Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mondial ve benzeri alacagim

Motovento
    REKLAM ALANI
    GURERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150-5
    Nazilli bayii 150 Zat fiatını 2.750.-YTL. olarak ilan etmiş. Sitelerin birinde gözüme ilişti. ptomosyon olarak birde kask veriyormuş. duyumlarıma göre peşin alımlarda pazarlıkta edilebiliyormuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Ben iki yere sordum burda öyle bişey yok...Şayet herşey dahil 2.990 ise,bizde düşürürüz tabi fiyatı.
    Ama dediğim gibi bunlar her kış öncesi çıkan rutin dedikodularda olabilir,sırf insanları bayilere çekip durgunluğu atlatmak için.
    Herkes hakettiğini yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Potenza,
    Ben iki yere sordum burda öyle bişey yok...Şayet herşey dahil 2.990 ise,bizde düşürürüz tabi fiyatı.
    Ama dediğim gibi bunlar her kış öncesi çıkan rutin dedikodularda olabilir,sırf insanları bayilere çekip durgunluğu atlatmak için.
    +1

Motosikleti
    jinlun 150-5
    Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    Potenza,
    +1
    Pozenta / mertmertmert www.intoko.com.tr sitesine gir. Motorsiklet seçmesinden diğerleri gurubunu tetkik et. Sezon dışı olduğu için ve şubatta yeni modeller çıkacağı için ellerindeki modellere promasyon uygulamış olabilirler.

dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ut
    Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    Potenza,
    +1

www.modialmotor.com
    Bir göz atın arkadaşlar 150 ZAT 2,990

Motosikleti
    Gurerk:Kanma arkadaşım böyle ilanlara...Git bak oraya,tanış insanlarla.Ondan sonra yumurtlarlar yeni numaralarını...Feyizoğlu hepsinden karışık yapıyor ortaya..motomax yetkili bayiisi o.Uğur değil.Ben yetkili bayii ağızından anlatıyorum..
    Zaten fiyatı düşse,ilk haberdar olanlardan birisi ben olurum..
    Sen niyetini söyle,ciddi alıcı isen uzatmayalım.Çünkü başka hesaplarım var.

Motosikleti
    jinlun 150-5
    POTENZA CİDDİalıcı olmasam bu kadar uğraşırmıyım 9 numaralı mesajımda: istediği fiatın üstüne masrafları ekleyince yenisinin fiatını geçmeyen satıcılar cevap versin demiştim. Ben bayii ağzından konuşmadım. sana inandırıcı olmak için ilanın yayınlandığı site adresi verdim. Kış ortasında motoru yağmurun çamurun içinde binmek için almıyorum. sezon dışı fiatların düşeceğini bilecek kadar tecrubeliyim. Sende motorunu satıp yeni motor almaya kalkınca bayiin liste dışı fiatlarının ne kadar düşürdüğünü ğörüp bu tecrubeyi edinirsin.Bu fiat kırmaları resmı olmadığı için telefonla sorduğunda açıklama yapmayabilirler.Yazım uzun oldu.Senin başka hesapların nedir?

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    BAK EGER YENI MOTOR KULLANMAYA BASLIYOR İSEN SAKIN BUYUK CC MOTOR ALMA KAZA YAPMA RISKIN COK BUYUK BAK BEN GELECEK AYA MONDIAL 50TT ALACAM COK GUZEL MOTOR COK EKONOMIK.SUBAT AYINDA EHLIYET SINAVINA GIRECEM .........HI AYRICA ARKADASLAR 50 CC LER ICIN EHLIYET KALKIYORDU NE OLDU O DURUM BI CP YAZARSANIZ SEVINIRIM

Motosikleti
    50 c.. motor ile ancak sokak aralarında ve kısa mesafelerde dolaşabilirsin sevgili arkadaşım.zaten en geç 1 ay sonrada ayakların motordan önce gitmeye başlar,yani sıkılırsın.
    Gürerk,evet haklısın sende alıcı olarak en temizini en iyisini en iyi fiyata almak istersin.Senin sezon dışı fiyatlarını bilecek kadar tecrübeli olman,sadece sana değil, bu sektör içinde herkesin farkında olacağı birşeydir.Ben,bir bayiinin sezon dışında yada içinde fiyatlarda ne kadar artış yada azalış yada vade,taksit vs.. gibi faaliyetlerini bilecek kadar tecrübeliyim.Bu benim ilk motorum değil,2.de değil...İlk motorumu 3 ay aradıktan sonra,taa Gazianteplerden getirdim ben.
    Ben sana sadece dikkatli davranmanı,dikkatli olmanı tavsiye etmiştim.bugün o intoko denilen yerde abuk subuk yamaha majesty 400 lerde var.Hemde 15.000 YTL ye.Kötülemek istemiyorum,ama motorcuların çoğu oranın sağlam bir site olmadığını bilir.Tabiiki içinde güzel firmalarda var,ama genele bakarsan durum öyle değil.
    Benim düşüncem(hesabım tabii maddi ölçek,o başka) bunu satıp X9,S2,Burgman 400 vs. bakmak

Motosikleti
    jinlun 150-5
    POZENTA: Yiğenime aldık. Burgman'ı tavsiye ederim. Sen büyütmeyi düşünürken, ben küçültmeyi düşünüyorum. Doğum tarihim M.S. 1947. Yani 60 yaşına merdiven dayadım. 10 yaşıdan beri uzun yol motosiklet kullanırım. Artık büyük motosiklet beni korkutuyor. sanada gönlüne göre bir motosiklet dilerim.

Motosikleti
    Demek abimizsin.Saygısızlık ettiysek özür dilerim.
    Burgman bu işin duayeni..tek geçerim..şimdilik alamam,mümkün değil,ama belki bu ara motordan sonra..
    Sen kararını ver o zaman,bak bakalım piyasaya tam olarak

Motosikleti
    jinlun 150-5
    POZENTA: Acerlem yok. Duyduğuma ğöre , İhlas Holdinğ Sanye isimli bir Çin firması ile ortak Türkiyede motosiklet üretecekmiş. Üç ay içinde faaliyete geçecekmiş. Herhalde fuara yetiştirirler. Ben bunu beklemeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan bizimle paylaşırsa memnun olurum.

Motosikleti
    jinlun 150-5
    Çin'in en büyük motorsiklet ve bilgisayar üreticilerinden Sanye Grup, Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerine açılmak için, İhlas Holding ile işbirliği yapıyor! İhlas Dış Ticaret ile ortaklık anlaşması imzalayan Çinli grup, son teknoloji motosiklet çeşitlerini, özellikle de elektrikli ve sessiz çalışan motosikletlerini Türkiye pazarına sunacak! Bayilik yoluyla satışların yanısıra, her çeşit motosikletin üretileceği büyük bir fabrika da kurulacak!

Motosikleti
    Hayırlısı bakalım.

hido720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250
    slm arkadaşlar bende 250mct var ihtiyacı olan varsa yardımcı olsun paraya sıkıştım

mondial

mondialleri nedense her gördüğümde yanında 2 kişi oluyo ve bozulan biyerlerini tamir etmeye çalışıyolar ilginç?

benim mondial 250 mct satıyorum 1700 km bitek çizik yok 600lük makina almak istiyorum ilgilenenlere uygun vercem sıfır kmden farkı yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler