Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial 110ft mi,asya 150t mi daha hızlı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS300 Forza
    Arkadaslar ehliyetsizlik yüzünden motorumu kullanamıyorum. Sınav olsa hemen alacağım her türlü masrafa razıyım ama en yakın sınav 1 temmuzda. Temmuz sonunda direksiyon sınavı var. Agustos bası A2 ehliyete sahip olacagım inşallah. Nisandaki sınav dönemini kacırmak cok acı oldu benim için. Ama sabredip bekleyecegim.İstanbulda polisler göz açtırmıyorlar. 1 haftadır hergün motor topluyorlar ve bu 1 ay kadar devam edecekmiş. Bende trafige cıkmıyorum kesinlikle. Mahallede aksamları biraz dolasıyorum. Motorla 140 km yol katettim. Daha cok yeni ama hiç bir şikayetim yok şimdilik. Sadece ön jantın akordunda cok az bir problem var. Telli jantlardaki malum problem işte.Motor genel olarak cok iyi bence.Bu tip motor alamak isteyenlere tavsiye ederim. Mondialin daha ucuz benzer modelleri de var ama 110 FT modeli daha derli toplu geldi bana ayrıca ben tel jantlı olmasını istemiştim. Genel olarak motordan aldığım izlenim cok fazla problem cıkaracakmış gibi görünmüyor. Benden fazlasıyla gecer not aldı şimdilik. Bu tip cub model motorsiklet almayı düşünenlerin keyifle kullanacagı bir motor. ayrıca yarı otomatik vites özelliğine de çok çabuk uyum saglayacaksınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ne Mutlu Türküm Diyene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151 RS
    asya 150cc her halde çünki 150motor tam olarak bilemiyeceğim hem de HIZLA DEĞİL TRAFİK KURALLARINA UYMADA YARIŞALIM .

Motosikleti
    mondial 151rs

exelans kaptan

bende mondial 151
    rs var asyayı toz ediyorum en az 200 metre ama benımkındeorjınal onınkıler oynanmıs bızım tabırımızle ibnelik vardı ama gectim sende gecersın hem senınkı vitesli onlart 110 gecmıyor senınkını gotur sanayıte memelerını buyult azcık fazla yakar ama hızlı gıder artı cekıs
    fazlalsır 130 bıle gorursun ıtırazı olan varsa edirneye gelsın kapıstıralım arkadasımda var 130 goruyo

arkadas gelde yarısalım adamla dalga gecmıssın 110 luk diye gel yarısalım 151 rs ama kapısırız benım motor 137 gıdıyo kapısalım hadi artıst

Motosikleti
    Mondial 110 KF
    Gelin yarışalım beyler

By Honda CBR 1000 RR

Birde ufaklık var tabi 110 kf mondial 3 km yolda 120 km yi çiğneyeceğime dair hondamı ortaya koyarım

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı excalibur90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelin yarışalım beyler

By Honda CBR 1000 RR

Birde ufaklık var tabi 110 kf mondial 3 km yolda 120 km yi çiğneyeceğime dair hondamı ortaya koyarım
    Yapıcaksında ne olucak?
    Yada yaptında ne oldu

Birileri sitede adını duyurmaya çalışıyor sanırım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler