Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

150MR/MC - TVS - YBR - CBF bi yana Kymco like 125 bir yana oldum yardımmm :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    AmonRA34 ya bu adama bitiyorum ya bölebi marka fanatiği yok kymco sanki babasının belkide öledir düne kadar egzos kırıldı diyordu şimdi sorunsuzluktan bahsediyor ben schooter da kullandım viteslide sorarsan vitesli neden daha zevkli öle boş boş elimi oynatarak sıkılarak gitmiyorum kymco iyi güzel markadır da sen en iyisi yapıyosun hyundai gelince 5 para etmez :D arkadaşımın dediğinede katılıyorum ps150cc kmco 200cc diye 162cc malları kakalıyor tüketiciye sende fiyat performans diyosun zuhah:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşım en iyilerine biniyorum.Fiyat/performas oranı en yüksek olanları bulmakta üstüme yoktur.Senin gibi ufacık 150cc motora 6 bin TL verenlerden değilim.Gemi gibi 250cc motora biniyorum.Çekemiyosan çatla patla otur oturduğun yerde.Sataşıp duruyosun.Alıyosun ağzının payını yine de kaşınıyosun.
    peki kymco 200 cc lerin hangisi alınır a.city200 mi like 200i yoksa people 200i mü güç ve son hız olarak hangisi alınır çünkü biri büyük teker diğeri küçük hangisi tercih edilir daha kullanışlı olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AmonRA34 ya bu adama bitiyorum ya bölebi marka fanatiği yok kymco sanki babasının belkide öledir düne kadar egzos kırıldı diyordu şimdi sorunsuzluktan bahsediyor ben schooter da kullandım viteslide sorarsan vitesli neden daha zevkli öle boş boş elimi oynatarak sıkılarak gitmiyorum kymco iyi güzel markadır da sen en iyisi yapıyosun hyundai gelince 5 para etmez :D arkadaşımın dediğinede katılıyorum ps150cc kmco 200cc diye 162cc malları kakalıyor tüketiciye sende fiyat performans diyosun zuhah:D
    aynen alper kardeşim bende bunun fanatikliğini okuyunca çok gülüyorun en sonundada bana 250 lik motoru almış kıskanıyosun diyor150cc lik motorla kıyaslıyor fıyatıda aynı yada üç aşağı beş yukarı olsa onuda anlıcam
    ama kymco markasının en kral 200 ccliği 6 bin tl ve ne kalitede nede güçte bir ps kadar değil bunu kabullenemiyo
    bu arkadaşımıza fiyatlar linkini atayımda okusun kymco dediği markayı 125 cc le 200cc arasında neden 1 hp fark var bunuda düşünsün

http://www.kymco.com.tr/html/fiyatlar.php
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin en çok satan otomobili renault clio , ikinci en çok satanı hyundai accent era.Accentin dizeli 110 beygir , clionun dizeli 65 beygir.Biri çok çok ekonomik bir araba , diğeri birazcık daha fazla yakıyo ama performans super.Şimdi bu kadar insan bu arabayı tercih ediyo da siz mi çok biliyosunuz.Millet BMW ile km'de 40 kuruş yakarken ben 22 kuruş yakıyorum.Aklın yolu birdir.Enayiliğin lüzumu yok.Biz de biliriz BMW'ye binip hava atmayı.Ama hem yedek parçadan hem de benzinden düdüklenmeyi istemiyoruz.Ama o enayilikleri sizin gibi gençlere bırakıyoruz.Siz accent almayın gidin BMW alın.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen alper kardeşim bende bunun fanatikliğini okuyunca çok gülüyorun en sonundada bana 250 lik motoru almış kıskanıyosun diyor150cc lik motorla kıyaslıyor fıyatıda aynı yada üç aşağı beş yukarı olsa onuda anlıcam
    ama kymco markasının en kral 200 ccliği 6 bin tl ve ne kalitede nede güçte bir ps kadar değil bunu kabullenemiyo
    bu arkadaşımıza fiyatlar linkini atayımda okusun kymco dediği markayı 125 cc le 200cc arasında neden 1 hp fark var bunuda düşünsün

http://www.kymco.com.tr/html/fiyatlar.php
    Sen benim halime güleceğine otur da kendi haline ağla.150cc motorun performasından bahsediyosun.O fincan kadar pistonun ne performansı olacak.Biri honda motoruymuş , diğeri kymco.Honda motorunun yağ eksiltmekten başka ne marifeti varmış.Bi gün senin motor da yağ eksiltirse motoru yenilerken ustanın başında dur da o fincan kadar pistonu bi gör.Oturur ağlarsın verdiğin 6 bin TL paraya.Kymco'nun sitesine gir de bak orda ne yazıyo:"100 bin km keyfini sürün yazıyo".Adamlar sorunsuz motor üretiyo.Honda kendi sitesine yazsın da görelim millet nasıl bi tarafıyla gülüyo.

Kymconun 200'lüklerine bakacağına git piaggio'nun 14 bin TL'ye sattığı Beverly300'ün beygir gücüne bak.Benim xciting250 ile aynı beygir gücüne sahip.Ama arada 6 bin TL fiyat farkı var.Kymconun downtown300'ü beverly300'e 7 beygir fark atıyo haberin var mı?Bu yüzden scooterın başkenti italya'da sokaklar kymco dolu.

PS150i ile şehir içinde az yakıyomuş.Ben hem şehir içinde az yakıyorum hem de uzun yola çıktığım zaman keyfini çıkarıyorum.Sen uzunyola çıksan yanından bi tır geçse rüzgarından uçarsın.Altındaki beş para etmez motora honda diye verdiğin paraya yazık.Konuştukça batıyosun.Hadi bak işine şehir içi motorcusu seni

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    scooter ile uzun yol yapmakta zorlanirsin. Kücük teker ebatlari yüzünden motor altinda adeta dans eder. Commuter sinifinin lideri bana göre YBR dir (ESD). Ama fiyati yüksek. Bir MC kullanicisi olarak MR ninde ayni motora sahip olmasindan dolayi rahatlikla söyleyebilirim. Gidisi kuvveti cok iyi. Yerli firma olmasindan ötürü yedek parcada zorlanmazsin. MH drift emsalleri icinde yine en güclüsü. CBF cok hantal bir motor görüntüden baska bisey degil (dizaynina lafim yok) Tekrar ediyorum commuter sinifinda teknik olarak en iyisi YBR dir. Fiyatina göre yeni MOndiler kesinlikle cok iyi alternatifdir. TVS nin RTR (dijital göstergeliside) eger türkiyeye gelirse degerlendirmeye kesinlikle alinmalidir.

Motosikleti
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin en çok satan otomobili renault clio , ikinci en çok satanı hyundai accent era.Accentin dizeli 110 beygir , clionun dizeli 65 beygir.Biri çok çok ekonomik bir araba , diğeri birazcık daha fazla yakıyo ama performans super.Şimdi bu kadar insan bu arabayı tercih ediyo da siz mi çok biliyosunuz.Millet BMW ile km'de 40 kuruş yakarken ben 22 kuruş yakıyorum.Aklın yolu birdir.Enayiliğin lüzumu yok.Biz de biliriz BMW'ye binip hava atmayı.Ama hem yedek parçadan hem de benzinden düdüklenmeyi istemiyoruz.Ama o enayilikleri sizin gibi gençlere bırakıyoruz.Siz accent almayın gidin BMW alın.

Sen benim halime güleceğine otur da kendi haline ağla.150cc motorun performasından bahsediyosun.O fincan kadar pistonun ne performansı olacak.Biri honda motoruymuş , diğeri kymco.Honda motorunun yağ eksiltmekten başka ne marifeti varmış.Bi gün senin motor da yağ eksiltirse motoru yenilerken ustanın başında dur da o fincan kadar pistonu bi gör.Oturur ağlarsın verdiğin 6 bin TL paraya.Kymco'nun sitesine gir de bak orda ne yazıyo:"100 bin km keyfini sürün yazıyo".Adamlar sorunsuz motor üretiyo.Honda kendi sitesine yazsın da görelim millet nasıl bi tarafıyla gülüyo.

Kymconun 200'lüklerine bakacağına git piaggio'nun 14 bin TL'ye sattığı Beverly300'ün beygir gücüne bak.Benim xciting250 ile aynı beygir gücüne sahip.Ama arada 6 bin TL fiyat farkı var.Kymconun downtown300'ü beverly300'e 7 beygir fark atıyo haberin var mı?Bu yüzden scooterın başkenti italya'da sokaklar kymco dolu.

PS150i ile şehir içinde az yakıyomuş.Ben hem şehir içinde az yakıyorum hem de uzun yola çıktığım zaman keyfini çıkarıyorum.Sen uzunyola çıksan yanından bi tır geçse rüzgarından uçarsın.Altındaki beş para etmez motora honda diye verdiğin paraya yazık.Konuştukça batıyosun.Hadi bak işine şehir içi motorcusu seni
    yaww amonra denen arkadaş konuştukların mantıklımı allah aşkına şu savunmaya bak yahuu oku oku güll mondialin siteside 100% türk malı diyo o nolucak ayrıca mondialin sitesi gibi ucube bir siteye sahip
    herneyse sana ne desem boş cünkü kendi fikrinden başka bişiyi sen soksan almazsın sana göre ne düşündüğün doğrudur ve şunuda söyliyim kendi motorunu italyan motorlarıyla kıyaslama scootercılar güler çünkü vespa piaggio gibi markalar kalite sattığı için o fiyattalar yani bir vespa ps150den kalitelidir ki daha ömürlüdür onun içinde 8.9 bin civarındadır bunu anlamanı beklemiyorum artı 150cc bir scooter senin döküntünden daha iyi kavrıyosa ve taş çatlasa 20 km daha hızlı gidebiliyosan sen onu benzin dök yak o bile litresi 4.32 olmuş sen daha cok benzin alıyosun diye söylüyorum alırsın

şu türkiyede senden başka kaç kişi daha kymcoyu marka bazında hondadan üstün görebilirki şaşarım düşün benim motorum o kadar kaliteki kendi motorunla direk mukayese ettin artı ben scootercıda değilim

150cc lik motoru 250 ccle kıyasladı direk arada 2 bin fark varken
    bugun marmariste herkezin altında today var 3 bindi birtanesi ve kapış kapış satılıyodu he kymconunda o fiyata 125 agilitysi satılıyodu ama kimse almıyordu sonuçta kalite sağlamlık ekonomi paramın tam karşılığı honda ps150..
    konuyu açan arkadaşta inşallah yamaha yada cbf150 alır keyfine bakar
    Mustafa Kemal Atatürk

gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    yahu iyi ki açmışım konuyu tartışılacak ne çok şey varmış tabi "seviyeyi kaçırmadan" neyse bu konuyu teğet geçmeyi terci ediyorum like 125 i almamak için kendime sebepler ararken (ki pek bulamıyorum küçük tekerlek çapı dışında) biraz scooter ları da araştırayım dedim ve özellikle ps 150i yi en sona bıraktım ki haksız da değilmişim sanırım bu scooter işinde 126-200cc arası scooter larin "bana göre" babası PS 150i miş. Herşeyden önce,

Sıvı soğutmalı,4 zamanlı,SOHC tek silindirli
    PGM-FI elektronik yakıt enjeksiyonu

bu iki kritere sahip bu motor yani bence bu demektir ki bu motor her zaman emsallerinden daha az yakacak ve daha uzun non-stop yol yapacak. ben sorunsuzluğu ön planda tutuyordum hala da öyle ama sorunsuzluğun yanında neden ekonomi de yapmayalım? Alırken belki 1000 tl fazla öderiz ancak 6ay içinde o 100tl bize yakıt tasarrufu olarak geri döner diye düşünüyorum. ps150i ye doğru bir gönül kayması yaşıyorummmm ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

yalnız tek bir konuya anlam veremedim arkadaş madem bu kadar özendiniz bu ps150i ye arkayı da disk fren yapaydınız ya ... nazarlık bıraktılar herhalde

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    bence bu kadar para verip hala kampana fren kullanan bir motosiklet alma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Ps150i ne mantıkla alınır anlamak mümkün değil.Uzun yola çıkamazsın küçücük motorla.Zaten şehir içinde kullanacaksın.Uzun yola çıkmıcaksam 6 bin TL motora verececeğime gider 2 bin liraya 50cc bi scooter alırım.

Motosikleti
    Alıntı gurblood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu iyi ki açmışım konuyu tartışılacak ne çok şey varmış tabi "seviyeyi kaçırmadan" neyse bu konuyu teğet geçmeyi terci ediyorum like 125 i almamak için kendime sebepler ararken (ki pek bulamıyorum küçük tekerlek çapı dışında) biraz scooter ları da araştırayım dedim ve özellikle ps 150i yi en sona bıraktım ki haksız da değilmişim sanırım bu scooter işinde 126-200cc arası scooter larin "bana göre" babası PS 150i miş. Herşeyden önce,

Sıvı soğutmalı,4 zamanlı,SOHC tek silindirli
    PGM-FI elektronik yakıt enjeksiyonu

bu iki kritere sahip bu motor yani bence bu demektir ki bu motor her zaman emsallerinden daha az yakacak ve daha uzun non-stop yol yapacak. ben sorunsuzluğu ön planda tutuyordum hala da öyle ama sorunsuzluğun yanında neden ekonomi de yapmayalım? Alırken belki 1000 tl fazla öderiz ancak 6ay içinde o 100tl bize yakıt tasarrufu olarak geri döner diye düşünüyorum. ps150i ye doğru bir gönül kayması yaşıyorummmm ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

yalnız tek bir konuya anlam veremedim arkadaş madem bu kadar özendiniz bu ps150i ye arkayı da disk fren yapaydınız ya ... nazarlık bıraktılar herhalde
    amonra arkadaşımız gibi körü körüne marka fanatikliği yapmıyorum herşeyide dobra dobra söylerim ben ne kullanırsam o en iyisi değildir
    uzun yol konusunda altındaki motor bir scooter ki soocterlar uzun yolda pek tercih edilmez ve 250cc lik bir scooter benim ps150imden performans olarak çok fazla bi farkı yokki hele benim ps kavrama olarak o motorlardan daha atiktir gts250 arkadaşımda var oradan da biliyorum.

iyiki ps150im var alma sebebi bir çok nedene uyuyo sağlam dayanıklı performansı ve ekonomik 20 tl benzinle 170 km gittim..200 cclerle (kymco nun tüm 200cclerinden güçlü)kıyaslanabilicek bir motor.uzun yolada çok rahat gidiyor ki torku cbf150 inin çok yukarısında sadece bel desteği yokki onuda herzaman şehir dışına gitmiyorum 40 yılda bir gidiyorum ve şehir içi kıvrak ekonomik markasıda dünya markası servisi yedek parçası aksesuarları yani ömürlük motor rengide benbeyaz ben çok memnunum ancak bi kaç sene sonrada cbr250 almak istiyorum amonra arkadaşımız hala bildigini okusun benzinde 4.32 artık 20 km son hız yaptına sevin 2.500tl farkıda unutmadan
    Mustafa Kemal Atatürk

gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaslar yazılı gibi başladım sözlüye karar verdim sanırım dün gidip like 125 i de agility 125 i de canlı gördüm aralarında 1000TL fark var (agility daha ucuz) görüntü tamam ama teknik açıdan 1000TL lik bi fark göremedim bu yüzden agility 125 alıcam karar verilmiştir

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bi arada amonra 34 ümüz vardı hatırladım güldüm yine
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    şuan piyasanın en az yakanı ve en torklu makınası tvs apachedir.parçası diğerlerine göre tuzludur ama kral makınadr.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)