Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Poyrazlar Gölü Kampı 20-21 Ağustos 2016

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Murat Ustaoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum

Batıya doğru çevirsek rotayı? İğneada mesela? Ya da linkten birkaç farklı rotaya bakılabilir.

http://www.neredekal.com/blog/istanb...-8-kamp-alani/
    Vallahi her yer olabilir, yeter ki bir arada olalım

Fakat batıya geri dönelim desek bu sefer buluşma yeri olan kurtköy opet mehmetcik vakfı çok ters kalır, geri dönmek için baya zaman ve yol harcarız ama sağlık olsun. Yine de ana buluşma yerini değiştirmeyip, orada nereye gideceğimize karar vermek daha mantıklı olur. Gelmeyi planlayıp da başlığa girmeden birisi buluşma saatinde ilk bahsedilen buluşma yerine giderse hoş olmaz.

Buluşma yerini değişirmeden, rotayı değiştirebiliriz. Çok uzattım

Alıntı Esseruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Semaver işini ben halledebilirim, ama önce kamp yeri ve programını kesinleştirmek lazım. 4 çocukla gelmeyi planlıyoruz. Çocukları mağdur etmeyelim.

Murat, gelirsek senin yedek çadıra ihtiyacım olabilir.
    Lan Eser, çok sevindim vallahi. Hem seni görmek güzel olacak, hem de benim oğlan da gelecek, çocuklarla makara yaparlar.

Ben de sığdırabilirsem semaveri alacağım, inşallah kalabalık olacağız
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İğne ada'ya gidelim öyle ise.. Tamam konu kapanmıştır

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zor bir seçenek uzun bir mesafe ben her halükarda sakarya yapabilirim.D

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan iğne ada 4 saat diyo, kurtköy buluşma yeri vs desen 5 saat. oraya varışımız en az 14.00 , çadır kur yemek hazırla vs dinlenmek yerine yoruluruz

Çilingöz milli park olabilir, daha yakın, 2.5 saat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Ya da hiç kafa karıştırmayalım, insanlar program plan yaptılar. Avrupa yakası için de bir kamp düzenleriz, çilingöz olur, iğneada olur, uçmakdere olur.

Ama yarın kurtköy'de buluşunca havaya göre karar verelim, ya rotayı değişmeyiz. Ya da kefken, kandıra, olmadı ağva filan yaparız.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    220 km yola zor diyosanız binmeyin abi bırakın lan bisikletle gelirim iğne adaya utanırsınız yemin ederim ;)

Ne dizi idi bea . oyşhh yangış yeremi attım daşı yoksam cukmu oldu takdirinize^^

Motosikleti
    honda crf 250l rally

levent bey nereden katılıyorsunuz bılemıyorum lakın benım için biraz uzak versys ile geliyorsanız kolay olabilir 200 luk pulsarla bıraz sıkıntı

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    yahu bisiklet diyorum 200 pulsar diyorsunuz

200 scooter ile egelere gittik geldik bence biraz bakışı genişletin ;) elin adamı yebereyle çaponyaya gidiyo biz de garibim Şile - Agva anamız aglıyo... Tamam verin pulsarla ben gidicem ya bu nedir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

Ustaya telefon açtım, bakım falan istemiyorum dedim, haberiniz olsun

murat 60 bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    igneada tarafina gidicekseniz 40km kala jandarmanin radar ussu olan tepe var ciplaktepe diyolar tafsiye ederim su var yakacakta var ben bu sene 3 kere gittim

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Abiler eğer batıya döneceksek Avrupa yakasında bir buluşma noktası daha farz.
    Avrupa yakasından gelenler için Kurtköyde buluşup geri dönmek komik olur.
    Doğuya devam edeceksek o da ok.

Yarınki buluşma için bugün akşama kadar buluşma noktası eklenebilir bence.
    Mahmutbey gişeleri geçer geçmez sağda geniş bir alan var mesela

Yeterince kafa karıştırdıysam topu organizatörlere paslar kaçarım : )

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    işte bu saatte hem buluşma yeri hem rotayı değiştirmek büyük risk, şu son yazılanları görmeden yarın sabah buluşma yerine giden olursa çok ayıp olur.

Levent sana 220 km olabilir, fakat Yalova'dan gelecek olan var. Benim oğlan çok uzun gitmeyelim kıçım uyuşuyor diyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Bir sonraki kampı sen organize et Levent, Trakya'da olsun.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu saatte hem buluşma yeri hem rotayı değiştirmek büyük risk, şu son yazılanları görmeden yarın sabah buluşma yerine giden olursa çok ayıp olur.

Levent sana 220 km olabilir, fakat Yalova'dan gelecek olan var. Benim oğlan çok uzun gitmeyelim kıçım uyuşuyor diyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Bir sonraki kampı sen organize et Levent, Trakya'da olsun.

Yok yok başkan sensin ;)

Motosikleti
    NC 700 Integra 2013
    Merhabalar,
    yarın sabah gelmeyi planlıyordum ama iş saatlerim değişti. Saat 5 gibi işten çıkıp gelmeyi planlıyorum bir değişiklik olmazsa.
    sanirim sabah rota ve yeri kesinleştirdiğinizde bakmak daha iyi olacak. Ama igneadanin uzak kalacağını soyleyebilirim. kesinlestiginde buraya bilgi yazarsaniz iyi olur. Akilli telefon uygulamasindan da takip edebiliyoruz, en garanti o sekilde olur. yarin calisip da is cikisi gitmeyi dusunen olursa da eslik edebilirim. kesin gidenlere iyi kamplar simdiden.
    Ogyavuz - NC700 Integra '13

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Olcay abi dediğin gibi yapalım. Tuzla Mehmetçik Vakfında bir buluşalım önce. Yol ve hava durumuna göre karar veririz. Hatta buluştuğumuz saatte bile yağacak gibiyse güzergahı biraz kısaltıp Ballıkayalar da yapılabilir. Gidildiğinde de yağmura rağmen kalmak isteyen kampı kurar dönmek isteyen döner.

08:45-09:00 arası Mehmetçik Vakfı Opet'te buluşuyoruz. Konu kapanmıştır

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yarın için hanıma hastanede nöbet yazmışlar, bana çocuk bakma olayı göründü ama pazara müsaitim

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sabah ana buluşma noktasında oturur, çay açma gömerken konuyu netleştiriz. Allah izin verirse kazasız belasız kurarız kampımızı.

Motoru yüklerken terden sıcaktan sırılsıklam oldum, bırakalımda biraz yağmur yağsın

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah ana buluşma noktasında oturur, çay açma gömerken konuyu netleştiriz. Allah izin verirse kazasız belasız kurarız kampımızı.

Motoru yüklerken terden sıcaktan sırılsıklam oldum, bırakalımda biraz yağmur yağsın
    Kartepeye gidin Olcay bilinen yer ve güzel hemde yakın otobana yakın olursa zaman uygun olursa bende uğrar çay icerim sabah cikacaz burdan hatta ihtiyacı olana çadır bırakabilir
    Murat Ustaoğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ben daha servisten motoru alacagimda hazirlayacagimda ohoo adam hazirlanmis bile..

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın için hanıma hastanede nöbet yazmışlar, bana çocuk bakma olayı göründü ama pazara müsaitim
    size eşlik edebilirim isterseniz pazar sabahı

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size eşlik edebilirim isterseniz pazar sabahı
    Memnun olurum, konuyu yarında takip edelim, belki arkadaşlar gittikleri yerde kalırlar, bizde sabahtan onları ziyaret ederiz, yarın akşam gerekirse telefonlaşalım, başka arkadaşlarda varsa bize katılabilirler.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)