Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Karar verdim YBR 125 alıyorum Sizce Nasıl???

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar kararımı verdim ybr 125 alıyyorum ve yorumlarınızı bekliyorum...teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes ybr ye meraklı. Demekki güzelmiş
    ...Oytun...
    ..Ainador..

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Sürekli kullanacaksan iyi tercih.Tecrübe kazanıp değiştireceksen honda cgl125 al daha iyi 500ytl cebinde kalır.

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Yamaha YBR125'in en önemli özellikleri; dört zamanlı, üstten eksantrikli, vibrasyon önleyen sistemi sayesinde sürücüyü yormayan sakin motoru, üstün yol tutuşu ve dengesi, elektrik marşlı oluşu ve disk ön freni.

Ayrıca YBR125 yakıt konusundaki ekonomikliği ve özellikle fiyatıyla da ön plana çıkacak bir model.

YBR125, ticari amaçlı motosiklet kullanıcılarının özellikle fiyatı ve yakıt ekonomisinden dolayı tercih edeceği bir motosiklet olmakla beraber,.kullanım kolaylığı ile de motosiklete yeni başlayanların rahatlıkla tercih edilebileceği ideal bir model olacaktır

Özellikle modern görünümü ile bayagı yakışıklı..
    Ayrıntı; http://www.beldeyama.com.tr/www/urunler/urun.php?k_id=8

Bence bu motoru al..Bu fiyata bu özelliklerde bir tek bu motor var ..Ama değiştireceksen kısa sürede banro'nun dediği gibi cgl 125 al..

http://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=82
    Oda hoş....

500 Gaymeyede aksesuar alırsın..
    Tabi senin kalbin Cgl yi alsanda Ybr'de kalacaksa Ybr yi al..Pişmanlık duygusu ile sürmezsin hiç değilse..

Ayrıyetten henüz yeni bir topic var Ybr 125 hakkında..Oradan da arkadaşların yorumlarını alabilirsin..
    http://www.motosiklet.net/forum/viewtopic.php?t=1184
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    xt660x sabitlendik

eyw kardeşler çok teşekkür ederim musadenizle şimdi motorumu almaya gidiyorum kendinize iyi bakın byeeeee....

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi hayırlı olur iyişallah

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    NAsıl aldınmı motoru?

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Motor aldıgını sanmam..
    Eğer alsa idi bu haberi ilk bizlere verirdi... Ben olsam öyle yapardım.. Motorcunun heyecanını ancak başka bir motorcu anlar.
    Şu da olabilir Türkiyedeki evrak işlemlerinin zorluğu uzunluğu belli.. Belkim hala onların peşindedir. .. Neyse merssk kızmasın. Geldimi kendi söyler..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    merhaba karseım bende de var ybr125 ılk bınıcı olarak alcaksan cok ıdeal bır makına yakıtı guzel tasarruflu ve herkes ybr de bır egzantrık sorunu var dıyo ben anlamıyom bende daha sorun cıkarmadı benım makına 9000 km oldu daha tık yok ınankı daha hıc bır bakımınıda yaptırmadım yag degısımı harıc sıbob ayarı bıle yok ses falan yok anlıyacagın hem de o kadar tek teker ustune gıtmeme ragmen neyse hayırlısı olsun dıyelım
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

Motosikleti
    motorsiklet
    İLETİNİ OKUDUN ŞU AN BEN YBR 125 KULLANIYORUN TAFSİYE DERİM HER NE KADAR KÜÇÜK SORUNLARI VARSADA BU İŞİN UZMANI OLARAK TAFSİYE DERİM
    gerek meslek olarak gerekde yaŸamn ta kendisi motor

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    darısı başımaaaaaa;
    şeytanım diyoki git al şu YBR yi iki arda biderse kalma(twister-YBR _titan felan)
    sonra bak bakalım sevdiysen ve para bulabilirsen sona ya twister alırsın yada FALCON felan,
    bu arda ikiteker son sayısında falconlu gezi notları var ben okudum mest oldum, falcon hem uzun yola uygun hemde araziye, ALLAH sahiplerine bağışlasın :

haksızmıyım hocammm
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

bi arkadaşımda ybr 125 almak istiyo ama çocuğu bi tamirci korkutmuş parçaları çok pahalıymış ve sorunlu bi motormuş eğer doğruysa söyliyimde almasın yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    su an yok
    hayır arkadaslar alaksıyok parcalarıda hem o kadar pahalı degıl sorun da cıkrmıyo bende kı cıkarmadı sızde hıc cıkarmaz rahat olun guzel makına gercekten tavsıye ederım

yardımın için teşekkürler serhat

fuatahan2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X AD
    bencede mükemmel alet bende 4000 yaptım yuksek devirden de inmiyorum deyim yerindeyse köpek gibi gidiyooo. alana hayırlı olsun ama kuvvet beklemeyin. 120yi modifiyesiz geçmiyo. laf aramızda arkadaşlarımdan biri subap genişleterek film arttırarak ve bir kaç ayrıntıdan sonra 150nin üstüne çıktı. ama makina harap etti. kadranı bile değiştirdi.
    Live to Ride & Ride to Live

Motosikleti
    su an yok
    vay fuatahan ne dıyımm bılmem kı agzımın suları aktı benım bu ybr ye yanı benım makına su an9000 de ve hıc bır ayarını dahı yaptırmadım duz yolda tek kısı 125 ı goruyo cıft kısı bayır asagıya 140 ı gordum ben bence bu motora modıfıyeye gerek yok yanı en fazla 140 ne olur bu motor ıcın racıng degılkı bu ben tavsıye etmem modıfıyeyı sen portları falan da taslatmısındır neyse sende benım gıbı kullanıyosun galıba bende sureklı devırlı gıderım hep dıp ama cogu yerde tek teker duzluk gormıyım hıc affetmem

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Şu tek teker olayını bi anlatsana maksat bilelim ufkumuz genişlesin
    Hareket halindeyken 10 beygirlik aletle tek tekere nasıl kalkıyon?
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

gceterez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parça pahalı muhabbetini her motorcu yapıyor.
    Nerde oturduğunu bilmiyorum ama büyük şehirlerde hayatta sıkıntı olmaz.
    Zaten bu motor hızla çoğalıyor.Bu parça sıkıntısı minimum demektir

Motosikleti
    su an yok

tek teker

jet aıme anlatayım ama o ıs anlatmayla yapılmaz sunu solıyım sag tarafta gaz kolu dedıgımız mekanızma var cevırıyorum gelıyo kucaga daha ınce anlatırsam anlamazsın ama solıyım yıne soyle oluyo 2 vıteste bıraz esnettırıyom motoru ve gelıyo kucaga sonrada 2-3-4 cakıyorum havada vatandaslara slm vere vere gecıyorum tek elle anlıyacagın ben bu ısı bıraz astım galıba kendı katogurumde

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler