Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kazası, Sürücü Ölümden Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI

Kayseri’de meydana gelen trafik kazaları saniye saniye MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalardan birinde, otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü ölümden döndü.

MOBESE GÖRÜNTÜLERİ: http://www.vuslathaber.com/index.php...den-dondu.html

Biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bir bakalım şu vuslat haber sitesi nasıl bir siteymiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Birkaç gün önce aynı başlıkta açılan vuslathaber reklam amaçlı konuya birçok kişi tepki gösterdik ama site yönetimi hemen korumaya almış vuslathaber'i ve mesajları silmiş.Mühim olan reyting,tıklanma.Kutsal Site Kuralları madde bilmem kaç; site yöneticisi canının istediği mesajları siler atar.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    silmiş mi gerçekten ya bu modlar ne yapıyor anlam veremedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silmiş mi gerçekten ya bu modlar ne yapıyor anlam veremedim
    Affetmez aga, hoşlarına gitmediğinde çaktırmadan ayıklama operasyonu.Ne vuslathabermiş arkadaş

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    reklam yapmak abes bir şey değil ki anamur.spor biladerim
    tepki göstermeye gerek yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga mevzu sağlıklı paylaşım farklı kaynaklardan.Moderatör mantığıyla bakarsak tıklayamayız olur biter,zaten tıklamıyorum ama dikkatini çekmeyen arkadaşlara uyarı mahiyetindedir mesajlarımız.Açılan konular basit reklam taktikleriyse nahoştur bana göre.Adam kendinden bahsettiriyor en sonunda,neyse biz kapatalım konuyu.Herkes kafasına göre takılsın.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklam yapsın abi hiç önemli değil sadece kabul etsin tamam eyvallah der tıklarız siteye
    bu arada modlar her zaman haklıdır bütün mesajlarımı silsinler feda olsun modlara (bu kadar yağcılıktan sonra mod olamazsam darılırım )

arkadaşlar söylediklerinize katılmıyorum. reklam amaçlı herhangi bir şey sözkonusu değil. Modların yaptıklarından da haberim yok. haberlerini takip ettiğim bir haber ajansı. arada motosikletle ilgili video haberler görüyorum ve sizinle paylaşıyorum. Rahatsızsanız paylaşamam bir daha.

Alıntı matet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar söylediklerinize katılmıyorum. reklam amaçlı herhangi bir şey sözkonusu değil. Modların yaptıklarından da haberim yok. haberlerini takip ettiğim bir haber ajansı. arada motosikletle ilgili video haberler görüyorum ve sizinle paylaşıyorum. Rahatsızsanız paylaşamam bir daha.
    paylaş paylaş ta arada bir başka yerlerdede görek istiyoruz sizi hep böyle üzücü haberlerle değil

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Vuslat habere üye olmak istiyorum. Acaba dergi yada gazatesi var mı ? Şok video görüntüleri ve gündemi sarsıcı haberleri var.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Tıklayın tıklayın. Çok işe yarıcak gibi
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı matet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her araba kazası haberi araba forumlarında yayınlanıp tartışılıyor mu ? araba kazalarında da her hafta onlarca kişi ölüyor ama emniyet kemeri bile kullanmayan bilinçsiz trafik canavarı olan çok insan var. Sevdiğimiz veya tanıdık birisiyse rahmetliyi analım ama her motosiklet kazasının forumda haber olmasından şikayetçiyim. Aynı tepkim trafikte diğer araçların kural ihlallerine anormal tepki gösterip olay çıkarıp forumda konu açanlara, böyle kişiler davranışlarını reklam yaptıkça bazı diğer motosiklet sürücülerine kötü örnek oluyorlar.

Kusura bakmayın. Modaratörden talep ediyorum açtığım tüm konuları silsin. hatta forumdan da atabilir. hiç sorun değil. mutlu olun yeterki. Diğer motosiklet forumlarında da vuslathaberden alınmış kaynaklara rastladım bu suç olsa gerek.
    şunu da ekleyeyim haberi paylaştığım kaynağın reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. çünkü adamların ulusalda yayın yapan televizyonu var. isterseniz bakabilirsiniz vuslat tv

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    abiler videonun başlıkla pek alakası yok. ölümden dönen moturcu neyin görmedim
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler videonun başlıkla pek alakası yok. ölümden dönen moturcu neyin görmedim
    geçmiş olsun cezan bitmiş
    bu kawasaki bir başka dostummm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    İLk görüntüde motor yerde başlıyor video
    FISLAT haber )))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler