Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial atv hector md 110 nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar atv almak istiyorum düşündüğüm model modial hector md 110 fiyatını ve atv nin şeklini çok beğendim performansı nasıldır biri beni koşarak geçmesin bana yeter birde plajda kumda gidebilir mi?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.mondialmotor.com.tr/model...tv-hector.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım bu atv off road dur.yani plaka alamazsın.buda trafiğe cıkamazsın demek.onun için fiyatı düşük.eğer trafikte sürmek istiyorsan on road modellerine bakmalısın
    Live to ride,ride to live

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bu atv off road dur.yani plaka alamazsın.buda trafiğe cıkamazsın demek.onun için fiyatı düşük.eğer trafikte sürmek istiyorsan on road modellerine bakmalısın
    Yok yav bizim komşuda vardı plakası da vardı. Yani bildiğim kadarıyla her modele olmasada bazı modellere alınabiliyor galiba

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    atv guzeldir parçası pahalıdır ama bir arkaasımda vardı aksı kırılmıstı okadar para ıstemıslerdiki sattı o sekilde kurtuldu :D:D ama atv ucuz bu model . nakit alıcaksan 250 cc olarak 2. el almanı oneririm 110 cc 2 kişi gotrmez seni dga taşa cıkamazsın sadece kumda gezersin yda duz yolda
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Cup motoru var onda 7 beygir falan, otomatik vites demiş ama değişken oranlı olup olmadığı bile belli değil, CVT vitesi(scooter tipi) olmayan yada manuel vitesli olmayan atv'den anca oyuncak olur bence.

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar atv yi yazlıkta kullanıcam trafiğe kapalı alanda öyle dağ taşa felan çıkmam arada bi plaja girerim sıfır çizmek için onun dışında düz yolda kullanıcam 2.el alma taraftarı değilim bide şu var bununda tipi çok güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44189546/detay

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    110 luk atv mi olur hiç ya.
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    110cc atv motor kumda falan gitmez.. kumda gitmesi için hızlı kalkış yapması lazım oda bu motorda imkansız gibi bişi..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    işini görür yazlıkta binceksen kumdada gider. ama daga taşa gelmez.
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ondan vazgeçtim zaten motoran LX150ATV-3A alıcam hem 150 cc hemde cvt şanzıman bugün gittim inceledim gayet güzeldi ne malı olduğunu sordum taiwan dedi çin mallarına benzemez dedi fiyatıda 4.400 TL benim için gayet iyi sizin düşünceleriniz nedir?bu arada EEC (Avrupa kalite belgeli) belgeliymiş
    http://www.motoran.com.tr/motorsikletdetay.asp?id=22

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)