitmedi.Egzosttan tutun tüm aksamla oynanıyor.2. silindiri ekleyenler bile var.Kulakları delecek bir 2 zamanlı motor zırıltısı ile 500 metre hızlandıktan sonra 150/160 km lere çıkılıyor.Bu arada gidona dokunmuyorlar ellerini iki yana açıp avuçlarıyla rüzgara karşı koyarak şerit değiştiriyorlar.Tam delilik ama yapılıyor işte

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Makinede Oynama Yapiolar Karburator Emziklerini Genisletirler Ornegin.. Piston Ve Segman Buyutulur... Bunlarin Hepsi Usta Bir Torna Atolyesinde Gerceklesir Bu Islemler Bittiginde Ortaya Dehset Bir Olum Makinesi Cikar Ve Bir Suru Hiz Tutkunu Bu Makinelerin Uzerinde Hayatlarina Son Noktayi Koyar....

Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    BU SITEYE FOTOGRAF YOLLAMAYI HENUZ BECEREMIYORUM OGRENIR OGRENMEZ BU MAKINELERIN FOTOLARINI YOLLARIM SIZLERE BIR GORUN ... DUDAKLARINIZ UCUKLAR 2 KERE HAYRET EDERSINIZ VALLA

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ehe akşam bizim ustanın mobiletinin dumanını yutuyodum
    çift motor

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence bu tarz motorları yok etmek lazım. çıkardıkları sesten dolayı motorcuların imajını bozuyolar. kimi görsem küfrediyor bunlara

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    bence bu tarz motorları yok etmek lazım. çıkardıkları sesten dolayı motorcuların imajını bozuyolar. kimi görsem küfrediyor bunlara
    Kimse kusura bakmasın, bende sallıyorum yürekten, ve okkalı...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende küfür ederim bunlara yalan mı söölüyüm. cır cır ne bu yav. şööle bi racing geçse eywallah

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    race toplamak = 20 milyarcıhhh

teneke toplamak = 1 milyar yani olay bu kardeşim

race donanım gerekiyor (kask, eldiven, ayakkabı, vb....)
    teneke gerek yok kii

ÇOK KÖTÜ İMAJ VERDİKLERİNE KATILIYORUM, BÖYLE OLMAMALI, BÖYLE ARKADAŞLARI PİSTLERDE GÖRMEK GEREK... ama nerdeee, para herşeyi etkiliyoo

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    böyle yarışların çan güvenliği ve yasalar yönünden yanlışlığı tartışılamaz.
    ançak olaya başak bir açıdan bakarsak böyle bir makinenin üzerinde 160km ile gitmek de 2 tane mobilet silindirini birleştirip bu hıza çıkabileçek hale getirmek de emek ve yetenek isteyen işler.gerçekten de bu kişilerin ellerinde imkan olsa
    çok daha iyilerini yapabilirler.ben mobilet seven birisi olarak bunu yapmaya çesaret edemiyorum.(90km den sonra titremeyen yeri kalmıyor motorun )keşke mopedlerle yarışan kişiler de korumanın önemini anlasalar.çift motorlu bir mobiletin maliyeti yaklaşık 1500ytl gibi birşey yani 0 bir motor parası.sadeçe zevki için bu parayı veren 150ytl daha verip kendini koruyaçak birşeyler alabilir kanaatindeyim.
    ançak bu yarışları izlemesi de çok keyifli o da başka bir mevzu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler