Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet almaya giderken son dakika golü yedim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    evet arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi son dakika golü attı motorun sahibi . Salı günü 2012 siyah ybr buldum diyarbakırda daha 1,400 km de mıchelın pılot lastıkler fılan arka ön teker motor fulldu adamı aradım pazarlık ettık ben en son 3,800 dedim oda 3,850 dedi sözü kestik.. içimde kaygı nasıl gelirim yolda bişey olurmu malum sakat yer atıp tutarken gece 12,30 otobüsüne biletimi ayırttım.Ayıptır söylemesi baklavamıda nezaket olsun diye aldım yemeğimi yedim duşa girip hazırlanacakken adam saat 10 da aradı beni kardeşim ben parayı buldum satmaktan vazgeçtim çok özür dilerim bilmem ne demeye başladı dedim abi nasıl olur bilete kadar ayarladım dedim zararını karşılarım kusuru bakma diye alttan almaya başladı bende sağolasın dedim kapattım telefonu Biyandan hakkıma hayırlısı buymuş kısmet değilmiş diyorum ama çokta niyetlenmiştim bide diyarbakırdan mal alınmaz diyenlerin haklı olmalarıda canımı sıktı..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hayirli degilmis bosver.
    Otur baklavani ye
    jr. bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu işler kısmet işi hocam...elbette vazgeçmek olmaz ama adam da bi yere kadar haklı...dediğim gibi kısmet değilmiş diyeceksin...

Motosikleti
    ---
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli degilmis bosver.
    Otur baklavani ye
    annemde öyle diyor zaten kardeşime gel diyarbakır baklavası ye diyip benle dalga geçiyorlar resmen içimde patladı desem yeridir

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işler kısmet işi hocam...elbette vazgeçmek olmaz ama adam da bi yere kadar haklı...dediğim gibi kısmet değilmiş diyeceksin...
    aynen hayırlısı ama adamda 2 saat önce tamam diyip sonra araması hoş olmadı.. zaten diyarbakır siverek arasını nasıl gelecem diye kara kara düşünüyordum 60 km boyunca ne ev ne benzin istasyonu nede karakol varmış çok sakat biyermiş dediklerine göre
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Bide olaya iyi yönünden bak baklava sana kaldı.

Motosikleti
    Asya As125
    Bence hiç dert edilecek bir durum yok ne guzel elinde 3.800 gibi bir para var havada karada her yerde motor bulursun

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Ben motor arıyorken marmarisin ilçelerinden bir adamı aramıştım. 2010 model cbr125 daha 1000 km de idi.

adama 4250 liram var verirmisin dedim. vermem dedi. eyvallah dedim.

aradan 1 hafta geçti. fethiyeye başka bir cbr125 almaya gittim arkadaşımla. tam motorun sahibi ile pazarlık ediyoruz telefon çaldı.

arayan adam 2010 model cbrın sahibi.

kardeş dedi merhaba. motor aldınmı dedi. yok almadım henüz dedim. getir 4250 al hemen dedi. hocam dedim bak fethiyedeyim motorla pazarlık ediyoruz, yan çizikceksen gelmiyim bunu aliyim döniyim dedim. yok yok gel hemen yarın sabah bulusalım al satışı dedi. iyi dedim.

fethiyedeki adama hadi eyvallah dedim motorunu almadan geri döndüm.

ertesi gün adamı aradım. hocam dedim gel notere. aynen şu cevabı aldım. " kardeş kusura bakma, motoru başkasına verdim ben. 5000 lira verdiler de. kusura bakma."

dedim hiç utanmanız yok mu sizin. 200 lira yol parası verdiğim ve beğendiğim bi motoru almadan geri döndürdünüz beni ?

tekrar kusura bakma dedi ve kapattı.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    paran cebindeyse sana motor mu yok?
    neyi dert ediyorsun anlamadım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlısı buymuş.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Boşver para olduktan sonra motor bulunur da baklava için adresi yazayım mı?
    Sinan Aksu bunu beğendi.

Motosikleti
    Naked :)
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motor arıyorken marmarisin ilçelerinden bir adamı aramıştım. 2010 model cbr125 daha 1000 km de idi.

aradan 1 hafta geçti. fethiyeye başka bir cbr125 almaya gittim arkadaşımla. tam motorun sahibi ile pazarlık ediyoruz telefon çaldı.

kardeş dedi merhaba. motor aldınmı dedi. yok almadım henüz dedim. getir 4250 al hemen dedi. hocam dedim bak fethiyedeyim motorla pazarlık ediyoruz, yan çizikceksen gelmiyim bunu aliyim döniyim dedim. yok yok gel hemen yarın sabah bulusalım al satışı dedi. iyi dedim.

ertesi gün adamı aradım. hocam dedim gel notere. aynen şu cevabı aldım. " kardeş kusura bakma, motoru başkasına verdim ben. 5000 lira verdiler de. kusura bakma."

dedim hiç utanmanız yok mu sizin. 200 lira yol parası verdiğim ve beğendiğim bi motoru almadan geri döndürdünüz beni ?

Buna anaavrat sövülür yani kusura bakmayında...

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    hayırlısı olsun bende motor alıcam diye iki kez istanbulda bi yakadan diğerine geçmiştim ama kısmet oturduğum semtten çıktı
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Motosikleti
    ---
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paran cebindeyse sana motor mu yok?
    neyi dert ediyorsun anlamadım
    ya çok niyetlendim borç verdiklerimi aradım adamlar bana şimdi çok enteresan diyorlar sanki yalan söyledimde paramı aldım gibi oldu o biraz zoruma gitti

sizinki daha kötüymüş Allahtan kendinizi tutmuşsunuz

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver para olduktan sonra motor bulunur da baklava için adresi yazayım mı?
    canınız sağolsun şimdi size gönderirim diğer üyelerinde canı çeker

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)

uysan bela ........ neyse ban yemicem
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    geçmiş olsun abi, nasibinde yokmuş. inşallah daha iyisini bulursun.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Başka ilden araç almak çok risklidir görmeden gidiyoruz sonuçta edilen masraf boşa gidiyor zaman kaybı dahakotu bende 15 km uzakta buldum askımı o gün bastım nikahı
    www.erkakurye.com

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Dostum paran cebinde ya sana motormu yok :D :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi son dakika golü attı motorun sahibi . Salı günü 2012 siyah ybr buldum diyarbakırda daha 1,400 km de mıchelın pılot lastıkler fılan arka ön teker motor fulldu adamı aradım pazarlık ettık ben en son 3,800 dedim oda 3,850 dedi sözü kestik.. içimde kaygı nasıl gelirim yolda bişey olurmu malum sakat yer atıp tutarken gece 12,30 otobüsüne biletimi ayırttım.Ayıptır söylemesi baklavamıda nezaket olsun diye aldım yemeğimi yedim duşa girip hazırlanacakken adam saat 10 da aradı beni kardeşim ben parayı buldum satmaktan vazgeçtim çok özür dilerim bilmem ne demeye başladı dedim abi nasıl olur bilete kadar ayarladım dedim zararını karşılarım kusuru bakma diye alttan almaya başladı bende sağolasın dedim kapattım telefonu Biyandan hakkıma hayırlısı buymuş kısmet değilmiş diyorum ama çokta niyetlenmiştim bide diyarbakırdan mal alınmaz diyenlerin haklı olmalarıda canımı sıktı..
    adres veriyorum baklavayı bana gönder
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    4 gözle bekleniyor
    unut onu, sen daha iyilerine layıksın ayrıca bi dahakine baklavanın yanına bi de çiçek almayı unutma

Motosikleti
    ---
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres veriyorum baklavayı bana gönder
    baklavaya talep çokmu ne

Alıntı kirlicorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unut onu, sen daha iyilerine layıksın ayrıca bi dahakine baklavanın yanına bi de çiçek almayı unutma
    Sağol kardeşim sende iyilere layıksında çiçek niye alayım anlayamadım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)