Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Breton 125 mİ yoksa modial 125 UAG mi??

Motovento
    REKLAM ALANI

kardeş sibopları ve rolentayı kontrol ettir diğer arkadaşıızın sorusuna gelince breton mu 125 uag mı dersen 125 uag tercih et derim ama sıfır alma 2007 veya 2008 al çünkü piyasaya motor ilk çıktığında çok güzeldi ve aşırı bi eğilim oldu ben manisa salihliliyim nerdeyse herkes bu motordan aldı özellikle siyah neyse yani yoğun talep olunca motor piyasada tutuldu ve yeni çıkan sıfır modellerinde motorun parçaları değiştirildi ilk çıktığı kadar sağlam değil kardeş bilgine sunarım
    yavuz123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Breton ve 125 UAG
    arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim bu kanuni ye veya her hangi birine benzin göstergesi takabiliyormuyuz soruma cevap verirseniz çok sevinirim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu tarz motorların içine cidden şeytan kaçmış bence, sürücüsünü yoldan çıkarıyor. en uslu görünen 125'lik köylü tipi motor sürücüsünün bile yanına gelip gazı köklediğinizde birkaç saniye sonra bir bakmışsınız adam tam gaz uzamış gidiyor, makas atıyor. Sanırsın polisten kaçıyor, altındaki motor değil teneke be güzelim Bu tarz motor almadığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı yavuz123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim bu kanuni ye veya her hangi birine benzin göstergesi takabiliyormuyuz soruma cevap verirseniz çok sevinirim.
    Arkadaşım burda yapan bi usta var. Sıfırdan benzin göstergesi takabiliyor. Ama depoyu altından delip şamandıra falan takıyor. Elektrik aksamını bağlıyor. Bide gösterge takıyor 10 numara. bulunduğun yerlerdeki tamircileri bi dolaş. Yapan birisini bulursun elbet.

Motosikleti
    125 Breton ve 125 UAG
    saolasın kardeşim bunu çok merak ediyodum bu tür motorlarda benzin ibresi yok o yüzden yolda kalma ihtimali war

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    tabikiii kanunii 25 yılını wermiş adamlar ve parçası pahalı alabilir biraz ama daha saglam emin olun bakın windy125 motorumu 2006da aldım sıfır aldım şimdi 41500 kmde we kesinlikle yag ve debriaj balatası hariç motoruna anahtar degmedi

Motosikleti
    125 Breton ve 125 UAG
    bencede kanuni mi mondial mi deseler emin olun kanuni breton 125 derim süper ötesi bi motor

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı firat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide alma çok fazla titreme var. motordaki vidalar tek tek düşer. bence yamaha veya honda ikiside kaliteli motor
    Dostum ben kullandım 2 sene kanuni breton 125. Tek bir vida dahi düşmedi. Titreme demişsin, uçak mı bu yahu her motor titrer ama abartma kanuni çok fazla titremez
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Motosikleti
    125 Breton ve 125 UAG
    Alıntı güven- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba benim motorum kanuni 125 breton size şöyle bi sorum olacak motoru 3 gün önce aldım hız yaptıktan sonra elimi gazdan çekiyorum debraja basıp öyle bi gitsin bakalım diyorum devir saati debraja basınca birden düşüyor ve stop ediyor motor bunun sebebi nedir acaba şimdiden teşekkürler

kardeş bi rölantiye baktır !

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorum kanuni 125 ancak arkadaşda bir motor almak istiyor ben breton daha güzel diyorum sizce hangisi iyi

özellikleri birbirleriyle aynı ama kanuni motru daha güçlüymüş diyorlar cvb larınızı bekliyorum.....
    siteye ilk girdiğimde yazdığım mesajlardan biriydi . ne çaylak mışım o zman . hepsi çin malı sonuçta
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Arkadaşlar bu CG ler ile ilgli biraz bilgi almak istiyorum, bu ara bir tane alma niyetim var...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-11.html

Yukarıdaki linkte birkaç sorum var cevap verebilecek olan var mı acaba?
    Tşk.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    modial 125 UAG bizim sürücü kursunun motoru plaka bile titriyordu titremekten .]
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler