Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Haydan Gelen Huya Gider

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bugün iş yerime geldim.
    Sabah sabah motorun şöyle sağına soluna bi göz gezdireyim dedim.
    Sallanan bir parça var mı ? Eksik bir şey var mı ? Derdi tasası var mı ? Mutlu mudur
    Sonra Mondial Xtreme motorumun tekerleklerini SüperCross tekerlekleri ile mi değiştirsem diye düşünürken bir yandanda tekeri okşarken
    Tekere saplanan çiviyi fark ettim. Çivinin üzerine bi hakkk puuu yaptım. Baktım kabarıyor. Koca çevre yolunda bir tane çivi vardı da herhalde o bana denk geldi dedim.
    Tekerin havası inmeden servise bırakayım dedim. iş yerime 5 km uzaktaydı. Hazır gitmişken yağıda değişsin dedim. Yağ, iç lastik değişimi, ilk bakım 90 TL tuttu.
    Sonra dün oynadığım 10 numaraya bakayım. Belki Süpermoto Cross parası çıkmıştır dedim. Pekde ümidim yok. Yıllardır amorti bile çıkmıyor.

6-7-8 tuttu gidiyor. Anammm artık zenginim derken 8 de kaldım. Çıkan Parada Servis parasına gitti.
    Arta kalanla da soğuk bir dondurma yedik Haydan gelen huya gitti

Merak ettim. Böyle sağdan soldan eline para geçipte aynı gün buna benzer şekilde kaybeden var mıdır ?

ibopaşa ve cenkito bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    bu pek haydan gelen huya gider olmamış.bakış açısı, kişiye göre değişir tabi ama sen o bakımı nasılsa yaptıracaktın ve o para cebinden çıkacaktı.gelen parayı orda kullandığın için aynı para cebinde kaldı ortada bir kayıp falan yok yani aksine kazanç var
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Evet bi yandan haklısın. Yamalı yedek iç lastiğim var , Birde bedava dondurmalar. Zaten dondurmaları da sıcaktan bunalan arkadaşlara dağıttım.
    Bakım + Yamalı Yedek iç Lastik + Hayır Duası aldım. Günün şanslısı benim diyorum da inanan yok. Çevre yolunda çivi, sayısalda teselli
    En kötü günlerimiz böyle olsun.
    Tolme bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Asya As125
    Ne kar ne zarar var ortada gerçi dondurma karın var Aynı şekil bendede var ama bende motora değil gelen para kuşa gidiyor
    Oyun bitince; şah da piyon da aynı kutuya girer...:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Türkiyede milli piyango büyük ikramiyesi kazanan 10 kişiden 6sı intihar ediyor, 2si 0 ı tüketiyorMuş..

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı mehmet1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kar ne zarar var ortada gerçi dondurma karın var Aynı şekil bendede var ama bende motora değil gelen para kuşa gidiyor
    Güvercin mi bakıyorsun yoksa, ben zor kurtuldum. İnsanı deli eder.

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede milli piyango büyük ikramiyesi kazanan 10 kişiden 6sı intihar ediyor, 2si 0 ı tüketiyorMuş..
    Zaten ömrümüz boyunca evimiz olsun diye uğraşıyoruz. Çıkan paraya hemen bir ev, bir enduro, Bir tane boş beyaz kağıt alırım (istifamı yazacağım )
    Türkiyedeki bütün illeri gezerim. Ondan sonra yine asgari ücret malak gibi çalışırım

Motosikleti
    Asya As125
    Aynen abi güvercin besliyorum katılıyorum çok illet bişe yapıştımı bırakmak istesende bırakamıyorsun

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    boş beyaz kağıda para verirseniz bu mantıkla sıfırı tüketmeniz normaldir
    (bu arada latife yaptım)
    Tolga Can bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Aynen abi güvercin besliyorum katılıyorum çok illet bişe yapıştımı bırakmak istesende bırakamıyorsun
    8 yaşından 2o yaşına kadar baktım.
    Güvercin yüzünden çıkmadığım çatı, yemediğim dayak, etmediğim kavga kalmamıştır.
    Üstüne atmaca, kedi ve çatıda kalan kuşu aşağıya insin diye bekleyerek geçen zaman.
    Askerden gelince sigarayı bırakmış kadar oldum. Ne sinir ne stres kaldı. Bi rahatladım sorma.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    yav bu kus isi harbiden hastalik bizim bir komsu vardi bildim bileli catisinda guvercin var..adam kuslar havada takla atarken agliyordu ya herifin kus kafesi saray gibiydi yaw.
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    haydan gelen huya gitmez, Huu ya gider. Huu nedir? Hadi bilin bakalım?

Motosikleti
    Sym Hd 200 Evo
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydan gelen huya gitmez, Huu ya gider. Huu nedir? Hadi bilin bakalım?
    Hayy da Huu da Allah'ın (c.c) bir sıfatıdır, kısacası Allah'tan (c.c) gelen Allah'a (c.c) gider.
    Ama işin diğer bir boyutu da helalden mi haramdan mı gelip-gittiği? helal ise sorun yok ama haram ise sorun çok
    -unnamed- bunu beğendi.
    Asla Kimselerin Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey O dur.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    doğru cevap. Allahtan gelen allaha gider. Güzel bi cevap arkadaşım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı jada82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayy da Huu da Allah'ın (c.c) bir sıfatıdır, kısacası Allah'tan (c.c) gelen Allah'a (c.c) gider.
    Ama işin diğer bir boyutu da helalden mi haramdan mı gelip-gittiği? helal ise sorun yok ama haram ise sorun çok
    vay be, bilmiyordum bak

Motosikleti
    Asya As125
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yaşından 2o yaşına kadar baktım.
    Güvercin yüzünden çıkmadığım çatı, yemediğim dayak, etmediğim kavga kalmamıştır.
    Üstüne atmaca, kedi ve çatıda kalan kuşu aşağıya insin diye bekleyerek geçen zaman.
    Askerden gelince sigarayı bırakmış kadar oldum. Ne sinir ne stres kaldı. Bi rahatladım sorma.
    babam 30 senelik kuşçu eee ondanda bana geçti bizde az kavga etmiyoruz az hırsızla bogusmadık en sonki hırsızı dogo argentino cinsi köpeğim yakaladı dolabı kolay kolay patlatamıyorlar ama hırsızla yüzyüze gelmek bile insanı biraz korkutuyor

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    kalan parayla bıraz dondurma ıle hayır dua demıssınde ah be kardesım o para keske helal olsaydı da dedıgın dogru olsaydı haramdan hayır mı olur? neyse aynı sey basınıza geldı mı demıssın evet benım basıma geldı dugunden bır hafta once on numarada 9 bıldım 2 yıl once 1650 lıra para aldım sonra bu para benden 3500 tl olarak cıktı nasıl mı patlak bır motor alarak o gundur oynamam o para ıse yaramaz 10 bılsen ne olur
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay hain toprak hani bize dondurma
    ama işte şans oyunu oynarsan o e 5 teki tek çivi de senin tekere girer
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bu milli piyangonun çıkması iyi değil bence çünkü helal para değil ama çıkıpta ihtiyacın kadarını alıp kalanını Yurt ve cami gibi yerlere bağışlarsan sevaba girersin

Not:İhtiyacın derken borcun falan varsa anlamında.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ulem bende kuşa gidiyor deyince ne anladım içim fesat olmuş arkadaş içimmm @tolga can azimle devam et hiç belli olmas bakarsın bi enduro parası yakalamışsın gerçi ben 4 senedir şans topunda aynı kuponları yatırıyom verdiğim enduro parası olmuştur aldığım ise enduronun lastiğini bile alamaz ama umut dünyası işte
    Tolga Can bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman sahip olduğunuz herhangi bir cisme sigorta yaptırmayın. O da haram. Yıllık 100 lira veriyorsun bişi olursa dünya parayı geri ödüyor. Devlet neden zorunlu sigorta yaptırıyor, işine geliyor çünkü. Para akıyor. Hani haramdı? Allah rızası için yapıyorlar değil mi?. Kandırmayalım kendimizi. Siz oynayın loto falan, çıkarsa bize verin parayı. İtinayla harcarız
    Tolga Can bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)