Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Irc lastik nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Dün bazı parçalara baktırmak için Ümraniyedeki Doğu Batı motor'a gittim.Oradaki yedek parçadaki arkadaşla konuşurken Spacy için ırc lastikleri taktıklarını söyledi ve kullananlar'da memnun dedi.Şimdi kullananlara soruyorum gerçektende bu ırc lastikler iyimidir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben kullanıyorum ve şu ana kadar memnunum.Motosikleti limitlerini zorlamadan kullanıyorsanız uygun bir lastik İRC.Fakat emin olmak için scooter'da kullanan arkadaşların cevaplarını beklemelisin.
    ANGARAJ

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ıslak zeminde berbat ancak kuru zeminde ısınınca tatmin edici bir lastik, ama bir michelin değil.
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıslak zeminde berbat ancak kuru zeminde ısınınca tatmin edici bir lastik, ama bir michelin değil.
    michelin ıslakta kaymıyormu ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı ozanguneri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin ıslakta kaymıyormu ?
    kayıyor tabi ama irc kadar çok kayıp riske sokmuyor, yazdığım yazıda michelin ıslakta kaymıyor diye bişeyde demedim zaten.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Kaymiyor. Pilot sporty mondial 150 zc ile.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    beğenim motorun stok lastiği, sınırlarda süren bir insan değilim, bir sorun da yasamadım.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    IRC kalitesiz lastikler arasında en kalitelisidir Yani pek kaliteli değildir.. Sakin kullanım için uygundur..

Motosikleti
    Ss Srad 600
    Caracal chopper da kullanmaktayım dubleks kuru da çok iyi fren olsun viraj olsun fakat yağışlı hava da dikkat etmek lazım fiyatına göre iyi bir lastiktir

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kötünün iyisidir.. tüm kuryelerin vazgeçemediği ve onları yarı yolda bırakmayan bi lastiktir..

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Sırf desenli diye gittim LASER marka filipin malı, çifti iç lastik dahil 100 liraya maal oldu.
    İRC ise, çifti iç lastikle beraber 80 lira oda sade ve desenli olmadığı için almadım.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    irc bildiğiniz essek gibi lastiktir..ne bitmek bilir ne eskimek bilir..çok uzun kmler karda yağmurda çamurda sizi üzmez..verdiğiniz paranın çok fazlasıyla hakkını verir..amma velakın siz rossı değilsınız, motorunuz da litrelik değil..bunu bilerek kullanırsanız motorunuzu başta söylediklerim geçerlidir..bu arada commuterlerde en fazla çeşite sahip lastik markasıdır ve Türk sermayesıdir..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bu firma kış lastikleri de üretti ve çoğu kurye de görür oldum kışın.Sanırsam iyi bir kış lastiği üretti.

Kış için de lastik alabilirsin.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    bu yazılanlar ışığında ırc'den memnun olanlar var.Michelin ön arka takımıyla arsında 80 tl var biraz kasıp michelinde alınabilir o zaman.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende titanda mıchelın sport 90/90 18 denemek istiyorum. Sizce iyi gidermi? Yani yol tutuş, virajlar, torak, ıslakta kayma vs. Irc marka fena değildir arkadaşım.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kalite olarak nekadar para okadar kalite ama ben cup a aldım öne 275 arkaya 90-90-17 arka balansı bozuk çıktı sağa sola şiddetli sallıyor balans yaptırdım yapan firma lastikte üretim hatası var iade et dedi fakat satan firmaya göndereyim test yaptırayım diye kıvırdı

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    scooter'da kullanmadım ama iki motosikletimde de IRC vardı ve kimseye tavsiye etmeyeceğim bir lastiktir.

bu arada michelin ıslakta kaymıyor mu diye sorulmuş. arka ıslak zeminde ani frende kayıyor ama ön kaymıyor IRC gibi...

tüm bu markalar zaten en az 20bin km yol yapıyor yani buna göre karar verip sırf uzun ömürlü diye IRC dememek lazım. spacy'nin lastikleri zaten tencere kapağı gibi küçücük ve scooter lastikleri zaten motosiklet lastiklerine göre daha uygun fiyatlı satılıyor. almışken en kalitelisi alınmalı bence
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Valla ehveni şer. Regal Raptor da kullanıyorum kuru zeminde beni hiç üzmedi. Daha bugün sağlam virajlı bir 150km yol yaptım İzmir-Kuşadası-İzmir arası. Limitlerde regal in yatabileceği kadar yatarak. parasını fazlası ile hak eden bir lastik. Scooter da kullanmadım yorum yapamam
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    sattıgım motoruma taktırmıştım 2 sene kullandım,bn verdigim paranın hakkını aldım,ısınınca süper performansı olan bi lastik

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben cbr125 lastik takıcam adam bana bu lastikten bahsetti

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler