Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Başka bir motorcuyla yaşadığım ibretlik olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler artık bende içinizden biriyim ama bugün birkaç işim olması dolasıyla arabayla çıktım yola şehiriçinde çok sıkıcı oluyor araba her ışıkta 10 kere bekle falan neyse sonrasında akşam saat 23:30 civarlarında bir arayoldan sola dogru anayola dönecektim baktım yol boş çıktım sonra bi baktım bi ses fren sesi irkildimki solda bi motorcu vizörü olmayan sefabet kaskının içinden bana küfrediyo ne ışık var ne başka bişey karanlıkta seçilmiyor bile normalde bende çok yaşadıgımdan iyi bilirim ama farımda kapalı gezmem sonuçta dikkat ederim adam da ne far var ne başka bişey görmedim diye küfretti devam etti bende inip baya bir giydirdim adamın sülalesine ama haketti diye düşündüm.
    Şimdi gelelim vicdan muhasebesine;
    Kendi içimde düşünüyorum adamın farı kapalıydı baktım ama görmedim hemde çok dikkatliyimdir
    Adam bana küfretti hemde haksızdı farı yanmıyordu
    Bu durumda ben haklı sayılıyorum keşke korna çalsaydı yine duyar beklerdim sizce yanlışmı yaptım adama kızmakla bilmiyorum kafam karıştı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tepki vermeden gidip pişmanlık yaşayacağın ihtimalinin yanında tartışmayı dozunda bırakıp eve gelmenin huzuru içinde uyuyabilirsin. Diğer arkadaş da senin yerine bir otomobil çıkamamış olmasına şükredip ilk fırsatta farlarını çalışır duruma getirmeli...
    112ciyiz

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arabaya kafayı gömünce aklı başına gelir motörcü arkadaşımın

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Adamın küfretmeye hakkı asla yok farlarını açsaydı zaten techizatı eksik bir araçla trafige çıkamazda... Honda Yamaha Suzuki bu konuda en iyisini yapıyor ve üretirken farları sürekli yanacak sekilde üretiyor ve trafikte görünürlüğü maksimuma çıkarıyor...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabaya kafayı gömünce aklı başına gelir motörcü arkadaşımın

Bize yapınca gene küfür ediyoz o adam bizden olmasın motörcü :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    farı kaskı olmayan, saçma saçma sürüş şekilleri ve bakımsız motorsiklet sürenler bizden değildir diye düşünüyorum, arkadaşlarda bana katılır eminim ki. Farı kapalıysa uyarıcı bir şeyi yoksa senin yapacak bir şey yok takma kafana.

Bende bir kere yolda gidiyorum arabayla, yaklaşık 20 m mesafe ileride çöp kamyonu gidiyor, 3 şeritli bir yoldayız. Neyse tali yoldan 2 tane scooter motorlu, ne kask var ne bişey ışık mışık hak getire zaten. 2 şer kişiler. Birden çöp kamyonu ve benim arama girdiler, öyle bir çıktılar ki sanırsın cbr fireblade var altlarında, gsxr var sanki. Tabi scooter 2 kişiyle o virajda o yatık dönüşü kaldırmayınca önümde bir kaydırdılar. Bende 80 le fln gidiyordum. Allah'tan düşmediler. Düşselerdi yaşıtım 2 insan ezmiş olacaktım şuanda.

Yani diyeceğim böyle insanlar motor sevdalısı veya motorcu diyebilceğimiz insanlar değildir. Sadece kötü örneklerdir.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    hocam aynı vicdan muhasebesinde motorcuda anlıyodur hatalı olduğunu eğer farı yoksa, çünkü çok sıkıntısını çekmiştir..
    anın verdiği heyecan ve korkuyla insan sövüyor direk ya istemsiz, benimde başıma çok geldi öyle.. töbe töbe diyip yola koyulduğumda bende başlıyor ulan acabalar

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    farsız motörcü, motorcü değildir tatlı.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bazı insanlar bir sepet küfürle eve dönmeyi sever ama bu kadarda olmaz ki. farın bozukta olabilir ama yanmıyorsa sinyal lambasını falan açık bırakırsın en azında ve mümkün olduğu kadar yavaş gidersin. ve herkesin yerine sen dikkat edersin. boş ver kaşınmış elin sıpası, sepetine bir kaçta küfür sen eklemişin eklememişsin hiç fark etmez onun için eve gidesiye doldurmuştur o sepetini.

Motosikleti
    farsız motörcü, motorcü değildir tatlı.

Ya ampulü patlaksa olamazmı yani ya aküsü bitmişşe bende adamı savunayım arabaları hiç sevmem zati sizden MOTÖRCÜ olmaz B-adem
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benim 2005 titanın kısalar yanmıyo şuan. Far siparişi verdim bekliyom. Ve geceleri elimi bile sürmüyom 2005 e. Motörcülük budur tatlı. Farın yanmıyosa gece motöre bınmicen. El feneri alcen yürüyecen. Veya şu bol bol dövdüğümüz minibüscüler varya, onlara bincen tatlı.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ampulü patlaksa olamazmı yani ya aküsü bitmişşe bende adamı savunayım arabaları hiç sevmem zati sizden MOTÖRCÜ olmaz B-adem
    yav farı yanmısa 4 lü açsın, o yoksa sinyal açsın hadi onuda mı yapmadı geçsin en sağa 20yle gitsin aga. Hem far yanmıyor hem artislik yapıyor olmaz öle...
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    benim 2005 titanın kısalar yanmıyo şuan. Far siparişi verdim bekliyom. Ve geceleri elimi bile sürmüyom 2005 e. Motörcülük budur tatlı. Farın yanmıyosa gece motöre bınmicen. El feneri alcen yürüyecen. Veya şu bol bol dövdüğümüz minibüscüler varya, onlara bincen tatlı.

Biz arada kapıtıoz B-adem abi cevirmeden kacarken polis abiler valla 2000 tl geciriyorlarr

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav farı yanmısa 4 lü açsın, o yoksa sinyal açsın hadi onuda mı yapmadı geçsin en sağa 20yle gitsin aga. Hem far yanmıyor hem artislik yapıyor olmaz öle...

Tmm sustum Totoya fosfor da olur bak :D
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kaçanın anası ağlamazmış tatlı bu sana gelsin

Motosikleti
    kaçanın anası ağlamazmış tatlı bu sana gelsin
    Aglamaz Tabi adem abi :D bide yakalanınca :D uff düşünmek de istemiom :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Adem abi yarın bi izmiremi gitsem diye düşüom Biraz C*vır görelim Eger olursa bakıcam gidip yüzeyim biraz 1-2 Foto Patlatayım

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bilmiyorum çok kafama takılmıştı sanırım haklıyım sizlerinde yorumunu okuyunca teşekkürler

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Işıkda durmayan, farını açmayan, sinyal vermeyen, koruması olmayan ve önlemini almasını bilmeyen herkes trafik canavarıdır.
    Bisiklet, Motorbisiklet, Araba hiç fark etmez. Vicdan azabıda çekmem. Görünür olmayan bir insanı nasıl göreceksin. Hem motor hem araba kullanan biri olarak.
    Böyle birine çarpsam, akşamları vicdanım rahat bir şekilde uyurum. İnternetin icadından beri ülkenin %50 genç nüfus sayesinde bilinçlendi.
    Geri kalanın %25 dikkatli geri kalanı da mağaradan yeni çıktığı için yapacak bir şey yok.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Biz ne yapalım şimdi bunu? Herkes trafikte ne yaşadığını atlatsa ooo

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Her motoru olan her motor üzerine binen motorcu değildir canı sıkmamak lazım...
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    sen haklısın sıkma canını, karşındaki zaten motorcu falan değilmiş, sadece altına motor almış öle takılıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)