Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Yollarda Başınızdan geçen komik olaylar varmı :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    zx6r motorumla geziyorum sene 2008. Ankara incek taraflarındayım. Kenarda durdum kaldırıma çıktım bir sigara içip motoru seyredicem. Bir araba yavaşça benden 50m kadar ilerde durdu. İçinde bir kız. Neyse sigara bitti ben bindim motora ilerliyorum. Kız da arkadan benimle birlikte gelmeye başladı. Bir ara yan yana gittik. Bakıyım dedim oldukça hoş bir hatunmuş meğersem Neyse ışıklara geldik yanımda durdu. Çok güzel motorunuz dedi çok beğendim falan. Teşekkür ettim ilerlemeye başladık tekrar. Ne yapsam diye düşündüm. Çok yırtık bir adam değilimdir ama baya da kız arakadaşım olmuştur hani Baktım hala takip ediyor muhabbet etmeye karar verdim. Turan güneş bulvarı vardır yıldızda kenarda durdum. O da durdu Arabadan indi ve yanıma geldi. Allahım ne tatlı bişey dedim içimden Bu olanlar kafamda kask varken oluyor bu arada :D Neyse kaskı çıkarınca da durum değişmeyince kendimizi bir kafede 40 yıldır arkadaşmışız gibi muhabbet ederken bulduk. Evet o kızla 2 yıl sevgili olduk. Çıktık mı diyim artık neyse yani Hayatımın güzel bir anısıdır hiç unutmayacağım. Aman nişanlım duymasın keser valla :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    puuhahahahaahaaaaa
    o yüzden tekrar motosiklet almayı düşünüyorsunuz! 40 yaş sendromu...

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zx6r motorumla geziyorum sene 2008. Ankara incek taraflarındayım. Kenarda durdum kaldırıma çıktım bir sigara içip motoru seyredicem. Bir araba yavaşça benden 50m kadar ilerde durdu. İçinde bir kız. Neyse sigara bitti ben bindim motora ilerliyorum. Kız da arkadan benimle birlikte gelmeye başladı. Bir ara yan yana gittik. Bakıyım dedim oldukça hoş bir hatunmuş meğersem Neyse ışıklara geldik yanımda durdu. Çok güzel motorunuz dedi çok beğendim falan. Teşekkür ettim ilerlemeye başladık tekrar. Ne yapsam diye düşündüm. Çok yırtık bir adam değilimdir ama baya da kız arakadaşım olmuştur hani Baktım hala takip ediyor muhabbet etmeye karar verdim. Turan güneş bulvarı vardır yıldızda kenarda durdum. O da durdu Arabadan indi ve yanıma geldi. Allahım ne tatlı bişey dedim içimden Bu olanlar kafamda kask varken oluyor bu arada :D Neyse kaskı çıkarınca da durum değişmeyince kendimizi bir kafede 40 yıldır arkadaşmışız gibi muhabbet ederken bulduk. Evet o kızla 2 yıl sevgili olduk. Çıktık mı diyim artık neyse yani Hayatımın güzel bir anısıdır hiç unutmayacağım. Aman nişanlım duymasın keser valla :D
    hocam keramet motordamı

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Balderesi balından 100 liraya 5 kavanoz bal mı yediniz acaba? Daha yanıma karşı cinsten kimse gelmedi

Adaletini "şey" edeyim dünya
    Tulpar bunu beğendi.
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balderesi balından 100 liraya 5 kavanoz bal mı yediniz acaba? Daha yanıma karşı cinsten kimse gelmedi

Adaletini "şey" edeyim dünya
    ben peşinden gittiğim halde gene olmuyor...

motosikletin hastasına denk gelmek önemli...
    cogu motosiklet lafından bıle korkuyor...kaldıki yanına gelecek...
    kaza yaparsın ölürsün geberirsin diyor...
    ayrıca en önemlisi motosikletin tarzı çok önemli...

Motosikleti
    Glock dostum 4 sene öncesinden bahsediyoruz MÖ den değil yani bilmem anlatabildim mi?

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Arkadaş anlatınca benim aklımada gelenler oldu
    yazın motorla gezerken kırmızı ışıkta durdum yanımda 06 plakalı bi golf durdu kafamda yazlık kask güneş gözlü açık durumda yana baktım golfde kakara kikiri bi durum var 4 tane sarışın full dekolte hatunn vaşş derken önde oturan bana söyle dedi ne güçlü pazularınız var !!!
    sesi duyunca ben güneş gözlünü kaldırdım 4 adet traveesti bastım kahkahayı
    brds bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam keramet motordamı
    Kızın altında o motordan 3 tane alabilcek bir araba vardı. Ayrıca motorla da hiç alakası yoktu. Motoruma binmedi kesinlike, korkuyordu. Bir kız 2 sene bir adamla bir motor için çıkarmı sizce İllaki dikkatini çekmiştir motor.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben peşinden gittiğim halde gene olmuyor...

motosikletin hastasına denk gelmek önemli...
    cogu motosiklet lafından bıle korkuyor...kaldıki yanına gelecek...
    kaza yaparsın ölürsün geberirsin diyor...
    ayrıca en önemlisi motosikletin tarzı çok önemli...
    seni kim ne yapsın birader.resimdeki motor seninse kimse bakmaz sana

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Glock dostum 4 sene öncesinden bahsediyoruz MÖ den değil yani bilmem anlatabildim mi?

muhahaaaaaa.......

Motosikleti
    Şans bu işler. Kızlar ilgi gösteriyor o kesin. Ben başka motorumla da yaşadım benzer şeyler. Ama tabi önemli olan kask çıkınca işin devam edip etmediği

Yaşımız da yanda yazıyor hani merak eden olursa Glock cuğum kilona dikkat edersen uzun süre bayrağı sallarsın korkma :D Saçlar da benim gibi simsiyah olursa sorun yok tam gaz devam. :D
    glock bunu beğendi.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi seninki iyiymiş bana hep yaşlı kadınlar musallat oluyor

En son geçen yazın sonu gibi motosikleti yeni almışım yolun kenarında yıkayıp parlatıyorum. Hani yeni almışız ya böyle büyük bir aşkla şevkle köpürte köpürte tadını çıkarıyorum . Neyse işte o günde pazar vardı millet pazara falan gidiyor.

Birden arkamda biri belirdi. Başta kaldırımda normal yürüyen biri sandım sonrasında motosikletimin üzerine düşen gölgesi hareket etmeyince aha biri beni dikizliyor lan dedim. Doğruldum arkamı döndüm 55-60 yaşlarında bi kadın.

İşte soruyo ne zaman aldın? ne kadara aldın? kaçlık bu? İşte ilk bakımı ne zaman? geçen sene bizimde vardı varyatör kayışı koparmıştı falan diye muhabbet gidince. Bende büyük bir şaşkınlık ifadesi belirdi. O yaşta kadın bu işlerden anlıyor vay be gibisinden neyse işte epey bi muhabbetten sonra kadının kocası kaza yaptıkdan sonra motosiklet almadığından ve binmeyi çok özlediğinden bahsetti. Sonra bir tur için rica etti benden. Başta çok tedirgin olmuş ve vermek istememişdim ama kadın elindeki kolundaki ağırlıkları ve çantasını emanet edince yolun sonuna kadar izin vermiştim. Sonrada allah razı olsun diyerek ve bol bol dua ederek ayrılmıştı.

Bugün olmuş hala hayret ederim o kadına. o kadını bir daha görmek isterdim ama o gün bugündür daha yakınımızdaki pazara gidip gelirken görmedim

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sado

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kızın altında o motordan 3 tane alabilcek bir araba vardı. Ayrıca motorla da hiç alakası yoktu. Motoruma binmedi kesinlike, korkuyordu. Bir kız 2 sene bir adamla bir motor için çıkarmı sizce İllaki dikkatini çekmiştir motor.
    Eski yengemiz üstündekine aşık olmuş motosiklete değil

Bizde anca bıyıklı kaba saba heriflerin, taksicilerin ve esnafların "bu ne kadar yakıyor" sorularına cevap verelim.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni kim ne yapsın birader.resimdeki motor seninse kimse bakmaz sana
    motorun katkısı %10 karizma % 90 etkiler

Motosikleti
    Yeni yenge motoru sevmiyor :( Ama ben kararlıyım seviyorum kardeşim iki tekeri heyooooooooooooo !!

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kayınço ben ve eşim çıktık yola. Ben eşimle kayınço tek. Aşa yukarı bi 60 km gittik. Çevirmeye yakalandık.polis amcam ehliyet ve ruhsat istedi. Bu konularda dikkatliyim tak çıkardım verdim. Kayınço ruhsatı verdi. Cüzdanda orasında burasında ehliyet arıyo. Ara ara yok. Ablasına soruyo abla çıkarken ehliyetimi al demiştim aldınmı diye. Surat kireç gibi. Motor bağlancak ehliyet piyasada yok. Neyse eşim dediki dün sanki orda burda atılıyodu ruhsatının içine sokuverdim gibi geliyo bana. Ruhsatı istedik dürterken içinden çıkıverdi eğliyet kayınço bozuntuya vermiyo. Ehliyetin numarasını seri nosunu biliyodum zaten diyo. Ehliyet taşımamanın bile cezası var. Yermiyim? Yemem.

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayınço ben ve eşim çıktık yola. Ben eşimle kayınço tek. Aşa yukarı bi 60 km gittik. Çevirmeye yakalandık.polis amcam ehliyet ve ruhsat istedi. Bu konularda dikkatliyim tak çıkardım verdim. Kayınço ruhsatı verdi. Cüzdanda orasında burasında ehliyet arıyo. Ara ara yok. Ablasına soruyo abla çıkarken ehliyetimi al demiştim aldınmı diye. Surat kireç gibi. Motor bağlancak ehliyet piyasada yok. Neyse eşim dediki dün sanki orda burda atılıyodu ruhsatının içine sokuverdim gibi geliyo bana. Ruhsatı istedik dürterken içinden çıkıverdi eğliyet kayınço bozuntuya vermiyo. Ehliyetin numarasını seri nosunu biliyodum zaten diyo. Ehliyet taşımamanın bile cezası var. Yermiyim? Yemem.
    Bir yerden duymuştum sanırım: İphone'na ehliyetini ruhsatını komple tarayarak atan biri polise göstererek ceza yemekten kurtulmuştu. Şehir efsanesi de olabilir ama duydum neticede
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yerden duymuştum sanırım: İphone'na ehliyetini ruhsatını komple tarayarak atan biri polise göstererek ceza yemekten kurtulmuştu. Şehir efsanesi de olabilir ama duydum neticede
    tc kimlik nosunu vermek yeterli olsun vatandaş ehliyet taşımaktan kurtulsun bence

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tc kimlik nosunu vermek yeterli olsun vatandaş ehliyet taşımaktan kurtulsun bence
    Mümkünatı yok hele türkiye de :( Üzülerek söylemeliyim ki bu imkansız. Somut belge istiyor pek muhterem polislerimiz.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)