Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu değiştiricem yeni motor İçin tavsiye lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Macit 250
    Merhaba,
    Şuan kullanmakta olduğum Mondial 250mct mi satıp Scooter almak istiyorum. Fakat scooter model, marka konusunda pek bilgim olmadığı için
    sağlıklı bir araştırma yapamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar ihtiyacım doğrultusunda bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Bütçe olarak 7000-8000 lira ayırabilirim, tüm malzemelerim var sadece motora para vereceğim kıyafet, kask vs. için ihtiyaç yok,
    Evliyim ve sürekli bir artçım olacaktır, Genelde istanbul şehir içinde kullanacağım ama uzak yerlerede artçı ile gidebileceğim birşey olursa süper olur, Günümüz benzin fiyatlarından dolayı Az yakan çok kaçanın tadından yenmez 
    Motorda bir sorun olduğunda servis olarakda, beni üzmeyecek düzgün bir servis ağı olmalı
    Görünüm olarakda pizza firmalarının kullandığı gibi küçük görünümlü istemiyorum.
    Benim şimdilik gözüme çarpan Suzuki Burgman 400 oldu
    Sıfır bu fiyata güzel bir spor scooter zor olabilir 2. el tercihlerim arasında
    Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    temiz burgman 400 bulundu mu kaçırılmamalı ama bi söyleti vardı 2008 modellerden sonra varyatör arızası oluyomuş ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem. bizim bi abimiz satmıştı 2005 model pırıl pırıl bi burgmanı 15000 km deyken 8500 e.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yamaha X Max 250,Yamaha X City,Sym Gts 250,Sym Gtsi Evo gibi modeller hem şehir içi,hem şehir dışı rahatlık sağlar..
    Bu tarz kaliteli 250 cc maxi scooterlara bakabilirsiniz..

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum yamaha,sym,kymco ya bak sakın ama sakın o parayı çinliye verme 3 bin lira desen çinliye yazık olmaz ama bu para çöpe gitmiş olur
    Akıl Adama Sermaye...

Remember remember the fifth of november

Motosikleti
    Macit 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz burgman 400 bulundu mu kaçırılmamalı ama bi söyleti vardı 2008 modellerden sonra varyatör arızası oluyomuş ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem. bizim bi abimiz satmıştı 2005 model pırıl pırıl bi burgmanı 15000 km deyken 8500 e.
    Aslında burgmanların 650 sini çok beğendim ama fiyatları yüksek ve şehir içide pek önermiyorlar
    400 lükleri için varyatör arızası durumunu araştırmak lazım.
    Teşekkü ederim

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha X Max 250,Yamaha X City,Sym Gts 250,Sym Gtsi Evo gibi modeller hem şehir içi,hem şehir dışı rahatlık sağlar..
    Bu tarz kaliteli 250 cc maxi scooterlara bakabilirsiniz..
    Bu modellerden Yamaha X city ve Sym ler hoşuma gitti birde yakından görmek lazım çok teşekkür ederim.

Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yamaha,sym,kymco ya bak sakın ama sakın o parayı çinliye verme 3 bin lira desen çinliye yazık olmaz ama bu para çöpe gitmiş olur
    Yok hocam çin malına bir kere verdim yeter birazda kalite takılalım

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya en iyi yamahanın 250 lik scooterları var. hem ikinci eli iyi beğenmedinmi çabuk satabilirsin.

Motosikleti
    Macit 250
    Alıntı oralet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya en iyi yamahanın 250 lik scooterları var. hem ikinci eli iyi beğenmedinmi çabuk satabilirsin.
    Yakıt durumları nasıl acaba?

Birde 25000-30000 de 2.el bir motorsiklet almak doğrumudur?

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    kymco dink 200 i

tavsiye ederm...2000 TL'n cebine kalır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)