Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arora çin malımıdır acil yardim arora 100-7 commuter

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Merhaba babam diyor ki o motor çin malıdır çin malıysa almayalım diyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0729339/detay/

Bu motor çin motorumudur , bozuldugunda tamir ettirebilirmiyiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Motors123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çin malı motorlar sahibine göre kişner.
    arca94 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Nasıl anlamadım:d

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr

Bu motoru cok arastırdım her cub gibi saglam fakat görünüsü 10 numara

Mengü abinin dedigi olay düzenli kullanırsan gider kullanmassan yatar

Cin malı

Cin malı olmayan 1-2 makine Tvs-suzuki-yamaha-honda vs vs işte en cok sana gidicek yamaha ve honda bak derim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Babama ne diyeyim yalan soyleyemem cin malı oldugunu soylersem almıycak.

yalan soyleme

Motosikleti
    Babama ne diyeyim yalan soyleyemem cin malı oldugunu soylersem almıycak.

Kardesim bak bunların sıfırı 2.100 Tl en az 200 tl de plaka ruhsatı var 2.300 tl Daha 2000 de makine 1650 ye veriyor ve 650 tl zararı var 2000 deyken sen buna binicen düşücen kalkıcan sonra dermisin yetmez bu diye satarken 1100 den kapı acıcan pazarlıkla 950-1000 e vericen oysa yamaha böylemi bak mesela kardesim sayfalara ybr 2004 modeli plaka ruhsat dahil o zman 2.850 tl idi bide 100 tl telefon veriyorlardı simdi gir sitelere 2004 model ybr 20.000 km de 3000 tl diyor yani japon asla kaybetmez Dolar gibidir Zam geldikce artar

Motor yeter dersen al cok sorun cıkarmaz ama cigerinide sökmeye calısma cevrende vardır motor süren gezicek tayfan yoksa motor için delirmessin aynen benim gibi Fakat almayı versin baban bekle japon için yan tutus Motorun tipi 10 numara ama 2.elinide düşünmek lazım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Soyleyeyim alsın yaw cok zorlamıycam motoru (simdi yuh diyceksiniz) en az 2-3 yıl yükseltmiycem iyice bir tecrübe kazanıcam 2-3 yıl kullandıktan sonra honda cbr 250 almayı dusnuyorum

Motosikleti
    Soyleyeyim alsın yaw cok zorlamıycam motoru (simdi yuh diyceksiniz) en az 2-3 yıl yükseltmiycem iyice bir tecrübe kazanıcam 2-3 yıl kullandıktan sonra honda cbr 250 almayı dusnuyorum

Yuhmu ben alıcagım japonu 5 sene kullanıcam kardesim ne diyorsun Motorun tipi cok hos ama bilinc altında Japon diye kaldı motor cok iyi 4 vites zati 90 görür yeterde artar bende ybr bakıom 2.el eger bi sorun yada konusmak istersen motor konusunda her konuda yardımcı olurum özelden.

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuhmu ben alıcagım japonu 5 sene kullanıcam kardesim ne diyorsun Motorun tipi cok hos ama bilinc altında Japon diye kaldı motor cok iyi 4 vites zati 90 görür yeterde artar bende ybr bakıom 2.el eger bi sorun yada konusmak istersen motor konusunda her konuda yardımcı olurum özelden.
    Al mesajını veriyorsun yani bana :d aldırayım au motoru babamada :d sahibi insallah eve kadar getirir cok onceden motor kullanmisligim var scooter ama ayrıca teknik olarak nasıl surulecegini biliyorum debriyajı sık vitesi 1 e al yavastan gazla hafif hafif gazlarken debriyajı bırak seklinde biliyorumda kullanmadım henüz getiremem eve kadar :d

Motosikleti
    Al mesajını veriyorsun yani bana :d aldırayım au motoru babamada :d sahibi insallah eve kadar getirir cok onceden motor kullanmisligim var scooter ama ayrıca teknik olarak nasıl surulecegini biliyorum debriyajı sık vitesi 1 e al yavastan gazla hafif hafif gazlarken debriyajı bırak seklinde biliyorumda kullanmadım henüz getiremem eve kadar :d

Kardesim bu 4 vites Yarı Otomatik Yapıcagın olay bisiklet sürmüşşündür .. Gazı bırakıp vites e atıcan gene gaza basıcan Sol elcik bosta Anladınmı 1-2-3-4 Bunu deniceksin 6.5 Hp güçü tüm cuplar gibi cok iyi

1.Viteste 20
    2.Viteste 45
    3.Viteste 70
    4.Viteste 85

Civari görür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Çin malı al arka balataların yerinden çıksın,gazı kesince vites yerinden çat çat sesler gelsin,sinyallerin çalışmasın,süspansiyonlardan boğuk ses gelsin, 160 göstersin ama 80 i geçeme,felaket titresin,en olmadık yerde şak diye durup çalışmasın ve en önemliside servisi arayınca biz böyle bi motor satmıyoruz desinler. Bunları yaşadım. Çin malı alırsam topum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim bu 4 vites Yarı Otomatik Yapıcagın olay bisiklet sürmüşşündür .. Gazı bırakıp vites e atıcan gene gaza basıcan Sol elcik bosta Anladınmı 1-2-3-4 Bunu deniceksin 6.5 Hp güçü tüm cuplar gibi cok iyi

1.Viteste 20
    2.Viteste 45
    3.Viteste 70
    4.Viteste 85

Civari görür
    Motorda debriyaj yok. Sol el boş. Hafif gaz vs hiçbişi yok. Gazı kesmeden bile vites geçebilirsin. Gazı kesicen vites atıcan bende ilk zorlanırım diye düşünmüştüm motoru alalı 2 3 hafta oldu ustası oldum

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeş valla arkadaş arora cub almıstı 1.5 yıl once fln suana kadar gördugum cınlılerın arasında en saglamı bence neden dersen motoru bikere ilk aldıgında çok zorladı acarken hıc ozen gostermedı ondan sonra motorla kaza yaptı on tarafı komple gıttı yinede motor calısyodu o kadar hor kullandı bısı olmadı bıde sımdı kesici taktırdı motora egzozuyla oynadı fln kesicide motorun beynine giden elektrigi kesio onunda o kadar zararı var ona rağmen bi sorun gormedım yağını bile zamanında deismedi zaten bizim buralar köylük sayılır cukur fln cok tesaduf mu bılmem ama cok sağlam cıktı motor bence onu soyleım aynı yıl alınan mondialler felan dokuldu hemde cok temız bakan arkadas vardı onunki bile dokuldu...

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saf kan Çinlidir kendileri. Montaj fabrikası Adana'da.
    Al arorayı gör hanyayı Konya'yı! Bilmem anlatabildim mi?
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Arkadaş neden bu kadar çinli meraklısı anlamıyorum babasına çin malı olduğunu söylerse almayacakmış git yamaha al honda al ? Benim gibi gerizekalılık,mallık,salaklık,aptallık yapma. 1 yılda bekleyeceksen yinede japondan şaşma. Çin aldık motor 100km de dökülüyo ne kadar problem çıkarabilecekse çıkardı. Bugün sürerken dedim kendi kendime en azından gidiyo diye 2km sonra şak durdu gitmiyo. Benim kadar hondanında suçu var mayıs başı dediler ülkeye sokamadık diyo bekliyorum wave için sonra haziran başı dedi gittim çinli aldım 2000 tl boşa gitti

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin malıdır ama su anda hondanında tüm parçaları çinde üretilip kendi fabrikasında montaj oluyo mal aynı mall sonuçta iyidir ama bu motor sürdüm birkaç kez iyi devir yiyor

Motosikleti
    Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malıdır ama su anda hondanında tüm parçaları çinde üretilip kendi fabrikasında montaj oluyo mal aynı mall sonuçta iyidir ama bu motor sürdüm birkaç kez iyi devir yiyor

Hiçbir cin malı Japonun yerini tutamaz. Cin fakat japonların fabrikasında gözetmenler esliginde üretiliyor

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş valla arkadaş arora cub almıstı 1.5 yıl once fln suana kadar gördugum cınlılerın arasında en saglamı bence neden dersen motoru bikere ilk aldıgında çok zorladı acarken hıc ozen gostermedı ondan sonra motorla kaza yaptı on tarafı komple gıttı yinede motor calısyodu o kadar hor kullandı bısı olmadı bıde sımdı kesici taktırdı motora egzozuyla oynadı fln kesicide motorun beynine giden elektrigi kesio onunda o kadar zararı var ona rağmen bi sorun gormedım yağını bile zamanında deismedi zaten bizim buralar köylük sayılır cukur fln cok tesaduf mu bılmem ama cok sağlam cıktı motor bence onu soyleım aynı yıl alınan mondialler felan dokuldu hemde cok temız bakan arkadas vardı onunki bile dokuldu...
    İskence etmis resmen arkadasın:d

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin nerede üretildiği değil hangi kalite de üretildiği önemlidir. İşçi maliyeti çok ucuz olduğu için bir çok sektör Çin'de üretim yapıyor. Bir ürünün Çin'de üretilmesi kalitesiz olduğunu göstermez. Şu da bir gerçek Çin malı olupta kaliteli olan bir ürün şu ana kadar görmedim. Benim de ilk motorum çinliydi. Zararına satıp cbf 150 aldım.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    1 gunde kullansan çinli den uzakdur
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)