Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız?

Katılımcı sayısı
60. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Aklım başıma gelir, yol vermediğim için özür dilerdim.

3 5.00%
  • Sağı solu belli mi olur, tanımadığım insanlarla tartışmam.

3 5.00%
  • Haklı olduğumu anlatmaya çalışır, yaptığı hareketin çirkin olduğunu söylerdim.

12 20.00%
  • Ne yaptığını sanıyorsun sen deyip, daha arabanın içindeyken darpa başlardım.

42 70.00%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Benim Yerimde Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Tek şeritli ara caddede, her zamanki gibi kontrollü bir şekilde, önüme her an bir çocuk atlayacakmış ya da park halindeki aralardan veya sokaklardan bir araba çıkacakmış gibi uygun bir hızda seyir ediyorum... Arkamdan gelen araç yol istedi. Önüme baktım, açık değil. Biraz hızlanıp, önümdeki aracı belirli bir takip mesafesiyle yola devam ediyorum. Artık önümdeki aracın dibine mi girmemi istiyor, ne yapıyorsa bir kaç kez daha korna öttürdü... Derken caddenin sonunda trafik durdu, ben de yerimi değiştirmeyerek beklemeye başladım. Bu vatandaş da nereden cesaret bulduysa yaklaştı ve arka tekere dokunup ittirdi hafiften... Bu anı bekliyormuşum gibi önce kontağı kapattım sakince, aldım yan ayağa indim. Baktım arabanın içine doğru, benim gibi 25-30 yaşlarında bir çocuk, yanında da iki tane kız...

Benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    allah yaratti demez agiz burun dalardim muhtemelen cok iyi araba kullandigini yanindaki kizlara ispatlamaya calisiyordur hava atacak ya sirin gozukecek ya kizlara herseyi bilen adam ayaklari ..sen ne yaptin hocam bu arada arac surucusune ?????
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Şiddet ve kavga meraklısı değilim fakat dövülmeyi haketmiş bir tip kanımca.Yanında ki kızlara artistlik yapmak için böyle bir harekete girmiştir kesin.

Peki sen ne yaptın?
    ANGARAJ

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağız burun girmek olmaz belki ama göz korkutma olur. Tabi burdan yazması kolay o durumda işler değişir sinir bu ne yaptıracağı belli olmaz .

Sen ne yaptın peki ? Sonu mutlu bitti gibime geliyor

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kardeş öyle bi anket yapmışsın ki, bana göre seçenek yok
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    1'i kim işaretledi? Kendi halinde gidiyormuş suçu yok ki özür dilesin.
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mutlu sonla biten bir masaj yapardim arkadasa
    Slayerrr ve maxi97 bunu beğendiler.

d) şıkkı, son kararım.

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu olay gercek mı yoksa mt aılesının psıkolojısını mı olcuyoruz? Korumalarımı cıkardmadan once kapı camı kapalıysa yumruklar kırardım sonra onu aasagı alır estetık amelıyat yapardım en sonda arabaının vıtes kolunu sokerek elıne vererek bugunu unutmamasını dıleyerek ordan ayrıldım tabı motoru calısyırıp bırazcık lastık yaktıktan sonra
    Arda_Karaca bunu beğendi.

polise bildirsek ne olacak ki kendin hallet yani d :D

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk yol istediğinde yol verirdim. angutla angut. kroyla kro. gerizekalıyla gerizekalı olmayınız . yol veriniz ve geçiştiriniz. Motosiklet sürücü tüm arkadaşlara tavsiyem , sizden yol isteyen 4 tekerlere hemen yol veriniz. en kökten çözüm budur. önünüz açık olsun olmasın bunu yapınız. yüksek IQ ve düşük Ego böyle davranmayı gerektirir. bunun dışındaki hertür davranış sıkıntı ile sonuçlanır.
    dionysos06, timoti ve Tekir bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi şöyle bişey vay ben araç kullanırken yanımda kız varsa daha anlayışlı itle kopukla yüz göz olmadan geç git kardeşim takılırım..

Çünkü çıkacak bir tartışmada araç içindeki kadının, kız arkadaşım da da olsa normal arkadaşta olsa korkup keyfinin kaçıcağından buna izin vermem..

Şimdi bu arkadaş tam tersini yapmış.. Tatsızlık çıkarmak için özel çaba harcamış kafa tersine çalışıyor! Baya sert bi şekilde uyarılmayı çıkacak tartışmada alttan almassa kızların yanında rezil olmayıda haketmiş

Ne yapılacağı konusu o günkü sinir durumuna da bağlı ama kaskla sürücü camını patlatsan inip hiçbirşey demeden yeridir kardeşim..

Dokunmak ne demek önde karna çaldığı arabay yol vermiyince tamponla dokunuyomu millet?

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    motordan hiç inmeden yol verip senin yanına gelmesini bekleyecektin aslında.
    sonrada Kaportasına sağlam bir tekme indirip devam edecektin
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah yaratti demez agiz burun dalardim muhtemelen cok iyi araba kullandigini yanindaki kizlara ispatlamaya calisiyordur hava atacak ya sirin gozukecek ya kizlara herseyi bilen adam ayaklari ..sen ne yaptin hocam bu arada arac surucusune ?????
    İşte sırf bu yüzden adamı döverdim. Normal şartlarda olsa sakin karşılardım ama bu yüzden saldırırdım o hışımla! Ben virajı alırken taksici az kalsın çarpacaktı, hani görüyor, arkada aynaya baktım dibime kadar girdi. Viraja girdim ben, adam resmen üzerime çıkacaktı sağ kapısına girecektim, virajdayım keskin viraj bir de. Bekle lan diye bağırdım kask vardı duymadı ama elimle hareket yaptım, uzadı gitti. Hiç yoktan camını patlatırdım kavgaya karışmam kolay kolay. Veya üstüne yürürdüm.

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanındaki kızlara sulanırdım
    ERROR88 bunu beğendi.
    Asayiş berkemal

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    buna benzer bir olaya şahit oldum.

4 kollu ışıklı dönersiz kavşakta içinde 3 adet kız ve bir dallama bulunan bir araç kırmızı ışık ihlali yapıp yeşil ışıkta geçen bir motosikletliye çarpacaktı. motosikletli eliyle uyarıda bulundu. sonrasında araçtaki dallama küfür etti.

sonuç olarak motosikletli arkadaş motorunu ayaklıga bile almadan oldugu yere yatırdı o araçtaki dallamayı araçtan indirdi ve iki eliyle kafasını tutarak göbek hizasına çekti diz çekecektiki diger araç sürücüleri yetişti. o küfür eden dallama korkudan altına edecekti.

trafikte öyle hayvanlar var ki hangi birini adam edeceksin. öncelikle böyle durumlarda sakin olmak gerekir. karşıdakinin haraketleri ve sözlerine karşı davranmak gerekir.

anlattıgın olayda tahrik söz konusu böyle bir durumla karşılaşsam öncekle derdinin ne oldugunu sorar olumsuz ve agresif bir cevap aldıgım taktirde gözüm hiçbirşeyi görmezdi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk yol istediğinde yol verirdim. angutla angut. kroyla kro. gerizekalıyla gerizekalı olmayınız . yol veriniz ve geçiştiriniz. Motosiklet sürücü tüm arkadaşlara tavsiyem , sizden yol isteyen 4 tekerlere hemen yol veriniz. en kökten çözüm budur. önünüz açık olsun olmasın bunu yapınız. yüksek IQ ve düşük Ego böyle davranmayı gerektirir. bunun dışındaki hertür davranış sıkıntı ile sonuçlanır.
    Evet arkadaşlar bir kaç gün önce benzer bir tavsiyede bulunurken forumda, bugün şahsıma böyle bir terbiyesizliğin yapılması, çileden çıkarttı.

D seçeneğini harfiyen uygulamak üzere yaklaştım kapıya. Açılan kapının çerçevesini tutup, bağırdım. Bir kaç kere kapıyı üstüne doğru vurup aşağı indirdim. Sizin anlayacağınız konsantrasyonum bozulmuştu. Buna sebep de kızlardan birinin çocuğa "abi" diye seslenmesiydi... Kask hala kafamda, boyumu da gördü 1,92. Hem bağırıyor, hem de yanaşamıyor. Bir-iki üzerine yürüyüp elimle suratına dokundum, "Yanında kızlar var" diye uyararak esnafın da ayırmasıyla uzaklaştım. Hadi bin git oğlum uzatmayın dediler. Tam çalıştırıyorum motoru, diğer kız arkamdan geçerken ittirdi motoru yana doğru. Bir şey demedim. Çocuk da benden önce çalıştırıp yine üzerime sürdü biraz da gaz sesi çıkartarak, hemen ilk sokağa sapar gibi yapıp yol verdim. Bu sefer ben başladım arkasından takip etmeye kovalayacakmış gibi. Salak kendisiyle beraber soldaki yola gireceğimi sandı, el freni çekti hesapta önümü kesmek için. Ben de "oldu ben de salaktım" gibi bir baş sallama hareketi yapıp, normal yolumdan devam ettim. Kaldırıma tam 90 derece çevirdiğinden burnunu, geri almaya falan çalışırken, seyretmek de keyifli bir hal aldı.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İshal mi oldun diye sorarım.... ;)
    arca94 ve Tekir bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hic inmeden uzaklas, devir kotu, bakarsin aracta 2 kiz 1 erkek var, yakinlasinca anlarsin ki aslinda 3 erkek yani burdaki durum boyle, % 90
    nedenamaya ve kanmix_x bunu beğendiler.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Arabanın vites kolunu kökten bi şekilde kopartırdım
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)