Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siz olsanız ne alırdınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb125e
    belkıde cogunuz konuyu okudugunda acemı oldugumu erken oldugunu dusunceksınız ama gercekten cok sıkıldım... 1500km oldu cb 125le dur kalk sehır ıcı tamam ıyı guzelde bolunmus yola cıktıgımda 100 gecmemesı sınır bozucu cok cabuk alıstım beklemıyordum yanı 90la fln gıderken duruyormusum gıbı gelıyor. Sımdı asıl soruma gelırsek yakıtta onemlı hergun ıse gıdıp gelıyorum cbr250alsam yakıtı azmıs dıger 250lere gore ama performans tatmın edermı 160 dolu guzel bır hız ama o noktaya gelene kadar gecen sureyı merak edıyorum. Alıp ıkı ay sonra buda gıtmıyormus demek ıstemıyorum. Dun stokta wardı trıcolor 9800 verıcekler. Aklımda baska bır fıkırde er6f sızce cok mu fazla olur.70hp veya agırlıgı cunku sunuda dsunuyorum kullandıgım motorun gıdonu buyuk genıs normal oturus pozısyonu racıng gectıgımde ıllakı bocalarım.uzun oldu kusura bakmayın ama yorumlarınızı beklıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bence 250 ccye geç ondan sonra ağır ve er6 dene derim ama bizim tanıdık cbr125den xj6 ya geçti

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    MT nin vazgeçilmez lafı
    HAYABUSA AL
    turkish39 bunu beğendi.
    Sado

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    herşey imkana bakar
    imkan varsa bir dk bile durma
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda cb125e
    ımkanı yaratmaya calısıcam:D bıraz bırıkmıs bıraz k.k taksıt:D en bastan 250 alıcaktımda gozum korktu kullnamam dıye bunu aldım pısmanmıyım hayır ogrendım trafıkte gıtmeyı aynadan baksn dahı kor noktada araba olcagını sert frenajda arkayı kıtledıgınde nası kayıcagını vıraja nerden grıp cıkılcagı motoru nası yatırılcagı evet 1500km kısa bır mesafe ama tecrube konusunda mukemmel oldu.nınja dusunuyorum ama hem fıyatı hem yakıtı korkutuyor 250cc 5lt yazıktır. Bırde zaten bu motorumda devır saatı yok almısken dıjıtal hız devır olsun ızlıyım onları:D hayabusaya var daha

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Biz sana bundan 2 ay önce tvs al demiştik dimi ısrarla gittin devir saati bile olmayan güçsüz bir motor aldın
    ERROR88 ve sakinseytan bunu beğendiler.
    Sado

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    250 cc ye kadar baslangic icin kullanilacak motosikletlerdir. Boyunuz kilonuz gibi bilgi verirseniz size cesitli oneriler yapilabiliriz. Sahsen kullanmadim Cbr tek silindirli oldugu icin 125 ten sonra cok yavas hizlaniyor diyorlar.rahat oturus isterseniz ve sonhiza cabuk ciksin diyorsaniz. Comet hyo gt250 tavsiye ederim. Cbr a gore 100kmde yarim litre fazla yakar. Er6 kesinlikle cok guclu gazi yanlislikla biraz fazla acarsan kendini gokyuzune bakiyo bulursun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence 250 ile devam etmelisin.. marka model sana kalmış ama benim görüşüm..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    5lt falan kimdedi bilmiyorum ama 14bin km gt250r kullandim 110 ile gıderken 3.2lt 100km yakiyor 150 ile gidersen 4.3lt 100km gibi bise yakiyor. Tabi enjeksiyonlu olanlar icin konusuyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kendine güveniyorsan er-6 al derim...
    alacaksın 250'de gitmeyecek gibi gelecek sana...
    sürekli al değiştir yaparsan parana yazık günah...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam siz ne yaptınız ya arkadaş daha 1500 de Siz kalkmışsınız 600cc motor öneriyonuz
    1500 le yeni başlamanın arasında bi fark yok bence
    bence 1500de sadece debriaj ve vites atmayı öğrenmiştir viraj gfelan diyoda bakmayın er6 ile sizce trafikde dur kalk yapabilecekmi _?
    Sado

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    250lik bir motor almanı öneririm ER-6 çok güçlü gelir sana yani 1500 kmlik tecrübe ile er-6 zorlar biraz seni ama 250 cc lik motor süper olur dostum yalnız benzine biraz daha yüklenmen lazım :d
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Daha arkadas ikarus sendromuna girip ogrendim yaladim yuttum ben bu isi ya derken kaza yapacak buyuk ihtimalle iste ozaman ins altinda 600cc olmaz. Her motorcu asfaltin tadina bakacaktir bunu unutmayin
    Mengu16 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dostum sen sadece düz yolda gitmeyi öğrenmişsin, 1500km ona yeter anca. 90'la falan giderken duruyomuş gibi geliyo da 90'la giderken motoru devirmeden panik fren yapabilirmisin ?

Motosikleti
    Honda cb125e
    boyum 1.83 kılom 78 ss ıcın uygunum sanırım. Yedım yuttum demıyorum sadece aldıgım sıfır tecrubem vardı sımdı motorun son lımıtlerını gordum ve yetmedıgını dıle getırıyorum tabı 8 yıla askındır aktıf araba kullanmam trafıgı okumamda buyuk yardımcı oldu.er6 dusuncesı banada fazla gelıyor ama 250 aldıgımda da aynı hayal kırıklıgı yasamak ıstemıyorum. Ve kımısıne bu cumlem sacma gelıcek ama gercek motor kullanmak ıstıyorum motor gıbı duran motor gıbı gıden ve karsıdan bakınca bısıklet surucusu gıbı degılde motorcu gıbı saygı gormek.apache alsamda bır fark olcagını sanmıyorum 5hp fazla olucaktı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    250 cc işini fazlasıyla görür 600 e daha var en az 25000km tecrübe si olması lazım ki tabi bu süre sana da bağlı trafiğe adapte olamadığın sürece 100000 km de gezsen 600 cc motosiklet alma...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda cb125e
    keske sacma uretım polıtakası olmasada 400cc bırsey uretseler 50hp hıc dert olmasa off off. Burdan ne kadar bılıp bılmedıgımı gosteremem sunu bunu yapıyorum desemde havada kalır. Ama duymak ıstedıgınız bılgı becerıyse evet panık fren ogrendım lastıklerı kayma noktasına kdr frenaja abanma ama ondan once kacıs noktası arayısına gırıuorum gnelde kı daha basarılı oluyor.dedıgım gıbı amacım sıdık yarıstırmak sunu bunu bılıyorum dıye hava atmak degıl sadece bıdaahkı motorda pısman olmamak.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz sana bundan 2 ay önce tvs al demiştik dimi ısrarla gittin devir saati bile olmayan güçsüz bir motor aldın
    aynen oyle
    www.erkakurye.com

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Birde çok hız her zaman zararlıdır unutmayın ki her gazı açtığınızda düşünce olabilecek kötü olasılıklar artmakta zaten 90 normal bir hız trafikte makas atmak için buna ihtiyaç duyuyorsan hiç alma derim hocam.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Yasadigin sehir neresi? Ana yollarda 120 yi gecmeyen motosiklet daha tehlikeli. O alandan cikman gereken durum olur cikamazsin. Hem kallavi gorunusu olsun hem az yaksin istiyorsan sana yine gt250 oneriyorum.mukemmel degil ama mukemmel parasi vermiyosun zaten. Ninja var 6.5lt 100km benzin yakiyo dusuk devirde gideyim dersen hararet tavan yapiyor. Cbr sakin adam icin super hemde az yakar fakat turkiyedeki kullanicilarin ihtiyacini gt250 10 numara gorur.ikisinin arasinda. Az yakar cok kacar. Fiyat performans iyi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)