Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 250 vs Hyosung GT 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ha bu arada cometi bilmem ama rx 125 hyo 5 yıldır bende 5 yıldır aslanlar gibi gidiyor .. 70000km yi çoktan geçti.. hala bende, Hyo 3 sene gitsin diyenlere duyurulur..boşuna dişini kırıp dişçi masrafı yapmasınlar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna dişini kırıp dişçi masrafı yapmasınlar
    Harikasın, Barış abi
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent hafızan biraz zayıf sanırım.

Ben motosikletimi almadan öncede bu topicte yorum yaptım.Şimdi motosikletimi aldımda konuşuyorum sanma.

Ayrıcada fazla atmanada gerek yok ben ne biliyorsam onu söylerim GT250 170 km/h üzerine çıkıyor.Eğer altındakiyle yetinmiyorsan satarsın alırsın GT250 sende çıkarsın 170'in üzerine.Yoksa malı kötülemene gerek yok.

Yiğidi öldür hakkını yeme...

Ayrıca bana cevap olarak yine Honda sağlam diyeceksen onada karşılık vereyim SAĞLAM kazık yemişsiniz orası bir gerçek...
    özer kardeşim ne anlamaz adamsın...ben hızı sevmem ve aynı zamanda zatennaked(yani grenajsız) motorlarda hız 130 km'yi geçince rüzgar gerçekten çok rahatsız ediyo...200'e çıksa ne yazar motor...ayrıca yaşadığım şehirde E6 E5 TEM dahil hangi yolda basarsan bas en fazla 120'ye kadar çıkabiliyosun sonrası hayal trafik sıkışıyo falan gidicek yol kalmıyo yani...

ayrıca yazma uslubunada dikkat et diye daha öncede sana söylemiştim ve motoru 1300 km'de çokda güzel bi fiyata aldığımıda...seviyeyi koruyalım lütfen...

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha bu arada cometi bilmem ama rx 125 hyo 5 yıldır bende 5 yıldır aslanlar gibi gidiyor .. 70000km yi çoktan geçti.. hala bende, Hyo 3 sene gitsin diyenlere duyurulur..boşuna dişini kırıp dişçi masrafı yapmasınlar
    sendemi brütüs... abi RX115'e lafımız yok...ben GT250'den bahsetmiştim...daha yeni bi motor 2005'de girdi TR'ye...ama ikinci el ilanlarına bakıyorumda 51 tane ilan var ve 16000'de olan motor görmedin onu kastetmiştim...ve nedense çok düşük km'lerde satanlar var...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Satanlar motorlarını yükseltmek için satıyorlar memnun olmadıkları için değil.Çünkü okadar gaza getirici bir görüntüsü var ki 250'lik olması bir süre sonra kesmiyor.Hyosunglarını satıp 600f alıpta hala eski motorlarını övenler,hakkını vermek gerektiğini söyleyenlar var bu sitede.Marka fanatizmi yapmaya gerek yok hakkını vermek lazım.Bende motorunu satan biri olarak söylüyorum bunu,250'lik bir alet için fazla bile.

Motosikleti
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer kardeşim ne anlamaz adamsın...ben hızı sevmem ve aynı zamanda zatennaked(yani grenajsız) motorlarda hız 130 km'yi geçince rüzgar gerçekten çok rahatsız ediyo...200'e çıksa ne yazar motor...ayrıca yaşadığım şehirde E6 E5 TEM dahil hangi yolda basarsan bas en fazla 120'ye kadar çıkabiliyosun sonrası hayal trafik sıkışıyo falan gidicek yol kalmıyo yani...
    Sen rahatsız olabilirsin ama unutmaki Honda CBF500 ve Honda'nın diğer nakedları 180km/h üstüne çıkıyor.Bu makinaları yapan mühendisler 130 km/h dan sonraki rahatsızlığı akıl edememişlermi.Bunlar boş laf.Ben rahatsız olduğum için almadım demen yeterlidir malı kötüleme gerek yok.

ayrıca yazma uslubunada dikkat et diye daha öncede sana söylemiştim ve motoru 1300 km'de çokda güzel bi fiyata aldığımıda...seviyeyi koruyalım lütfen...
    Bana karşı olan en son konuşmanı hatırlatır ve bende seni uyarırım bu konuda.Kim olursa olsun, bana karşı yapılan konuşma uslubuna göre konuşurum, kısacası; Ne ekersen onu biçersin...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    malı kötüleme gerek yok.
    arkadaşım nerden baksam her mesajında bu lafın yer alıyo...bu söylediklerimin malı kötülemeyle ne alakası var...kendinde demişsin 180 ve üzerine çıkan naked'lerde var diye...rüzgarın rahatsız etmesinin hyosung'la ne alakası var...yazarken ne yazdığını düşünde yaz...

Bana karşı olan en son konuşmanı hatırlatır ve bende seni uyarırım bu konuda.Kim olursa olsun, bana karşı yapılan konuşma uslubuna göre konuşurum, kısacası; Ne ekersen onu biçersin...
    ben sana karşı seviyeyi hiçbir zaman düşürmedim dostum...ayrıca sıkılmadınmı hala bu konuya mesaj yazmaktan anlamış değilim...bana bile yazarken gına geldi sen hala sıkılmadan yazıyosun bakıyorumda...lütfen cevap doğrurucak bi mesajda yazma...çünkü birdaha bu konuda seninn mesajlarına karşı yazmayı düşünmüyorum...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    arkadaşım nerden baksam her mesajında bu lafın yer alıyo...bu söylediklerimin malı kötülemeyle ne alakası var...kendinde demişsin 180 ve üzerine çıkan naked'lerde var diye...rüzgarın rahatsız etmesinin hyosung'la ne alakası var...yazarken ne yazdığını düşünde yaz...

ben sana karşı seviyeyi hiçbir zaman düşürmedim dostum...ayrıca sıkılmadınmı hala bu konuya mesaj yazmaktan anlamış değilim...bana bile yazarken gına geldi sen hala sıkılmadan yazıyosun bakıyorumda...lütfen cevap doğrurucak bi mesajda yazma...çünkü birdaha bu konuda seninn mesajlarına karşı yazmayı düşünmüyorum...
    Bencede yazma bülent çünkü yazacak birşeyin kalmadı, lafı saptırıp duruyorsun.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gt 250 comet oturuş pozisyonu ile uzun yolculuklarda rahatsız edici bir durum söz konusu mudur arkadaşlar?bir de iki kişilik seyahatlerde sıkıntı yaşanır mı? (kullanıcılardan cevap gelirse sevinirim)
    güzel bakan , güzel görür.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250 comet oturuş pozisyonu ile uzun yolculuklarda rahatsız edici bir durum söz konusu mudur arkadaşlar?bir de iki kişilik seyahatlerde sıkıntı yaşanır mı? (kullanıcılardan cevap gelirse sevinirim)
    Abi yazılanları bi okusana, ben evelsi hafta sonu 1 günde eşim arkamda olmak üzere 350KM yaptık.. Valla yorulduk tabi, ama araba hariç neyle gitsek bu kadar yorulurduk. Ki, ertesi hafta sonu da 200KM yaptık Ama yaş faktörümüz de var, ikimiz de 40'ı geçtik.
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endurolar kadar olmasa da oturuş pozisyonu rahat.Tkalfaoğlu abimizn motoru comet değil gtR yani race pozisyonuu oturuşu olan bir motor bu açıda yorucu olması doğal.Ben comet ile istanbul-tekirdağ arası iki kişi gidp geldim tek rahatsız eden rüzgar oldu.Onuda öne takacağın bir cam vasıtasıyla halledersin.

Comettede CBF tede arkada oturan çok rahatsız olur özellikle uzun yolda ..artçı konforu düşünülmemiş her iki motordada durum sadece bu iki motorda değil genelde tüm naked motorlarda böle ..ancak arkaya bir top case takılırsa ve bu topcase te dayanma minderi varsa artçı biraz daha rahat edecektir..

tabi artçı olmanın en büyük keyif olduğu motor goldwing, k1200lt, gibi modeller ..biraz tuzlu ama olsun

K1200LT mi yoksa Goldwingmi diye bi topik açalım konuşuruz orada
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevaplar için teşekkürler, sanırım kendim denemeden karar veremeyeceğim.gv250 lik chopper uzun yol iki kişi daha uygun görünüyor. fakat yollarda cometi görünce üzerindekini indirip binesim geliyo
    gwing ya da bmw meselesi ise "bu kampanya bizi aşar" türünden.
    zaten şahsi kanaatim bir motorun standart bir arabadan mümkünse yarısı kadar enerji tüketmesi.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    ya arkadaşlar yeri değil belki ama motorum yeni, ehliyetim yok bu memleketteki ehliyet sınav olayını anlamak mümkün değil. Ya kaskım var elbisem var dizliğim var eldivenim var hepsini kullanıyourm gayet bilinçliyim vs vs motora gönül rahatlığı ile binebilmem için 2 ay beklemem gerekecek. Yollarda kasksız yada artçısı kasksız(traji komik) bi sürü motorcu gece şehir içinde hız limitleriini zorlayan tipler biniyor ben binemiyorum bu ne ya. Ama bugun sakindir(ctesi) dedim işe gittim motorumla twister kullanmış bi arkadaş bi bindi geldi bu çok daha iyi dedi. Tipini güzelliğini beğenmeyen yok zaten. 20 sayfayi geçmiş ben de bu topice bakarak bi karar verdim ama sonuç bence şu: bu iki aracı karşılaştırıken zaten zevkler ve renkler tartışılmaz. Zevkinize uygun olup olmadığını anlamak için kimse forum didiklemez gider bakar. Eee performans olarak zaten fark ortada(ymış). Kısa keseyim, 250likler arasından bişi seçeyim deyip GT250yi görüp de beğenirseniz, başka düşünecek bişi kalmamıştır. Gidin alın. Eğer düşünmeye devam edip te herhangi başka bir sebepten başka bi motor alıp, GT250'yi her görüşünüzde içinizde bişilerin kıpraşması sizi rahatsız etmeyecekse bilemem tabi.

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Bu topicde kafam çok karıştı bende hornet 900 aldım. Herkese dilediği motora binmeyi Allah nasip etsin diyom...
    Hız tutku olmamalı...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı dr.i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topicde kafam çok karıştı bende hornet 900 aldım. Herkese dilediği motora binmeyi Allah nasip etsin diyom...
    Süper kararınızın karşısında saygı duymak düşer bize de
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    madem o kadar paran vardı da bu topıkde ne arıyordun

yolunu şaşırmışsın kanımca

hayırlı olsun

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    iyi etmişsin, böylece paradan da çıkmamış oldun

-t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Allah muhafaza biraz daha kızsa BMW1200 GS alacakmış.. neyse bunada şükür.. hayırlı olsun ...

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    müthiştiii.. gece yatmadan önce yada sabahalrı kalkınca okunup neşelenilecek bi msj olmuş... ahaha

ya aslında bende 125likler topiklerinemi takılsam , belki kafam akrışır sıkılırım her kafadan ayrı bi ses çıkıyor diye sona gider 3 tekerlekli devrilmeyen piaggioyu alır binerim... yada belki cincır alrıım, oda devrilmiyordu
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250

Honda CBF250 mi,Hyosung GT250R mi?Sizce hangisi daha hızlı?

Artık bıktım 3-4 senedir 125cc motor kullanıyorum artık 250cc'ye geçmenin zamanı geldide geçti bileAma birtürlü karar veremiyorum

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler