Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Ramzey 150cc Racing & Cbr 125cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Arkadaş en mantıklısı Cbr 125 bence çin mallarına hiç bulaşma başın ağrımasın sonra 3500-4000 ytl arası harika cbr 125 ler var sonra pişman olma honda ile ramzey arasında dünyalar kadar fark var ramzeyin titreşimini bana sor sen 90 km nin üzerine çıkınca öyle bi titriyor ki anlatamam sana ramzeyin 2nci eller 2000-2500 ytl civarında egerki 3500 e cbr alabilirsin alternatif çok kardeş cbf 150 alabilirsin sıfır km tvs apache alabilirsin çin malına bulaşma dostum ramzeyi felan boşver...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abiler ablalar kardeşler adam 2005 de yazmış siz hala bişiler yazmaya çalışıyorsunuz o almıştır alcağını hatta şuan 600 lük makinada bile dolaşıyor olabilir...
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

kanuni racer alma bir arkdasımda var hiç memnun diil zaten normal naked granajları yapıstırmıslar üzerinde hiç estetik bi görüntü vermiceksin emin ol kıvrak veya atakda diil bence honda al 2. el cbr senin için iyi bi tercih olur bence ( bende bu ay içinde alıcam cbr düşünüyodum ama pahalı geldi bende tvs almaya karar verdim ne alaka demeyin

arkadasım Honda HayaT oNdaA

slm arkadaslar aranıza yenı katıldım yorumlarınızı uzun zamandır takıp edıyorum...cok da guzel buldum...paylasmak guzeldır:D

KamilOZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    2. El CBR125 derim..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler