Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Beat mi, Piaggio Fly 100 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir konudada bilgin olmasa şaşcam zaten . . .

Bu arada mach dostum benim motor 15 bin oldu hiç ön frenle ile ilgili bir problem yaşamadım yaşayanda duymadım ama motordan motora değişebilir tabi haklı olabilirsin bindiğin beat de böle bişi olmuş olabilir
    Haklısın balatadan balatayada değişe bilir Beatte alsa hiç sorun yaratmaz Antalyada beatleri nasıl kullanıyorlar görseniz sağlamlığını o dakika anlarsınız0 çizmekmi dersin tek tekermi dersin her hafta motorlar cayır cayır dönüyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zip100
    scooter alıyorsan pıaggıodan şaşmıcan ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ahmet__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter alıyorsan pıaggıodan şaşmıcan ...
    çünkü scooterı bulan italyan piaggiodur . gileramıydı nan yoksa . Ama italyanlar bulmuştu .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın balatadan balatayada değişe bilir Beatte alsa hiç sorun yaratmaz Antalyada beatleri nasıl kullanıyorlar görseniz sağlamlığını o dakika anlarsınız0 çizmekmi dersin tek tekermi dersin her hafta motorlar cayır cayır dönüyor
    Benimki de antlayalı 07 plaka ama hiç 0 çizmiyor yani ama gerçekten bir sene kadar antalyada yaşamıştım çok hor kullanıyor beatleri Bu arada senin motora ne oldu yanmıştı en son halledebildin mi ?
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yaramı deşmeyin yaw omu iyi bumu iyi diye bu küçük scooterların hastasıyım Az benzinle bi dolu yol yapıyo üstüne 5 sene uğraşsan bozamıyosun

Fly 100 beatten daha hoş dizayn olarak bence...

Bir konudada bilgin olmasa şaşcam zaten . . .

Bu arada mach dostum benim motor 15 bin oldu hiç ön frenle ile ilgili bir problem yaşamadım yaşayanda duymadım ama motordan motora değişebilir tabi haklı olabilirsin bindiğin beat de böle bişi olmuş olabilir
    Ben yanlış bir şey mi deidm acaba sadece motorun teknik özellikleri açısından avantajlarını söyledim.

Motosikleti
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yanlış bir şey mi deidm acaba sadece motorun teknik özellikleri açısından avantajlarını söyledim.
    Yanlış bir şey söledin demiyorum tamam haklı olabilirsin belki ama her topice bir şey yazma gerekliği duyasın gibi beliyor bana ben merak ediyorum bu iki motordan birini bindin mi diye ? Kulaktan dolma bilgilere insanların kafasını karıştırma bence

Binmeme lüzum yok sen bana diyorsun ki kulaktan dolma bilgilerle milletin kafasını bulandırma yazdığım mesajda bana bir tane kulaktan dolma bilgi göster ozaman susarım. Söylediğim şey ön frenin disk olması tekerlerin 12 olması ve vergiden muaf olması bunların neresi kulaktan dolma.

Soruyu soran kişilere en azından teknik veriler açısından avantajlı motoru önermem eğer laf kalabalığı ise yine susuyorum.

Yanlış bir şey söledin demiyorum tamam haklı olabilirsin belki ama her topice bir şey yazma gerekliği duyasın gibi beliyor bana ben merak ediyorum bu iki motordan birini bindin mi diye ? Kulaktan dolma bilgilere insanların kafasını karıştırma bence

Motosikleti
    cbf 150
    Birader bu konuyu tartışmaya gerek yoq vergiden muaf tekeri daha kalın benzindede yakma konusunda eşitler ve tipide çok sempatik beat çok yapmacık duruo fiyatları eşit alıcak olsam düşünmeden FLY 100 alırdım...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Honda beat piyasasıda var parçasıda bol.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Binmeme lüzum yok sen bana diyorsun ki kulaktan dolma bilgilerle milletin kafasını bulandırma yazdığım mesajda bana bir tane kulaktan dolma bilgi göster ozaman susarım. Söylediğim şey ön frenin disk olması tekerlerin 12 olması ve vergiden muaf olması bunların neresi kulaktan dolma.

Soruyu soran kişilere en azından teknik veriler açısından avantajlı motoru önermem eğer laf kalabalığı ise yine susuyorum.
    Sen şimdi bir motor alıcaksın diyelim sadece teknik verilere bakarakmı karar verirsin yoksa kullanıcılara sorarak mı daha sağlıklı bir karar verirsin ??? Binmeme lüzum yok demen sana mantıklı geliyomu acaba o zaman butun motorlarınn teknik verilerine bakarak degerlendirelim hiç üstüne binmeden onları yolda denemeden konuşalım klavye motorcusu olalım (senin yaptığın gibi)

Tamam haklısın kardeş burada bir piaggio var ve birde beat ama ikisine bakınca zaten hangisini alacağın şıp diye beliriyor yahu piaggio dandik bir markamı honda yapmış yapmıştı 3küsür milyara yapa yapa 10tekerli ön frenide yetersiz kampana olan bir scooter yapmış burada mantıklı olan zaten güneş gibi parlıyor.Tama kendi motorun beat toz kondurmayabilirsin sonuçta beat'ında kalitesini tartışmaya gerek yok ama teknolojisi de ortada.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    ben size, her zaman boş verin bite, pireye boşuna para vermeyin der dururum zira KYMCO agılty var, alın bitane keyfinize bakın sonrada dua edersiniz bana lütfen çözümü KYMCO da ararsanız mutlu sonuca ulaşırsınız.
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Motosikleti
    Tamam haklısın kardeş burada bir piaggio var ve birde beat ama ikisine bakınca zaten hangisini alacağın şıp diye beliriyor yahu piaggio dandik bir markamı honda yapmış yapmıştı 3küsür milyara yapa yapa 10tekerli ön frenide yetersiz kampana olan bir scooter yapmış burada mantıklı olan zaten güneş gibi parlıyor.Tama kendi motorun beat toz kondurmayabilirsin sonuçta beat'ında kalitesini tartışmaya gerek yok ama teknolojisi de ortada.
    Ben piaggio kötü motor dedim mi acaba? Yada beate toz kondurmadınmı ?Yazdıklarımda öle bişi varmı beat in dezavantajların kabul ediyorum zaten kendi motorum diye atıp tutmuyorum farkındaysan arkadaşımda bevelery 250 var mesela hayranım o motora piaggionun kalitesini yakın biliyorum yani ama çektiği sorunlarıda biliyorum servis paraları parça parası gibi . . . Bir malı alırken ilersinide düşünmek lazım bence piyası olması lazım ve fazla masraf çıkartmamalı o yüzden beat ön plana çıkıyor gibi geliyor bana ama eğer para sorunun yoksa tabiki piaggio adamların işi bu zaten scooter Ama güneş gibi parlayan bişi yok teknik özelliklere bakarsan olabilir belki ama hep dediğim gibi bir kere binip denemeden karar veremessin

Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben size, her zaman boş verin bite, pireye boşuna para vermeyin der dururum zira KYMCO agılty var, alın bitane keyfinize bakın sonrada dua edersiniz bana lütfen çözümü KYMCO da ararsanız mutlu sonuca ulaşırsınız.
    Evet evet haklısın . . . Bir de sizin taiwan lı oldgunuza dair ciddi şüphelerim var

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem Kendi Motorum Olan Beatı Hem Arkadaşımın Motoru Olan Fly (piaggio) Kullanmış Biri Olarak;

Beat Kesinlikle Daha Atik Daha Seri Bir Motor, Ama Fly De ön Disk Fren Var Ve Kaportası Daha Sağlam Plastikten Yapılmıştır. Ama Kapıştığımızda Her Zaman Fly Ye Fark Atıyordum.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

2motorda arkadaşlarımda vardı ve 2sinide kullanmak kısmet oldu .fly 100 cok hos bir motor ama arkadaşım teknik olarak birkaç sorun yaşadığı icin mars sorunu gibi özellikle honda beat al derim..

Motosikleti
    Alıntı ntticaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem Kendi Motorum Olan Beatı Hem Arkadaşımın Motoru Olan Fly (piaggio) Kullanmış Biri Olarak;

Beat Kesinlikle Daha Atik Daha Seri Bir Motor, Ama Fly De ön Disk Fren Var Ve Kaportası Daha Sağlam Plastikten Yapılmıştır. Ama Kapıştığımızda Her Zaman Fly Ye Fark Atıyordum.

Alıntı motocross11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2motorda arkadaşlarımda vardı ve 2sinide kullanmak kısmet oldu .fly 100 cok hos bir motor ama arkadaşım teknik olarak birkaç sorun yaşadığı icin mars sorunu gibi özellikle honda beat al derim..
    G.BEREKET dediklerimi şimdi anlıyosun diymi Kullanınca teknik verilerin onemli olmadıgını anlıcaksın zaten . . .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)