Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Yollarda Başınızdan geçen komik olaylar varmı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    dün akşam işten eve hiderken sağımdaki park halinde duran araba kulandıgım arabanın üzerine geliyor hiçbir lanbası yanmıyor zikzak çizdim arabayı kurtardım fakat araba geri geri halen gidiyor içine baktım kimse yok sağa yanaşıp 4 lüye bastım izliyom araba kaldırıma cıktı sonrada direge vurup durdu demeki her indiginde fitese gecirmekte yararvar
    arca94 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    luthier76'ya inanmayın hacılar sallıyor

Ulan arkadaş bende de nasıl olduysa motor ters etki yarattı.
    Motoru almadan önce ne zaman gecelere aksam, 2' geceden 1'inde mutlaka bir hatunla tanışıp, geceyi mutlu sonla bitirirdim
    Motoru aldık bütün kısmet kapandı. Bara gidiyorum, bir anda kendimi motorcularla muhabbet ederken buluyorum.
    Ya da nasıl oluyorsa 3-5 eski dost (hepsi sap) onlarla muhabbet ediyorum.
    Lan bari gir içerde müzik dinlerken sohbet et. En azından bir iki kızla göz göze gelirsin O da yok. Dışarda ellerde biralar öyle oluyor muhabbet.
    Hesapta bara gittik. Peehhh!!!
    Gerçi o zamanlar saçlarımın etkisi de oldukça fazlaydı. Bir açardım saçları, ahanda avatardaki gibi karizmatik olurdum
    Saçların arasından çıkan bir sigara olaya dahada bi karizma katardı
    Ama şimdi motordan indiğim yok. E o yüzden kafada sürekli kaskla geziyoz. Mecbur topluyorum saçları.
    Durum böyle olunca saçımı açsam yolunmuş tavuk gibi oluyor
    Velhasıl motoru aldıktan sonra bir hatun bile motor için benimle beraber olmadı.
    Ya eski hatunlardan biri, ya aracı olan arkadaşlar falan filan. Hep böyle.
    Lan birinizde motor için benimle sevişin, bende öyle tatmin olayım.
    Arkadaş ortamında "olum şu motor sayesinde ne hatunlar yiyip bitirdim" gibi cümlecikler kurabileyim...
    Neyse... Bu aralar tekrar kısmetim açıldı galiba. Aman deyyyim
    arca94, safakk ve caner6776 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Komik degil belki ama bence cok enteresan bir olay gecti basimdan. Bilenleriniz vardir, Ankara da dolmus kullanan arkadaslari, bugun yarim saat once bir kavsakta dolmusla burun buruna geldim ve dolmus soforu beni gorunce frene basiyor, duruyor, eliyle de gec isareti yaparak bana yol veriyor ve hatta ustune de eliyle selam isareti yapiyor. Ben de mal mal etrafa bakiyorum cunku eminim ki bu bir kamera sakasi, ama kamera falan yok, o saskinlikla yoldan geciyorum ve hala adamin bana nasil yol verdigini dusunuyorum ama mantikli bir aciklamasini bulamiyorum
    bpk bunu beğendi.

Motosikleti
    Naked :)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    luthier76'ya inanmayın hacılar sallıyor

Ulan arkadaş bende de nasıl olduysa motor ters etki yarattı.
    Motoru almadan önce ne zaman gecelere aksam, 2' geceden 1'inde mutlaka bir hatunla tanışıp, geceyi mutlu sonla bitirirdim
    Motoru aldık bütün kısmet kapandı. Bara gidiyorum, bir anda kendimi motorcularla muhabbet ederken buluyorum.
    Ya da nasıl oluyorsa 3-5 eski dost (hepsi sap) onlarla muhabbet ediyorum.
    Lan bari gir içerde müzik dinlerken sohbet et. En azından bir iki kızla göz göze gelirsin O da yok. Dışarda ellerde biralar öyle oluyor muhabbet.
    Hesapta bara gittik. Peehhh!!!
    Gerçi o zamanlar saçlarımın etkisi de oldukça fazlaydı. Bir açardım saçları, ahanda avatardaki gibi karizmatik olurdum
    Saçların arasından çıkan bir sigara olaya dahada bi karizma katardı
    Ama şimdi motordan indiğim yok. E o yüzden kafada sürekli kaskla geziyoz. Mecbur topluyorum saçları.
    Durum böyle olunca saçımı açsam yolunmuş tavuk gibi oluyor
    Velhasıl motoru aldıktan sonra bir hatun bile motor için benimle beraber olmadı.
    Ya eski hatunlardan biri, ya aracı olan arkadaşlar falan filan. Hep böyle.
    Lan birinizde motor için benimle sevişin, bende öyle tatmin olayım.
    Arkadaş ortamında "olum şu motor sayesinde ne hatunlar yiyip bitirdim" gibi cümlecikler kurabileyim...
    Neyse... Bu aralar tekrar kısmetim açıldı galiba. Aman deyyyim
    Bizde yalan olmaz hele bu konularda hiç Forum yöneticileri de senin bu yorumuna içerleyip çizgiyi çekmişler nickinin üstüne. Kusura bakma artık :D :D

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komik degil belki ama bence cok enteresan bir olay gecti basimdan. Bilenleriniz vardir, Ankara da dolmus kullanan arkadaslari, bugun yarim saat once bir kavsakta dolmusla burun buruna geldim ve dolmus soforu beni gorunce frene basiyor, duruyor, eliyle de gec isareti yaparak bana yol veriyor ve hatta ustune de eliyle selam isareti yapiyor. Ben de mal mal etrafa bakiyorum cunku eminim ki bu bir kamera sakasi, ama kamera falan yok, o saskinlikla yoldan geciyorum ve hala adamin bana nasil yol verdigini dusunuyorum ama mantikli bir aciklamasini bulamiyorum
    o elle yapılan geç geç işareti ve yüz ifadesi önemli bazen beni uyuz ediyorr motorcuyu adam yerine koymayan bazı cahal soforlarımızda var

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Geçen yaz 3 motor 6 kişi pikniğe gidiyorduk. Hafif rampa bir köy yolunda köpeğin biri takıldı bize hav hav geliyo arkamızdan ben biraz korkuyla yapıştırdım uzaklaştım ilerde yavaşladım, durdum arkadaşlara bakayım dedim. Bizimkilerden biri durmuş, motoru yan ayağa almış, biraz önce bizi kovalayan köpeği şimdi o kovalıyor Sonra çoban geldi o kafanızdakileri görünce saldırmıştır yoksa saldırmaz pek dedi sevdik köpeği falan uysallaştı birden sahibinin yanında. Çoban abimizdende dersimizi aldık, giderken köpek saldırırsa yavaşlayın yada durun uzaklaşır dedi. Anlamış olduk. O sevimli köpek biraz bizim aklımızı aldı ama oldun anı olarak kaldı ..
    scooterist bunu beğendi.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Motor kullanmayı arkadaşımın scooter'ın da öğrenmiştim.İlk hafta kız arkadaşımı arkama alıp biryere gidiyordum.Işıklarda bizi görmeyen bir araba sıkıştırmaya başladı ben artık durmak zorunda kaldım gidecek yer kalmadı.Ayaklarımı yere koymam da mümkün değil yer kalmadı .Arada dik durabilmek için sağ elimle arabayı tutuyordum araba duracak derken gaza bastı gitti ve daha ayağımı yere koyamadan sağa doğru olduğumuz yerde devrildik.Aslında devrilmemişiz.Benden uyanık kız arkadaşım tüm bunlar olurken motordan inmiş kenara kaçmış.Düştügüm an ilk ona baktım hemen noldu düştümü birşeyi varmı korktumu gibilerinden.Ben daha birşey soramadan yerde boylu boyunca uzanmış olduğum o utanç dolu dakikalarda ağzından şaşkınlıkla çıkan ilk cümle;

-Yıldırım napıyosun sen?

-Düştüm işte.

Yanıma gelen araç sürücüsü;

-İşe geç kaldım patron kızacak şöyleydi böyleydi bıdıbıdı ...

Tüm bu saçmalıklara anlam veremiyordum sanki bilerek yapmıştım ve hala yerdeydim.

-Düştüm ulan düştüm ya düştüm düştüm ne napıyosunu ne geç kalması düştüm diyorum... diye sinir krizleri geçirmiştim.Daha sonra günler geçtikçe hafızamda komik imgeler halini alan ilk anılarımdan biri haline geldi.İnsanlar çok garipler.Düşmüşüm orda sanki bilerek yapmışım biri napıyosun sen diyor biri işe geç kaldım çık bakim ordan diyor.Yerdeyken bile stres motosiklet

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    laz hep diyomuşki çevresine. Ben hastayım ben hastayım bak kötüyüm. Kimse dinlemiyomuş kendisini. Sonra demiş ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın demiş. Mezar taşına yazmışlar demiş ben hastayım dedim, dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi. eheh hie? Yani bizim lazın mezar taşında öyle yazıyormuş ben hastayım dedim, dedim ne oldu şimdi gördünüz mü. eheh hie?? eheh
    YILDIRIMBORA ve Muktedirs bunu beğendiler.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yaz 3 motor 6 kişi pikniğe gidiyorduk. Hafif rampa bir köy yolunda köpeğin biri takıldı bize hav hav geliyo arkamızdan ben biraz korkuyla yapıştırdım uzaklaştım ilerde yavaşladım, durdum arkadaşlara bakayım dedim. Bizimkilerden biri durmuş, motoru yan ayağa almış, biraz önce bizi kovalayan köpeği şimdi o kovalıyor Sonra çoban geldi o kafanızdakileri görünce saldırmıştır yoksa saldırmaz pek dedi sevdik köpeği falan uysallaştı birden sahibinin yanında. Çoban abimizdende dersimizi aldık, giderken köpek saldırırsa yavaşlayın yada durun uzaklaşır dedi. Anlamış olduk. O sevimli köpek biraz bizim aklımızı aldı ama oldun anı olarak kaldı ..
    şu köpekler motor sesinden neden kıl kapıyor biri anlatsın ...
    bende çok hadise yaşadım birini yazıım
    riva deresi yolundan polenezköy yoluna girdim hava kararmaya başladı o yolda köpek çifliği varmış ogun öğrendim ormanıniçi yol neyse pis bi koku başladı çifliğe yaklaşıken çiflik ful köpek dolu olduğu gibi önünden geçen caddede aynı vaziyet caddede abartmıyoum 300 den fazla irili ufaklı köpek vardı normalde köpekten korkmam ama şu vaziyeti görünce biraz yusufyusuf...neyse hızımı kesmeden aralarından geçiyim dedim ufak köpekler bi yaygara çıkardı başladılar sağdan soldan koşmaya 200 metre yol üstü köpek dolu grubun içinden tam çıkarken kangal boyutlarında birine göbekten giriyordum gözümü kapadım kesin çarptım derken hayvanın ön ayağına çarpıp geçmişim gözümü açtım yerde değilim üzüldüm hayvana ama isteyerek olmadı.. bizide ALLAH korudu....şimdi bu çifliğin önündeki köpeklere önlem almıyanlara ne demeli ..daha sonraları bu yolu gündüz çok kullandım ..her geçişimde malesef yerler arabaların çarptıkları köpek leşleriyle rezil durumda

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yasak yere park eden hatta 2. şeride bile taşmış arabaya tepki göstermek için korna çaldım. O arabayla hiç ilgisi olmayan benim de yanında durmadığım sol şeritte giden bir aracın şöförü kornayı üzerine alındı ve başladı, nooluyo be diye bağırıyo çağırıyo park etmiş arabayı gösterdim sana mı diyorum niye üzerine alınıyosun dedim, olay kapandı

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünatı yok hele türkiye de :( Üzülerek söylemeliyim ki bu imkansız. Somut belge istiyor pek muhterem polislerimiz.
    hocam somut belge yerine somun ekmek versek olmuyor mu???
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu köpekler motor sesinden neden kıl kapıyor biri anlatsın ...
    bende çok hadise yaşadım birini yazıım
    riva deresi yolundan polenezköy yoluna girdim hava kararmaya başladı o yolda köpek çifliği varmış ogun öğrendim ormanıniçi yol neyse pis bi koku başladı çifliğe yaklaşıken çiflik ful köpek dolu olduğu gibi önünden geçen caddede aynı vaziyet caddede abartmıyoum 300 den fazla irili ufaklı köpek vardı normalde köpekten korkmam ama şu vaziyeti görünce biraz yusufyusuf...neyse hızımı kesmeden aralarından geçiyim dedim ufak köpekler bi yaygara çıkardı başladılar sağdan soldan koşmaya 200 metre yol üstü köpek dolu grubun içinden tam çıkarken kangal boyutlarında birine göbekten giriyordum gözümü kapadım kesin çarptım derken hayvanın ön ayağına çarpıp geçmişim gözümü açtım yerde değilim üzüldüm hayvana ama isteyerek olmadı.. bizide ALLAH korudu....şimdi bu çifliğin önündeki köpeklere önlem almıyanlara ne demeli ..daha sonraları bu yolu gündüz çok kullandım ..her geçişimde malesef yerler arabaların çarptıkları köpek leşleriyle rezil durumda
    O yeri çok iyi biliyorum. WRC' nin bozhane - öyümce ayağını izlemeye gitmiştik sıkı motorcu bir arkadaşımla. (Kendisi Marushin kaskına Ken Block' tan imza alıp sonra vernik çektirdi kaskına silinmesin diye ) Motoru arkadaş kullanıyor ben artçıyım. Bahsettin yol delik teşik ve bir tümen it sürüsü dolu. Bunları görünce uzaktan dedim huylandırmayalım hayvanları yavaş gidelim dedim. Köpekler birden organize olup aniden havlaya havlaya hücuma geçtiler bize doğru. Benim arkadaş köklüyor gazı sonuna kadar bu arada ikimizin ayaklarıda iki yana doğru neredeyse 180 derece açılmış paçalarımızdan kapmasınlar diye çukurlarda poppi üzerinde zıplaya zıplaya uça uça geçtik...
    scooterist bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde saga donmem gereken yolda, sag caprazimdan kopek firladigi icin donemeyip duz gitmek zorunda kaldim. Arkada hatun, kopeklerden de cok tirsar. Yuklendim gaza, kopek hala pesimizde. Az arayi acar gibi oldum, aha o da ne yol bitti, cikmaz sokakmis meger. Onumuz deniz, sol tarafta da sitenincay cay bahcesi varmis Allahtan. Motoru biraktim. Kapiyi acicam, uleen kapali, kimse yok. Sitenin bekci amcasi farketmis de yetisti saolsun. Coktur kopeklerle animiz

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yeri çok iyi biliyorum. WRC' nin bozhane - öyümce ayağını izlemeye gitmiştik sıkı motorcu bir arkadaşımla. (Kendisi Marushin kaskına Ken Block' tan imza alıp sonra vernik çektirdi kaskına silinmesin diye ) Motoru arkadaş kullanıyor ben artçıyım. Bahsettin yol delik teşik ve bir tümen it sürüsü dolu. Bunları görünce uzaktan dedim huylandırmayalım hayvanları yavaş gidelim dedim. Köpekler birden organize olup aniden havlaya havlaya hücuma geçtiler bize doğru. Benim arkadaş köklüyor gazı sonuna kadar bu arada ikimizin ayaklarıda iki yana doğru neredeyse 180 derece açılmış paçalarımızdan kapmasınlar diye çukurlarda poppi üzerinde zıplaya zıplaya uça uça geçtik...
    evet bende rastldım wrc organizasyonuna yer çok güzel hangi akla hizmet orda köpek çifliği anlamak zor..millet sokak köpeklerinide getiripp atmış cümbüş var...

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    madem mevzu köpekde yogunlastı, bi köpek anısı da benden.
    13 yasında felanım, pederin Peugeot 103'ü kullanoyorum : ) bizim kasabann bi caddesinde kocaman köpeğin biri bi peşledi, hemen sağ tarafımda ben basıyorum o havlaya havlaya koşuyo, tabi koşarken sürekli bana bakıyo önüne dönmüyo hayvan, az ilerde yine sağ tarafta parketmiş bi kamyonet, köpek hızlandı hızlandı önüne bir baktı kamyonetin kasası... Sonra da bi çığlık tabi, arkadan patlattı kamyonete manyak köpek : )
    zongoku ve scooterist bunu beğendiler.
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Benimde kokoreçcinin orada ellerimde beslediğim ekmeğimi paylaştığım köpek ekmek arası yemediğim ve kokoreçcinin onünden direk geçeceğim zamanlar kovalıyor nankör
    scooterist bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    2 ay önce hayırlısıyla bi hayabusa aldım çevre yolunda yavaş yavaş sürerek motorun sesini dinliyodum 240 la falan eski kasa honda 1000rr geçti yanımdan ve adam yavaşladı kavşakdan şehir içine döndü bende peşinden döndüm ışıklarda yanyana durduk kaskın camını açtım abi senin motor çok hızlı gidiyomuş 0-100 kalkalım mı dedim yol kaygan normal kalksan bile arka teker pati atıyordu adamın düşeceğini adım gibi biliyorum adam bi gazladı yanladı yanladı yere yapıştı o an gülmedim adama yardım ettim ama sonra çok gülmüştüm hiç bi zaman gaza gelmiceksin :D

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem mevzu köpekde yogunlastı, bi köpek anısı da benden.
    13 yasında felanım, pederin Peugeot 103'ü kullanoyorum : ) bizim kasabann bi caddesinde kocaman köpeğin biri bi peşledi, hemen sağ tarafımda ben basıyorum o havlaya havlaya koşuyo, tabi koşarken sürekli bana bakıyo önüne dönmüyo hayvan, az ilerde yine sağ tarafta parketmiş bi kamyonet, köpek hızlandı hızlandı önüne bir baktı kamyonetin kasası... Sonra da bi çığlık tabi, arkadan patlattı kamyonete manyak köpek : )
    peşledi he peşime takıldının denizli versiyonu güzelmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde kokoreçcinin orada ellerimde beslediğim ekmeğimi paylaştığım köpek ekmek arası yemediğim ve kokoreçcinin onünden direk geçeceğim zamanlar kovalıyor nankör
    bide kedilere nankör derler
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Arkadaşlar dün gece motorla giderken uçan bir yarasa pike yapınca yüzüme çarpıyordu aniden başımı sağa alıp sol kolumu kaldırınca koluma çarptı dengeyi koruyup biraz ilerde durdum yarasalar seri hayvanlar ama ilk defa bir yarasaya çarptım gece ağaçlık alanlarda motor kullanan arkadaşlar dikkatli olsun başımda vizörü açıkkask olsa kesin içeri dalmıştı berbat bi durum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Çok eğlendim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)