Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

'Hyosung GT250 R Mı? Kawasaki Ninja 250R MI?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250 comet tavsiye ederdim....hyo naked ...
    he doğru bu aralar ona kafayı takmıştın
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu arkadas kosele ayakkabıyla bınmesın bu mototra ole tıplerde var beyaz corap kosele ayakkabı 10 metre gıder park eder hayatında daha motor kullanmamıs motorda guc ne demek onu bıle bılmıyorkı ınsanlar once ehlıyet alınırı sonra korumalar alınır sonra egıtım alınır sonra almak ıstedıgın motora daha ıyı karar verırsın ve motorunu alırsın ama bazı arkadaslar once motoru alıp kosele ayakkabıyla bınıyorlar..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he doğru bu aralar ona kafayı takmıştın
    gogıla honda br yaz gör makinaları...honda brezilya...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    lançamentos sibiare 1000 ar aree
    bişi anlamadım bu sıteden
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.honda.com.br/web/index.asp

nacıonaısı tıkla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Yakıt konusuna değinmek istiyorum !

Hyosung 175 TL yakıyor denilmiş ; Benim Hyosung ortalama 130 km/h ile kullanıldığında dahi 100 Kurus yakıyor ? 6 Liraya 55 km yol yapıyorum...

CBR 125 ise ; 80-90 Kurus yakıyor !

RS 125 in yakıtı ise devirli kullanımlarda 140-160 Kurus !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tam butcem 9 mılyar kusur.
    Hyosung GT250 R ı karsılıo ıste ama ben emın degılım bu motor agır ve buyuk rahat surebılırmıyım acaba? ve sorularıma halen cevap alamadım bu motoru rahatlıkla kasko yaptırabılırmıyım ve 0 km alınca kac yıl garantısı oluyor acaba?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel kardeşim ; Emin oL R125 alırsan 2 ay sonra baska motor almak isteyeceksin!

Senin ilacın Hyosung GT 250 R

AL Sana bir de fotoğraf yükleyeyim canın ceksin

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar bende 250 cc düşünüyorum ama kawasaki ninja 250 ile hyosung arasında kaldım sizler ne dersiniz? kawasaki daha kaliteli geliyor ve biraz daha kuvvetli beygir bazında ama hyosung (s&t kanuni ) daha göze hitap ediyor iri yarı çok kararsızım..

mete abi bende cbr 125 yeni kasayı bekliyordum.Biraz kurcaladım ne göreyim...
    Hondaitalia.com da cbr 125 yeni kasa(600rr kafa grenajını 125llik alete uyarlamışlar)... Şirinevler honda bayi otosever bize 2010 model cbr 125 lerin bu şwklide olacağını demişlerdi.http://www.motosiklet.net/forum/tazi...imi-aldim.html
    bu linkte siteden bir arkadaşımız 2007 yılında motoruna kavuşmuş.Biz avrupayı 3 yıl geriden takip ediyoruz.
    cbf ten tut her modele çok farklı tasarımları.Sctoorlar arasında activa beat bile yok.Türkiyede ki aletlere bin basıyor aynı aletler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bisey sorcam GT250R ıcın 173 Boyum yetermı? 65 kıloyum bıde zayıfımdır rahat kullanabılırmıyım.
    +scuderia06 arkadasımız hayatımda koselı ayakkabı gıymedım emın olkı ıtalyada audiden tasarım egıtımlerı aldım senden daha modernımdır rahatol.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisey sorcam GT250R ıcın 173 Boyum yetermı? 65 kıloyum bıde zayıfımdır rahat kullanabılırmıyım.
    +scuderia06 arkadasımız hayatımda koselı ayakkabı gıymedım emın olkı ıtalyada audiden tasarım egıtımlerı aldım senden daha modernımdır rahatol.
    anladım kullanma zaten ama ehlite basvur kask mon pantalon eldıven al egıtım al ole motorunu al bu sıralama motordan zevk alman ıcın onemli boy ve kılo ıle rahat kullanırsın sorun olmaz ninjayada bakabılırsın oda guzel motordur.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    baktım ama fıyat olarak bıraz bana agır geldı. ve gelısım surucu kursuna yazıldım. + guvenlı surus egıtımı alcam. ben avrupada cok bısıklete bındıgım ıcın kurallara harfı harfıne uyarım kask vs. olarak. tesekkurler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 PM ----------

acaba bu motorlarda ındırım yapılıyormu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:38 PM ----------

Aslında Nınjada olabılır fıyatları aynı gıbı ama on farları bana kotu gozuktu ben Yamaha YZF R125 far stılı sevıorm yada Hyosung ama Sız hangısını onerırsınız?

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    tek cevap net cevap KAWASAKİ NİNJA ZZR 250 R bitti 2.el 7.500 .8300 arası çok temizler var al derim(yeşil) babalar gibi alet

Motosikleti
    Artık Yok...
    çevremde öz yiğenim dahil hyo su çalınan 6 arkadaşım var sırf bu yüzden hyo tavsiye etmiyorum... resmen hırsızları mıknatıs gibi çekiyor çalınan bir taneside bağdat caddesinin tam merkezinde yüzlerce insanın ortasında oluyor.. yani öyle kuytu köşedede çalmıyorlar..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ninja 250 için race diyemeyiz arkadaslar... Motor bir kere dik oturus pozisyonuna sahip ; naked gibi bişey

Vee ; Hyosung kalkısta da uzun msafede de Ninjanın önüne gecen bir motor; bizzat kendim denedm !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250 için race diyemeyiz arkadaslar... Motor bir kere dik oturus pozisyonuna sahip ; naked gibi bişey

Vee ; Hyosung kalkısta da uzun msafede de Ninjanın önüne gecen bir motor; bizzat kendim denedm !
    Of be çako ne hyoymuş bu
    Gel benimde önüme geç
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sana sökmüyor canım Senin canavar beni 1. viteste yer
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ninja 250R diyorsunuz yanı. kawasaki cok mantıklı bır secım bencede ama on farı farklı olsaydı. ona gzlde seslı bı egzoz doserım. 2.el bana onerırmısınız 2.el alırken nelere dıkkat etmelıyım yada orjınal kawasakı servısınemı gostermelıyım nınja 250R ı 2.el alırken

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    dostum sen boşver kawayı mavayı.şimdi sen acemisin ve yeni yeni öğreniyorsun.doğal olarakda motoru yatıracaksın düşeceksin kalkacaksın.yazık etme bence kawasaki ye.al sen hyoyu rahat et.şimdi yedek parça olarakda rahatladı.kawasakide 10lira vereceğin yedek parçaya hyoda 5lira verirsin 7lira verirsin.
    2 teker tek ruh tek yol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler