Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 Modası geçtimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar
    birşey sormak istiyorum bir sitede satmaya çalıştığım bir geçiş motoru olarak kullandıgım 2006 ybr 125 var satmaya çalışıyorum ve fiyat olarak sınıfında en uygun motorlardan olmasına ragmen aylardır arayıp soran dahi olmadı 2-3 takas teklıfı harıc ben ybr 125 aldığımda 2.eli çok kuvvetli diyorlardı ama arayan soran yok bu motorun modasımı geçti benim haberim yok ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    YBR'nin modası geçmez. Bakkala çarşıya manava gitmek için ben de almayı düşünüyorum. Fiyatı yüksek vermiş olabilirsin ya da fotoğrafların kalitesi çok iyi olmayabilir belki. Çok rahat satabilmen gerek onu.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    motorunun ilanın koyarsan neden dolayı aramadıklarını yazabiliriz belki fiyat yüksek motorun resimleri kötü çekilmiştir bakmak şart
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ybr nin piyasası gayet güzel ben 2008 model ybr mi ilana koydum fiyatta piyasadan biraz yksek hergün arayan soran mevcut bakmaa gelende mevcut yani modası geçeçek bi model değil
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    YIL Olmuş 2012 ben bile ilk motor olrak YBR alıcam hemde sıfır demekki modası geçmemiş
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    ben ÇİN malı seyhan 125 t yi 3 günde satmıştım hemde muadillerinden 200 tl fazlasına
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    2006 model motor satıyorsun, ne kadar istiyorsun bilmiyorum ama muhtemelen fiyatı yüksek geliyordur. Ben alacak olsam ne kadar temiz olursa olsun 6 yıllık YBR'ye 2000 TL'den fazla vermem. Alacak olan kişinin kullandıktan sonra bir daha satabilmesi mümkün değil. Bunlar ucuz motorlar, çok fazla elde tutmamak lazım.

Motosikleti
    kymco ck 125
    fiyatı normalden fazla olabilir, ilan fotoğraflarını akşam çekmiş olabilirsin (çizikleri ıvır zıvırı göstermediği için bazıları karanlıkta fotoğraf çekiyor), önden yandan filan bol fotoğrafını koymamış olabilirsin. fazla modifiye yapmış olabilirsin yoksa ybr renault broadway gibidir, kapış kapış gider

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    piyasada o kadar ybr varki. Seninki gözden kaçmıştır.yani ikinci el ybr alıcısına seçenek çok. Ama şöyle düşün. Elinde 2011 model cbr 250 var temız. 8 veya 8.5 tan satılığa çıkardın. Sen ozaman gör arayanı soranı. Muhakkak seninkide satılır ama biraz zaman alır.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EaréndiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Magna VF750c
    İlanlara biraz bakınca senin motorundan daha az kullanılmış, daha temiz görünen motorunu seninle aynı fiyata satan; motorunun temiz olduğunu söyleyip daha ucuzdan satan büsürü kişi var.Fiyatın biraz yüksek gibi bence.

Yanlış anlama tamamen alıcı gözüyle bakmaya calıstım.

varadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr gitti palio o da gitti yine ybr ;)
    valla kardeş bursa'da olsan kesin bir pazarlık yapardık seninle.ama buradakiler biraz daha aç daha fazla para istiyorlar.nedendir bilemedim.
    saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)