Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisini Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    daha önceden açmış olduğum konuyu kilitleyenlere takdirlerimi iletiyorum, sizin yardım anlayışınız bu mudur, bir konu hakkında bilgisi olmayan insanaların açtığı konuları kilitleyip diğer insanların yardım etmesini engellemek ayrı bir haz uyandırıyor olsa gerek, tanrı rolünden vazgeçin, isteyen istediğini etik değerler çerçevesinde sorma hakkına sahiptir, toplumun demokratik anlayışının silinmişliğini bu forumda görmekten mutsuzluk duyarım, konumu tekrar açıyorum ve forumdaki insanların bilgi ve tecrübesi dahilinde kararımı vereceğim ve siz egolarınızı tatmin etmek için açtığım bu konuyu silmezseniz belki bir işe yararsınız...
    yine de saygılar...

cümleten selamlar;

motosikeltten hiç anlamayan birisi olarak motosiklet almayı düşünüyorum. kendimi bildim bileli araba kullanırım ama motosiklet kullanmak pek gelmedi aklıma. arabayı bizim peder bey iş gereği her gün alıyor benim ihtiyacım olsa taaa çarşıya git arabayı al sonra işini hallet arabayı bırak vs.vs.vs yapmak pek zahmetli olmaya başladı ve ne uğraşıyorum gidip bi motor alayım canım istediği zaman çıkar işlerimi hallederim dedim, aslında ilk başlarda araba almak istedim ama malum, adam öğrenci olunca böyle alternatifler arar oluyor
    lafı daha fazla uzatmadan meseleye gireyim, araştırdım ölçtüm tarttım kafamda birkaç tane motosiklet modeli oluştu, bunlar yamaha ybr 125, honda cbr 125, yamaha yzf 125 ve zealsun 150-19. görünüş olarak mükkemel olan yzf 125 e 4500€ fiyat çekmişler, ben o fiyata gider 2. el araba alırım, ee yzf 125 i gördükten sonra cbr 125 i alınca adamın içinde uhte kalır diye 2 sini eledim, ybr 125 i alacağıma daha şekil, karizma ve ben burdayım diyen 150-19 u alırım dedim ama bildiğiniz gibi ÇİN MALI damgası yemiş bi araç olduğu için sürümcemede kaldım, çin malı şöyle bozuluyor, çin malı böyle arıza yapıyor diyen çok fazla. sizin motosiklet bilginiz benimkinden fazla olduğundan size sormak daha mantıklı geldi, ben bu makinayı alırsam memnun kalır mıyım yoksa pişman mı olurum??? sen bunları boşver 150-19 alacağına git ybr 125 ya da başka bir model al kafan rahat olur sorun fazla çıkarmaz mı dersiniz...
    saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Kardeş direk kinle yaklamşa forumu araştırmadan böyle armut piş agzıma düş gibisinden bi topic actıgın için mod abilerde dogal olarak kitlemişler topicini.

forumu araştır eminim bulacaksın butun sorularına cevap senn gibi cok arkadaş var(örnek bende hala ehlyet almadm araştırmadayım)

saygılar
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Ybr 125 al derim.Ama 0 alma ben aldım hata ettim.2. el çok temiz bulunabiliyor ucuza.Hem sağlam motordur ybr, 2. ele güvenebilirsin 50000km ye kadar çekinme al kolay kolay sorun çıkartmaz.
    Tabi önce motoru biraz araştır

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    xdanger
    Yamaha Ybr125

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 125 al derim.Ama 0 alma ben aldım hata ettim.2. el çok temiz bulunabiliyor ucuza.Hem sağlam motordur ybr, 2. ele güvenebilirsin 50000km ye kadar çekinme al kolay kolay sorun çıkartmaz.
    Tabi önce motoru biraz araştır

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    tercihlerinden en iyisi ybr 125 derim sana..hem tecrübe edinirsin,hem performansı şimdilik seni tatmin eder,hem acemi bir sürücü olarak sana katlanacak bir motorsikletdir.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

aykut34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660ZA TENERE 2013, Honda Cy50
    deneyimlerim ybr 125 diyor
    YAMAHA XT660ZA TENERE 2013
    HONDA CBF600S 2006
    BMW F650 GS DAKAR 2002

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bende farklı birşey söylemecem şiddetle yamaha ybr 125 ..

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    görüntüye aldanıp zealsun falan alma ybr al rahatrahat bin

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    arkadasım zealsun alıpta ugrasma al bı ybr dag tas kafana gore takıl derım
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    GT650R
    YBR 125 senin işlerine gidip gelmene aslanlar gibi yeter de artar bile hatta fazlasını verir, park sorunu yaşamaz, trafikte tıkanmazsın...
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)