Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kymco Agility 125 & Honda Beat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xt660x
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence siz siz olun honda beat te o parayı vermeyin derim zira o parayı hiç hak etmiyor ben 7-8 ay piyasa araştırması yaptım sonunda gerçektende kaliteli suratlı sınıfında birinci parçası ucuz dayanıklı türkiye yol şartlarına uyumlu ekonomik olan kymco da karar kıldım ben kymco movie125 lik ikinci el 10.000km aldım vede çok çok memnunum zira şimdiye kadar almadığıma yanıyorum gerçekten çok kalite süper motor ben daha önce honda active honda beat kullandım ama bu kymco dan aldıgım zevkin onda birini onlarda bulamadım kymco ile nerdeyse kanka olduk vede onu çok sevdim şimdi kymcosuz hayat düşünemiyorum yol tutuşu surat yapışı uzun yolda rahatlıgı konforu yakıtının ekonomik oluşu bence on numara sonra kymco taywan malı tüm parçalarını kendi fabrikasında üreten marka ayrıca honda ,yamaha,ve diyer motorlarada sipariş üstüne parça üretimi yapan firma evet türkiyede yeni ama avrupa amerika vede diyer bazı ülkelerde çok uzunzamandan beri var olupta çok tutulan marka ayrıca motoruna 100.000km yapma garantisi veren çok sağlam firma türkiyeye silkar tarafından getirilip dagıtımı yapılıyor ben kendi motoruma arka balata fren teli gaz teli gibi ıvır zıvır aldım parçaları piyasaya göre çok ucuz buldum hondanın parçaları adeta uçuk bence motor fiatlarıda kmconun şu an ucuz araştırdım daha tanıtım fiatı ile satıyorlarmış

bencede honda daylan alacağına gitsin kymco people modelini alsınki motor adamın gözü görsün bence kymco ya bir seferde siz binin eminim benim daha önceki bindiklerim motor değilmiş dersiniz gerçi kymco benim babamın malı degil ama yigidi öldür hakkını inkar etme cinsinden tek kelimeyle kymco da ne ararsan fazlasını bulursun ayrıcada tanrı seni kymco ların üstünde korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK

Hayatınızda Kymconuz Olsun

Kymcosuz Hayat Kimsesiz Hayat Demektir

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Ben sana sadece 2 firmanın sloganları ile cevap verecegim...

Honda hayat onda...

Kymco : Better than Best (en iyiden daha iyi)
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK

gerçek hayat kymco da

Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana sadece 2 firmanın sloganları ile cevap verecegim...

Honda hayat onda...

Kymco : Better than Best (en iyiden daha iyi)
    bence hondadaki hayat yalan hayat, kymco daki gerçek hayat (zira kymco daki aradığın hayatın fazlasını bulursun)tatlı hayat kymco ile yaşanır kymco dogdu hayat başladı ayrıca kymcoyu herkes çok sevdi sadece kıskananlar sevmedi

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hondadaki hayat yalan hayat, kymco daki gerçek hayat (zira kymco daki aradığın hayatın fazlasını bulursun)tatlı hayat kymco ile yaşanır kymco dogdu hayat başladı ayrıca kymcoyu herkes çok sevdi sadece kıskananlar sevmedi
    abiler siz gidin bi reklam şirketinde çalışın ya süpersiniz valla
    "Im a cowboy, on a steel horse I ride":wiinkk::wiinkk:

honda nın adı varsa kymco nunda dünyada adı var arkadaşlar çok korkmaya gerek yok kymco alın keyfini görün birkere tüm parçaları en kalite malzemeden yapılmış ben agility sitiy 125 modelini 1yıldan beri sorunsuzca kullanıyorum ilk bindigimde kendimi jipte gibi hissettim çünki yüksek bir motor arabaların yanında durdugumda tepeden bakıyorum :D ve çekişi süper 4 zamanlı ve 17 inç tekerleklerle mükemmel bir kalkış eyer tekerlekleri küçük olsaydı çekişi dahada artar honda daylan diyorsunuzda daylanın fiyatı nekadar biliyormusunuz daylanla yanyana durdugunda bile o paraya heybetli 200km lik uzun yollarada çıktım yokuşlarda kesilme olmuyor 2 kişiyle bile..... estetik olarak ayrodinamik ayrıca ön konsolunda cep telefonunuzu jarj edecek çakmaklıgı var çok şaşırdım dogrusu çin malı motorda kullandım zealsun marka farları gösterge panelindeki plastik güneşten sararıyordu degiştirsen bile hapsi aynı ama kymco plastik aksam olarak dörtdörtlük diyebilirim motorum 15000 km de ama sesi ilk aldıgım gibi pürüssüz yani diyecegim kymco honda arasında fark yok sadece fiyat olarak kymco aynı kaliteyle daha ucuz...iyi sürüşler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler