Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda spacy 110 - kymco süper 8 yakıt, Artçılı performans ,yokuş ,köy yolları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar bu 2 scooter motor arasındayım....motorsikletten ne beklediğimi aşağıya yazıcam bu maddelere göre bana bu 2 motordan hangisini alcağıma yardımcı olun...tşkler...

scooter motordan beklentilerim...
    1. yakıtı çok az yakmalı..(yakıt çok önemli benim için...100 km de kaç litre yaktığını kullanan arkadaşlardan rica ediyorum)

2. 2 kişi bineceğimiz için yokuşta 2 kişiyi motordan inmeden çıkarsın..yavaş çıkarsın ama bizi motordan indirmesin...

3. köy yollarını az çok bilirsiniz..taşlı patika çukurlu tümsekli toprak yollar...bu yollara bu 2 motordan hangisi gelir...2 kişi binildiğinde altını vurmasın...rahat yol alabileceğim scooter hangisi..

4. arıza,yolda bırakma yapmasın...lakin erzurumda köyde yolda kalmak nedir gayet iyi bilirsiniz...dağın başı..servis yok..

5. maximum çıkarabileceğim rakam 4.000 tl ama 4.000 lira veremiycem...4.000 tl lik scooter seçicem 3.500 peşinle alıcam inş.

6. sıfır motor düşünüyorum...ikinci el kesinlikle almıycam...

7. benim bilmediğim motorlar varsa istediğim fiyat çerçevesinde sıfır olmak koşulu ile bana önerebilirsiniz..saolun..

8. lütfen arkadaşlar kafadan sallama cevaplar istemiyorum..gerçekçi cevaplar lazım..Malum arabam dolandırıldı 17.250 tl olan aracım gitti...zaten büyük zarardayım...bide yanlış bi scooter almak istemiyorum...arabasız kaldığım için artık arabalara yanaşamıyorum gözüm korktu...şimdi bu motorlardan birini alıp günlük yaşantımıza devam etmek istiyorum..yardımcı olacak arkadaşlardan Allah razı olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

unutuyordum arkadaşlar bu honda spacy ve kymco süper 8 e birde kanuni deer 152 yi ekledim haberiniz olsun... benim bilmediğim model marka varsa ekleme yapabilirsiniz..yani önerilerinizide beklerim..yeterki motor az yakan olsun 2 kişiyi yokuşta bayırda köy yolunda götürsün...altını vurmasın...sıfır olsun...tşkler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşım elimden geldiğince sana cevap vermeye çalışayım.

1-yakıtı az olsun diyosan 2sinin yakıtı arasında 100 kmde biri 3.1 litre yakar biri 3.2 litre yakar.ama honda biraz daha az yakabilir gibime geliyor.

2-ikisinede 2 kişi binebilirsin.tıkır tıkır çıkarabilecek motorlar 2 side.

3-köy yollarına hondanın daha iyi gelebileceği kanısındayım.ama super 8 de yüksek bi motor.

4-honda parçasını daha rahat bulabilirsin.ama yanlış anlama sakın kymco nunda parçası heryerde var.parçasız kalmazsın.sadece birini erzurumda bulursun hemen birini belki 1 gün sonra getirirler.

5- kanuniyi bunların yanında ben seçenek olarak görmüyorum..

Sana önerim şudur.köyde vs. bincem diyosan sana CBF 150 yada ybr 125esd öneririm.2sininde 2011 modellerini alabilirsin 4000tl ye.çünkü köyde scooter binilir binilmez değil ama küçük teker olduğu için bozuk yollarda çok sarsar rahatsız gidersin ama cbf ve ybr de çok daha rahat edersin.ayrıca 2 kişide çok rahat binilebilecek motorlar.

benden bu kadar, illaki scooter desem görüntü önceliğimse super 8, marka kalitesi dersem spacy.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    tek kelimeyle tvs wego bi araştır derim 3600 sitesinde fiyatı kalite tavan honda spacy üretilmiyor hem sıfırı bulunamaz ama benden tavsiye cup motor alman senin bütün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar en kalitelisi yamaha crypton ve honda innova yamaha crypton kullandım koltuk çok rahat sürüş çok rahat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ismailfidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım elimden geldiğince sana cevap vermeye çalışayım.

1-yakıtı az olsun diyosan 2sinin yakıtı arasında 100 kmde biri 3.1 litre yakar biri 3.2 litre yakar.ama honda biraz daha az yakabilir gibime geliyor.

2-ikisinede 2 kişi binebilirsin.tıkır tıkır çıkarabilecek motorlar 2 side.

3-köy yollarına hondanın daha iyi gelebileceği kanısındayım.ama super 8 de yüksek bi motor.

4-honda parçasını daha rahat bulabilirsin.ama yanlış anlama sakın kymco nunda parçası heryerde var.parçasız kalmazsın.sadece birini erzurumda bulursun hemen birini belki 1 gün sonra getirirler.

5- kanuniyi bunların yanında ben seçenek olarak görmüyorum..

Sana önerim şudur.köyde vs. bincem diyosan sana CBF 150 yada ybr 125esd öneririm.2sininde 2011 modellerini alabilirsin 4000tl ye.çünkü köyde scooter binilir binilmez değil ama küçük teker olduğu için bozuk yollarda çok sarsar rahatsız gidersin ama cbf ve ybr de çok daha rahat edersin.ayrıca 2 kişide çok rahat binilebilecek motorlar.

benden bu kadar, illaki scooter desem görüntü önceliğimse super 8, marka kalitesi dersem spacy.

bi spacy 110 kullanıcısı bana demiştiki lastikleri çok küçük oldugu için altını vura vura motoru yolda bırakıyordum nerdeyse... bence spacy nin patika yollardaki şansı az gibime geliyor...ayrıca honda spacy 3.1 eminmisin bi yanlışın olmasın ? çünkü genelde 2.5 filan yakıyor diyorlar honda için...süper 8 e gelince onada 2.7-2.8 artçılı 3 yakıyormuş diyorlar...bana göre honda süper 8 den daha az yakıcaktır diye düşünüyorum...çünkü hp güç farkı var ve biri enjeksiyonlu daha az yakıcaktır...ayrıca süper 8 in lastikleri kocaman bu yakıtı olumsuz etkiler kanısındayım ama genede kullanıcı yorumları bakalım neyi göstericek...saygılarımla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kelimeyle tvs wego bi araştır derim 3600 sitesinde fiyatı kalite tavan honda spacy üretilmiyor hem sıfırı bulunamaz ama benden tavsiye cup motor alman senin bütün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar en kalitelisi yamaha crypton ve honda innova yamaha crypton kullandım koltuk çok rahat sürüş çok rahat

tsv vego pek güvenemiyorum...tipi fena deil ama güveneceğim bir marka peşindeyim..tşkler...

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Çukurlu tümsekli yola scooter gitmez.Bende de var scooter.Buralarda çok yok ama sert bir çukura çok yavaş girdiğim halde altı değebiliyor.Hele 2 kişiyse daha fazla değer.Tavsiyem CBF YBR gibi bir commuter almandır...

arkadaşım 2.8 yaksa ne olur 2.5 yaksa ne olur.ben bunu hiç anlamıyorum.şimdi 2.8 yakarsa benzine 4.400 den dersek 100kmde 12.32 tl yakar 2.5 dersek 11tl yakar.yani 100 kmde 1.3 tl oynar.1000kmde 13tl atar.10.000 kmde 130 tl oynar.ortalama bi scooter 10.000km bindiğini düşünürsen ayrıca benzin fiyatlarının zamanla arttığınıda hesap edersek sen motoru satana kadar 150tl oynasın.(eğer scooteri torunlarına bırakmayı düşünmüyosan)

şimdi 150 tl için kymco super 8 yada honda spacy seçimi bana göre bi eleme faktörü değil.
    bilmem derdimi anlatabildimmi?
    eleme faktörü olarak super 8 in önüne kutu koli vs. koyamazsın, spacye koyarsın.motoru seçmende etkili olacak faktörler bunlar.bunları düşün.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çukurlu tümsekli yola scooter gitmez.Bende de var scooter.Buralarda çok yok ama sert bir çukura çok yavaş girdiğim halde altı değebiliyor.Hele 2 kişiyse daha fazla değer.Tavsiyem CBF YBR gibi bir commuter almandır...
    sadece scooter arıyorum....scooter modelininde yükseği alçağı var...o yüzden seçimim sadece scooter modelleri üzerine olcak...saol..tşkler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

arkadaşım 2.8 yaksa ne olur 2.5 yaksa ne olur.ben bunu hiç anlamıyorum.şimdi 2.8 yakarsa benzine 4.400 den dersek 100kmde 12.32 tl yakar 2.5 dersek 11tl yakar.yani 100 kmde 1.3 tl oynar.1000kmde 13tl atar.10.000 kmde 130 tl oynar.ortalama bi scooter 10.000km bindiğini düşünürsen ayrıca benzin fiyatlarının zamanla arttığınıda hesap edersek sen motoru satana kadar 150tl oynasın.(eğer scooteri torunlarına bırakmayı düşünmüyosan)

şimdi 150 tl için kymco super 8 yada honda spacy seçimi bana göre bi eleme faktörü değil.
    bilmem derdimi anlatabildimmi?
    eleme faktörü olarak super 8 in önüne kutu koli vs. koyamazsın, spacye koyarsın.motoru seçmende etkili olacak faktörler bunlar.bunları düşün.

hmm doğru sölüyosun....o zaman kymco süper 8 alalım kafamız rahat olsun...zira lastikleri 14 büyük....artı geniş 2 kişi binildiğinde rahat ettirecektir....bu manada kymco süper 8 çok ağır basıyor ama alıcağım zaman 2 motoruda test edip öyle karar vercem..tşkler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    peki arkadaşlar bu 2 scooter motorda benzin olarak ne kullanıyor....95 oktan mı veya diğerlerinimi ????

95 oktanda koyabilirsin 97 de.95 oktan iyidir bana göre.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hmm...yani ismail abi şimdi sen olsaydın kymco süper 8 sıfır mı alırdın......yoksa honda spacy 110 sıfır mı alırdın ???

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda spacy üretilmiyor demek vaybe dün bayiye gelenler yıllar öncesinden bekletiliyor demekki :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    başka yerlerdede soruyorum kimisi gene honda spacy 110 u öneriyo diyorki spacy yakıtı kokluyor yakıt diyorsan honda al kafam çok karıştı...sadece bu 2 motor arasında kaldım....karar vermek oldukça zor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda spacy üretilmiyor demek vaybe dün bayiye gelenler yıllar öncesinden bekletiliyor demekki :D
    yapcak bişey yok yıllar öncedende beklese artık bu 2 motor arasındayım..ve mart nisan aylarında inşallah alıp hemen köye gidiyorum....sıfır olsunda poşetini ben yırtıyim 1 sene boşta beklemiş hiç önemli diel....yeterki kiimse elini değdirmemiş olsun motoruma :D:D

getiriyorlar fazla fazla satamıyorlar snaırım ellerinde kalıyor sonrada stok eritiyorlar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

benim için en çok yakıtı az yakması önemli kymco yakar 3 litre honda spacy yakar 2.5 litre aradaki fark yarım litredir ama emin olun çok gezen bir insan için o fark çok önemlidir....ben şuan yakıt işine kafayı takmış bulunmaktayım....bilsemki gerçektende yakıt değerleri bu 2 motorunda aynen bu şekil honda spacy 110 alcam ama şuana kadar bir tek kullanıcı yorum yapmadı...doğal olarak bilemiyorumki hangisi daha avantajlı yakıt hususunda....bundan emin olursam..aradaki yakıt sarfiyat değerleride çok oynamaz ise kymco süper 8 alıcam....ama çok fark olursa spacy 110 da karar vercem...tşkler...hiç mi kullanan yok ya bu motorları :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

bu motorlar arası karar vermek olayı kadar zor bir iş yoktur herhalde :D:D:D arkadaşlar siz olsaydınız bu 2 scooter dan hangisini alırdınız herkes kendi seçsin bakalım oylama nasıl :D:D

arkadaşım honda activa kullandım uzunca kilometreler 5.4 litre ile 165 km giderdik.yolda kalır ve yedek benzine geçerdik ve canı alınmış motorlardı hepsi.kurye işi sonuçta.e activa-spacy aynı değerleri yakarlar bence.sen sıfır alcağına göre 180-190 km gidebilirsin bence spacy ile.
    benim spacy i tercih etmememdeki tek neden öndeki far tasarımı ve uzun sivri burun yapısı olurdu.arka stop tasarımı gayet güzel bence.ha bu arada burger da kurye çalışan arkadaşlarımda spacy var gayet güzel olduğunu söylüyolar.tabi activa gibi saç değil kaportası bu kısmı kötü.

ben super8 - spacy arasında kalsam servis erzurumda hangisinin varsa onu tercih ederim.eğer 2sininde servisi varsa (ve 2side kaliteli ise) spacy i seçebilirim.ama ben yinede onun yerine ybr 125 ESD derim yada CBF 150..

Motosikleti
    125CC
    spacy çok daha az yakar 100 kmde yarım litre fark eder enjeksiyon var çünkü kataloga güvenmeyelim derim.
    kymco köy yollarına daha çok gelir ama 2side elverişsiz. yokuşta ikiside bırakmaz.

bence sen tekeri büyük vitesli bir model bak. innovia mesala. hem köy yollarında daha az yıpranacak hem ikisinden daha az yakacak hemde katır gibi çıkar yokuşları scooterlar gibi pısmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşım honda activa kullandım uzunca kilometreler 5.4 litre ile 165 km giderdik.yolda kalır ve yedek benzine geçerdik ve canı alınmış motorlardı hepsi.kurye işi sonuçta.e activa-spacy aynı değerleri yakarlar bence.sen sıfır alcağına göre 180-190 km gidebilirsin bence spacy ile.
    benim spacy i tercih etmememdeki tek neden öndeki far tasarımı ve uzun sivri burun yapısı olurdu.arka stop tasarımı gayet güzel bence.ha bu arada burger da kurye çalışan arkadaşlarımda spacy var gayet güzel olduğunu söylüyolar.tabi activa gibi saç değil kaportası bu kısmı kötü.

ben super8 - spacy arasında kalsam servis erzurumda hangisinin varsa onu tercih ederim.eğer 2sininde servisi varsa (ve 2side kaliteli ise) spacy i seçebilirim.ama ben yinede onun yerine ybr 125 ESD derim yada CBF 150..
    o burnunu sorma uyuz oldum..ama meretin yakıtı az beni kendine bağlayanda bu değilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spacy çok daha az yakar 100 kmde yarım litre fark eder enjeksiyon var çünkü kataloga güvenmeyelim derim.
    kymco köy yollarına daha çok gelir ama 2side elverişsiz. yokuşta ikiside bırakmaz.

bence sen tekeri büyük vitesli bir model bak. innovia mesala. hem köy yollarında daha az yıpranacak hem ikisinden daha az yakacak hemde katır gibi çıkar yokuşları scooterlar gibi pısmaz.

spacy 110 çok ağır basmaya başladı :D yarım litre çok heleki gezen biri için...ayrıca çok gezen biri için honda spacy 110 u daha dayanıklı diyede övüyorlar...hemen dökülmez diye...titiz güzel kullanırsan uzun yıllar seni arızasız götürürmüş.....arkadaşlar kararımı vermeye başladım honda spacy 110 hayırlı olsun....:D inşallah başka bi vatandaşta kymco süper 8 i övmez :S şayet överse gene kararımdan cayabilirim :D:D:D ne zor iş ya şu karar vermek te :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

arkadaşlar cup innova ybr bfr istemiyorum....onları görünce nefret ediyorum motorsikletlerden soğuyorum :D:D benim şuanda aşık olduğum 2 adet motor var... biri kymco süper 8 diğeride Honda spacy 110 yorumlar scooter modelleri üzerine olursa çok çok memnun olurum....verdiğiniz yazdığınız bilgilerden dolayı tşk ediyorum...el elden üstündür...yardımlaşarak inşallah en doğru marka modelde anlaşıcaz inşallah...saygılarımla...

Motosikleti
    125CC
    hondayla kymcoyu kıyaslarsak honda daha ağır basar tabi enjeksiyonlu oluşu çok avantaj ama arka tekeri çok küçük. çukurlu yollarda konfordan eser kalmaz biraz da hızlı kullanacaksanız sürekli cant yamulacaktır ve çok çabuk dökülür. bu tekeri küçük her araç için geçerli. teker ne kadar büyük olursa köy yollarında o kadar rahat ederseniz. çakıllı yollardada durum tam tersi oluyor ama neyse. bence henüz kararınız kesinleşmemişken bir kaç model daha ekleyin listenize;
    yamaha ybr 125 esd
    honda cbf150
    tvs apache
    yamaha crypton
    honda innovia
    bu 5 model de spacy den daha az yakar ve daha güçlüdür. tabi ille scooter diyorsanız o ayrı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar bu arada bu ENJEKSİYON nedir ne işe yarıyor bilmiyorumda ??? enjeksiyon olan scooter motorda ne gibi artılar veya eksiler görülüyor ??? aynı manada enjeksiyon olmayan motor hapı yutuyor mu hiçbi bilgim yok bunada bi açıklık getirirsek ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

hondayla kymcoyu kıyaslarsak honda daha ağır basar tabi enjeksiyonlu oluşu çok avantaj ama arka tekeri çok küçük. çukurlu yollarda konfordan eser kalmaz biraz da hızlı kullanacaksanız sürekli cant yamulacaktır ve çok çabuk dökülür. bu tekeri küçük her araç için geçerli. teker ne kadar büyük olursa köy yollarında o kadar rahat ederseniz. çakıllı yollardada durum tam tersi oluyor ama neyse. bence henüz kararınız kesinleşmemişken bir kaç model daha ekleyin listenize;
    yamaha ybr 125 esd
    honda cbf150
    tvs apache
    yamaha crypton
    honda innovia
    bu 5 model de spacy den daha az yakar ve daha güçlüdür. tabi ille scooter diyorsanız o ayrı
    saol dostum ama illede scooter olması gerek...scoter modellere aşık oluyorken diğer motorsikletleri görünce motorlardan soğuyorum....hele o innova yokmu onu görünce :D bilgisayarı açtıgıma pişman oluyorum :D:D bide sıfır alcam...yamaha cypton x beğeniyorum ama onunda sıfırı cüzdanım için uygun deil...sade cypton yamaha nın ise sıfırı sanırım yanılmıyorsam yok....

sanırım Honda spacy 110 alıcam gibi gözüküyor....artık yavaş titiz kullanırız...erzurumda bizim köyde köy dediğimde 4 şeritli asfalt yol geçiyor ama bazen hani dağbaşı köylere gidersek manasında patikalı yolları söylemiştim....spacy 110 da oralarda gider fakat yavaş gitmek gerekicek...yakıtı az yakıyormuş...bizde yavaş gideriz...her istediğimiz dört dörtlük bi motor malesef yok birini seçiyorsun ötekisinde ondaki eksik oluyor artık birinden ödün vericeğiz buda Honda spacy 110 u alıcam gibi duruyor...tabi yakıt olayını iyi araştırcam 4-5 ay var daha almam için uzun bi zaman o zamana kadar öğrendimmi bu 2 motorun yakıtınıda hemen kolayca karar verebilirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

maximum çıkarabileceğim rakam 4.000 tl ama ruhsat plaka sigorta ıvır zıvır....ama sadece motora peşin verebileceğim nakit ise 3.500 tl yani 3.500 tl ye honda spacy 110 un sıfırını almam gerekicek...inşallah alırım mart nisan gibi bi kampanya çıksada fiyatlar biraz düşşe :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

arkadaşlar sahibinden.com üzerinden kullanıcılara mesaj attım bakın kymco süper 8 kullanıcı bi arkadaş ne yazmış

uzun yolda 150-175 kr yakıyor. Biraz vibrasyon var uzun yolda iyi olmuyor. Günde 100 km üzeri ve yüksek süratle kullandığında biraz yorar ve zevk vermez. Ama şehir içinde 0-90 km hızlarda mükemel. en yüksek 110-120 km hız yapıyor. ben evden işe (1,5 km) gidip gelmek için kullanıcaktım bunu o amaçla almıştım ama insanın gözü motorun selesine değmesin bağımlılık yapıyor ve bambaşlka bi dünyanın kapısını açıyor. süper 8 görünüş açısından sınıfının en şık ve en güzeli. Gücü kuvveti yerinde dağ teme bayır dinlemez. uzun yokuşlarda biraz çekişi düşüyor ama düz yolda en sol şeridi kimseye bırakmaz. tavsiye edermiyim ? Beklentin nedeir bilmiyorum ama ben schooter alacak olsam gene bu marka ve bu modeli , bu rengi alırdım.

Motosikleti
    125CC
    enjeksiyon bir motorun yakıtı emişini sağlayan bir parçadır. karbüratör gibi karbüratör duymuşsundur. karbüratörün daha gelişmiş versiyonu diyebiliriz. ayarlaması çok daha zordur ve ustanın iyi olması gerekir, karbüratörden daha az yakıtla daha çok yol kattettirir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    enjeksiyon bir motorun yakıtı emişini sağlayan bir parçadır. karbüratör gibi karbüratör duymuşsundur. karbüratörün daha gelişmiş versiyonu diyebiliriz. ayarlaması çok daha zordur ve ustanın iyi olması gerekir, karbüratörden daha az yakıtla daha çok yol kattettirir.
    hmm...duymuştum ama tam bilmiyordum...ee o zaman honda spacy 110 bir adım daha öne geçti diyebiliriz....çünkü yanılmıyorsam süper 8 de enjeksiyon yokken spacy de var...

Motosikleti
    Wr250r
    super 8, 5,4 litre ile 170 km gidiyor sakin kullanımda. Spacy kesinlikle daha az yakıyordur enjeksiyonlu olması itibariyle. Mümkünse ikisini de test et öyle karar ver bence. Kymco oldukça iyi gidiyor ama çok rahatsız bir motor benden söylemesi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)