Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir kaza haberi de Akhisar'dan

Motovento
    REKLAM ALANI
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    haberin linki : http://www.akhisarhaber.com/news_detail.php?id=12386
    adam 65 yaşında ve arkasında birde artçısı var ki kaza yaptıkları yer gece vakti motosikletler için tehlikeli bir yerdir diye bilirim.65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari. Allah'tan acil şifalar diliyorum her iki kazazedeyede.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberin linki : http://www.akhisarhaber.com/news_detail.php?id=12386
    adam 65 yaşında ve arkasında birde artçısı var ki kaza yaptıkları yer gece vakti motosikletler için tehlikeli bir yerdir diye bilirim.65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari. Allah'tan acil şifalar diliyorum her iki kazazedeyede.
    ''65 yaşına gelmişsin amcam daha senin motorda işin ne kendine acımıyorsan arkandakilere ve artçına acı bari.'' Bence çok yanlış düşünüyorsunuz.
    Allah acil şifalar versin.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu yorumu yazdığına inanmıyorum. burası motosiklet sitesi burda biz buna tutku diyoruz. senin mantığın şu mu yaş 50 ye butun insanlar huzurevine senin gibi gençler dışarıda mı? anlamadım. şunu unutuyorsun birgün sende yaşlanacaksın o yaşlarda olunca bu yaptığın yorumun hatasını anlarsın. motosikletin üzerine çıkınca direk risk alıyorsun. yol farketmez.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    benim kayın peder 60 yaşların ve çok güzel motorsiklet kullanıyor

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dedem 80 yaşında. Motordan inerken düştü.motorda üstüne düştü. Kalçası kırıldı. 6 ay falan oldu. Şimdi iyi. Platin var kalçada. Motoru tvs scoty pep. Arada biner gene. Motorun yaşımı olur yav?

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim dedem 65 yaşında arabası var ama aksiyon olsun diye eşinide alıp motorla yaylaya çıkmaya çalışmış karısıda 120 kg kendisi 70 neyse eşşek meydanı denen bir yer var hem çok dik yokuş hemde viraj orayı çıkamayıp devrilmişler dedemin ayağı egzozda yanmıştı iyileşti çok şükür

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Bence de yorumun çok yanlış motorun yaşı olmaz.Allah acil şifalar versin üzüldüm :(

Motosikleti
    cbf 150
    Allah 65-imde 70-imde 75-imde 80-imde ... banada hala matorsiklet kullanmayı nasip etsin. yaralılarada Allahdan acil şifalar dilerim.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Motor aşktır tutkudur. yaşı olmaz Allah o yaşta bize de gezmeyi nasip etsin. Amcalara da Allah acil şifa versin

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Herkesin dedesine geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
    Motora binmenin yaşı, cinsiyeti olmaz. Motoru bulan binsin
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    arkadaşa çok yüklenmişsiniz yav onun demek istediği , gecenin vakti yol karanlık kötü.. ee yaşın başında var , ne gerek var sürmeye demiş.. ama bi anda
    motorcu ruhu akıllara gelmiş.. geçen forumda bi üniversite öğrencisi arabamı motor mu demiş , tüm site araba demiş.. neyse harbiden sanal kişilik burası.. ön yargılı olmayın arkadaşlar..
    anaconda84 bunu beğendi.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. motorun yaşı olmaz .. elin ayağın tuttuğu sürece , aklın balii olduğu sürece binersin ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Motorun yaşı olmaz ama 65-70 civarı yaşlarda eğer bir hastalığı varsa kullanması iyi olmaz örnğin gözlerinin kararması baş dönmesi vb hastalıklar olursa kullanmak iyi değildir ama haricinde motorun yaşı olmaz
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Geçmiş olsun.

Rahmetli eniştem yaşlılıktan rahat yürüyemediği, ayakları şiştiği için motor almıştı kendisine, kahveye filan gitmek için

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Cok yaslılar binmemeli bence adem abinin dedigi gibi adem abi gecmiş olsun deden için o kazayı biz yapsaydık 5 güne gecerdi dedesinin 6 ayda gecmiş.Hemserim kaza yapmıs üzüldüm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dedem gene biniyo motor üstünde vefat edecek mübarek. Dedeme laf anlatmak, deveye hendek atlatmaktan zor

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    İnşallah hepimiz 65 yaşında motor sürdüğümüzü görebiliriz.
    omeruby bunu beğendi.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    arkadaşlar herkes beni eleştirmiş ama benim orada anlatmak istediğim 60 65 yaşlarındaki bir insanın refleksleri sizin benimki kadar iyi olmaz bir tehlike anında ne yapacağını hemen düşünemeyebilir neden herkes olaya tutku tarafından bakmış ki anlamadım motorun bir tutku olduğunu bende çok iyi biliyorum ki bende o tutkunlardan biriyim...

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yorumu yazdığına inanmıyorum. burası motosiklet sitesi burda biz buna tutku diyoruz. senin mantığın şu mu yaş 50 ye butun insanlar huzurevine senin gibi gençler dışarıda mı? anlamadım. şunu unutuyorsun birgün sende yaşlanacaksın o yaşlarda olunca bu yaptığın yorumun hatasını anlarsın. motosikletin üzerine çıkınca direk risk alıyorsun. yol farketmez.
    yaş 50ye bütün insanlar huzur evine diye bişeyi kastetmedim. kişi kendinden bilir işi demişler. fikir neyse zikir de o dur...
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Motor yerine''Motosiklet'' desek ne kadar manalı olacak arkadaşlar..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)