Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN mi Yoksa Kanuni Popcorn mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Motorlar Hakkında neredeyse hiç bilgim yok yeniyim bitmeyen trafik çilesinden dolu iett otobüslerinden kurtulmak için kendime bir motor almaya karar verdim.
    Bir çok kişiye danışıyorum. Mondial 125 ZN modeli çok hoşuma gidiyor fakat Mondial için servisten çıkmıyor diyorlar çoğu kişi onun yerine Kanuni Popcorn almamı önerdi gerek Benzin kullanımı olsun bende sizin bu konu hakkında görüşlerinizi ve tecjübelerinizi merak ettim yararlanmak istedim . ve konuyla alakası yok ama merak ettiğim bir konu 50CC Motorlar ehliyet istemiyor diyorlar.eğer böyle birşey varsa 90 CC ler içinde geçerlimi şimdiden çok teşekküler İyi Forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hiç birini alma en ii si we ucuzu keeway çin malı diil yapımcısı italyan maliyeti ucuzlatmak için macaristanda üretiyor düşünürsen oguzhankutlu@hotmial.com

Motosikleti
    CBR 650F
    Müsait olursan biraz sohpet etmek isterim

mucitcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    mondial 125 zn al arkadaşım çok keyifli bir motosiklet en azından bir havası var ayrıca motorunu pizacı motorcular gibi kullanmazsan hiçbirşey olmaz ben 2500km deyim daha bir sorunla karşılaşmadım
    Şarkını seç gel benimle beraber bağıralım::

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı mucitcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 125 zn al arkadaşım çok keyifli bir motosiklet en azından bir havası var ayrıca motorunu pizacı motorcular gibi kullanmazsan hiçbirşey olmaz ben 2500km deyim daha bir sorunla karşılaşmadım
    Hocam yakıt konusunda biraz bilgi verirmisin .

Birde Ehliyet Konusu hakkında bilgisi olan varmı 50CC 90CC için ehliyet gerekmiyor falan diyen olduda merak ediyorum ehliyetim yok çünkü İyi Forumlar

mucitcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    abi yakıt sorunu diyee birşey yok valla ben 1 depo benzin alıyorum (10ytl) 1 hafta geziyorum
    Şarkını seç gel benimle beraber bağıralım::

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel walla 10 ytl ye 1 hafta ohhh

Motosikleti
    Hyosung 250R & Mondial 125ZN
    KESİNLİKLE KATILIYORUM..125 ZN...

scooter gibidurmuyor..önden bakınca sanki motor gibi..şık ve zarif..

ayrıca 2 kişi (toplam 160 kilo) keçi gibi tırmanıyor..ben satmaya kıyamadım..

şimdiden iyi günlerde kullan :-)

emniyetli sürüşler

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    arkadaşım malesef ikiside değil popcornun bir üst modeli olan hussar var bende ama ne yazik ki binemiyorum her yeri dökülüyo şimdi herkes sana öyle denk gelmiş bizde bişey yok diyecek biliyorum ama ikisinden birini alırsan malesef yanlış seçim yapmış olursun ben verdiğim paraya üzülüyorum sen de verip üzülme bence çok klasik olucak yine ama japonlara veya italyanlara bakmanı şiddetle tavsiye ederim 3- 4 senelik japonu sıfır çinliye tercih ederim ayrıca yakıt konusunda hussar hiç te cimri değil popcornu bilmiyorum ama şunu net söyleyebilirim paran çoksa alabilirsin yok değilse alma
    SÖZLE DÜŞÜNÜR,SÖZLE SÖYLERİZ.VE SÖZÜMÜZLE ANILIRIZ.BİR SÖZLE UNUTUR GİDER,BİR SÖZLE ÖLÜMSÜZ KALIRIZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)