Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorsiklet Garajım

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hiç öyle düşünmeyin ben istanbul da k.çımda ki donu çalacaklar diye korkuyorum
    Ankara'yı ya da başka bi şehri bilmem ama bu da bi laf vardır hırsıza kilit dayanmaz diye.
    bende kilitliyorum ama Allah'a emanet ediyorum motorumu yanından ayrılırken. o yüzden o kadar güvenmeyin...
    üstad ankarada da durum öyle ama düşün şimdi...demirden çit yaptın motorun etrafına...teorik olarak üzerini kapatsan ya da kapatmasan bi fark yapmaz diye düşünüyorum(çatı olarak) yani hırsız motoru çiti üzerinden atlatamayacağı için (vinç ile gelmediğini düşünürsek) çatı gereksiz olur eğer çok masraflı bi sistem yapılıyosa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad ankarada da durum öyle ama düşün şimdi...demirden çit yaptın motorun etrafına...teorik olarak üzerini kapatsan ya da kapatmasan bi fark yapmaz diye düşünüyorum(çatı olarak) yani hırsız motoru çiti üzerinden atlatamayacağı için (vinç ile gelmediğini düşünürsek) çatı gereksiz olur eğer çok masraflı bi sistem yapılıyosa...
    iki kişi Ya Allah diyerek(!) yüklenirse o motoru ordan çıkartır vince falan gerek yok yani hırsız için...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki kişi Ya Allah diyerek(!) yüklenirse o motoru ordan çıkartır vince falan gerek yok yani hırsız için...
    yok üstad naaptın ya...mobilet mi bu..kaldı ki o işlemi yapmak için demirlerin üzerine çıkmaları lazım çitin 1 metre olduğunu düşün bi de..o şekilde dengede durmaları mümkün değil...belleri orda kırılıverir sabah motor başında bulursun adamları hareket edemezler
    ERROR88 bunu beğendi.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok üstad naaptın ya...mobilet mi bu..kaldı ki o işlemi yapmak için demirlerin üzerine çıkmaları lazım çitin 1 metre olduğunu düşün bi de..o şekilde dengede durmaları mümkün değil...belleri orda kırılıverir sabah motor başında bulursun adamları hareket edemezler
    sen öyle diyosan
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Yolun ortasına,kaldırıma falan dımdızlak yapmayın yeter

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işçilik ve yapım aşamasındaki fotolar bunu yapmayı düşünen birçok kişiye ilham verircektir. Hayırlı olsun...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    olabilecek en çabuk şekilde fotoları bekliyorum,

www.hizliresim.com kullanabilirsiniz yuklemek için
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    yazlıkta yaptırıyorum arkadaşlar yagmurdan resimleri ekleyememiştim. İskelet bitti kaplamaya sıra geldi .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

yazlıkta yaptırıyorum arkadaşlar yagmurun dinmesini bekledim resimleri çekip ekleyebilmek için . İskelet bitti kaplamaya sıra geldi .

kask mont takım çantası yerleride hazır otoparkta yere betona vidalamayı planlıyorum . bi aksilik olmassa yarın izmirdeki evimin otoparkına nakliye olacak .

Zippo's, 151rsfa, ERROR88 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Aklın Yolu Bir .

Dört Teker Bedenini, İki Teker Ruhunu Hareketlendirir.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hadi kolay gelsin...anladığım kadarıyla garaj bahçenizde.o zaman en saglamı ince tuğlayla örebilirsin yanlarını,yada 1-1,5 cm kalınlığında tahta levhada kullanabilirsin...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işçilik güzel görünüyor...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Çok güzel olmuş ikinci motor sığar düşünce süper son halini merakla bekliyorum
    www.erkakurye.com

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Tebrikler çok güzel olacağa benziyor tamamlanınca yerim olsa bende düşünüyorum böyle ama yer imkanımız yok.

Motosikleti
    tracer 900
    hocam seninki resmen kaçak yapıya girmiş..ha eve kat çıkmışsın ha bunu bahçene dikmişsin güzel olmuş ama...kaplama olursa daha güzel olur tabi...kaplama yapmasan bile yere sabitlesen o bile iş görür..hatta boydan yarısını kes yine iş görür...zaten bahçene koyuyomuşsun neden bu kadar teferruata girdin anlamadım açıkçası, koskoca demir sürgü kapı var...kışın burda bırakıcam diyosan o başka...

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    arkadaslar üstteki yazıyı kimse okumadı sanırım yazlığımdaki demirci ustasına yaptırdım . malzeme izmire apartmanların arasına gidecek. dev gib görünüyor ama inanın oyle degıl yarın motoru içine sokunca foto ekleyeceğim anlarsınız . Apartmanın otoparkında arabamdan feragat edip bu malzemeyi koymayı planlıyorum bilmem anlatabildin mi .

ölçüler : 2,90 uzunluk / 1,50 genişlik / 2,00 dan 1,80 'e düşen yükseklik .
    Aklın Yolu Bir .

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı erdem_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar üstteki yazıyı kimse okumadı sanırım yazlığımdaki demirci ustasına yaptırdım . malzeme izmire apartmanların arasına gidecek. dev gib görünüyor ama inanın oyle degıl yarın motoru içine sokunca foto ekleyeceğim anlarsınız . Apartmanın otoparkında arabamdan feragat edip bu malzemeyi koymayı planlıyorum bilmem anlatabildin mi .

ölçüler : 2,90 uzunluk / 1,50 genişlik / 2,00 dan 1,80 'e düşen yükseklik .
    yazlıkta yaptırıyorum diyince yazlık için yaptırıyorum anladık doğal olarak...valla benim de aklımda var ama dediğim gibi apartman yönetimi ne der bilemem....kaplandıktan sonra daha net olur...sabırsızlıkla bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

bu arada kapısına da 3-5 liralık alarmlardan takabilirsin...iki parça birbiriyle teması kesilince ötenlerden...faydalı olacaktır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

ayrıca kabinin içerisine motoru kilitleyebileceğin bi parça koyacak mısın acaba? güvenlik önemleri adına ne yapmayı düşünüyosun...
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    öncelik kaplama malzemesini ayarlamayı planlıyorum . Sonra dediğin gibi o alarmın şifrelisi var bende onu takmayı düşündüm. aydınlatma vs . Elimden geldigince kısa sürede bitirip yeni fotoları yükleyeceğim . Kısmetse yarın bi nakliye ve yerine montaj işini çözelim.
    Aklın Yolu Bir .

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    garajı da yazlık yapmışın birader , içi dışı bir

güzel bir şey çıkacağa benzer , kolay gelsin
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living

hocam çatal fenaaa
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    dostum konumuz garaj demır ustasının çatalı degil
    cbr125races bunu beğendi.
    Aklın Yolu Bir .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Naçizane fikirlerimi paylaşayım arkadaşım
    az çok anlarım bu işlerden,ellere sağlık öncelikle,
    1-yol yakınken kapıyı ortadan iki parça yapın,yoksa kaplamasını ne yAPsanızda ileride o menteşelrden sarkma yapar
    2 yan ortalardan birer tane daha dikme attırın zira kaplamanız zamanla bel verecektir
    3-tavanada baştan sona bir tane daha profil atın ortadan sarkar
    4- tavana atacağınız profili tek parça yapıp şuan ortada olanın üzerinden atarak ekstra sağa solada eğim elde edin çokdaha iyi olacaktır
    kolay gelsin.
    eray_uluyazı ve myagdi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)