Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

3 milyara kadar alınabilicek en iyi scooter hangisidir.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar 3 milyara kadar alınabilicek en iyi scooter hangisidir ve scooterlar nekadar yakıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Valla iyi bir terceh yalnızca ÇİN olur 150 lik biraz zor bulursun ama 125 felan alırsın bence biraz araştır
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

RIDVAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO Beverly 500
    3000 ytl varsa "0"çin veya kore malı bir scooter yerine 2.el temiz bir İtalyan Piaggio almanı tavsiye ederim. Bu fiyata çok güzel Vespa 150 veya SKip 150 bulabilirsin.
    [FONT="Impact"]Vino Rosso[/FONT];Parmigiano é un religione !

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    yakıt önemli diil diyosan yamaha bws.acayip seri bir motor.ilk binişimi hatırlıyorum da arkadaştan almıştım.yaw scooter dediin nedir ki,küçücük motor demiştim ve gaz kolunu çevirmemle küçük bir şok geçirmiştim
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

yamahanın hangisi bide söle bri sorum var daha önce motor kullandım motrumda vardı çin malalrında çok büyük kayma tehlikeleri atlattım ve çin malalrı güzel kaçmıyor chopper modelleri scooter kullanmak zormu denge bakımından bide trafikte rahat manevra yapabilirmiyim yamur filan scooterı nasıl etkiler

animanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha BWS 100

Bu Piyasada bulabileceğin bi modeli yani 2006 hiç görmedim o yüzden 2006 la aralarında görünüş olarak bayağı farkwar.
    [B]Bu arada ben 92 doğumluyum eğer laflarımı beyenmesseniz yaşın küçük deyip kesebilirisiniz (Bu laf yaşça bük olup ....... küçük olanlar için geçerlidir)::lac:: [/B]

Motosikleti
    Super 51
    ben işin ustası değilim ama birazını söyleyeyim.çinlilerin çoğu iyi kaçmıyor.doğru.tamgaz da versen cc sine göre kötü

ben 150 lik çinliyle kaza geçirdim.biraz motoru eğdim,gaza yüklendim ve yerdeyim.nasıl olduğunu hala anlayabilmiş değilim.ben direksiyon hakimiyetimi kaybettim de mi düştüm yoksa ön teker kaydı da mı düştüm.o yüzden artık motorları eğmeye bile korkuyom.scooter kullanmak zor değil.birkaç günde alışırsın.ben sürekli mobilet sürdüğümden motor ayaklarımın arasında oluyor.ayaklarım öndeyken biraz yabancılık çektim ama sonradan alıştım.çinlileri bilmem ama bws ile falan güzel manevra yapılıyor.motor dengeli
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

peki yakıt olayı naısl aslında scoter düşünmemedeki amaç hem maddiyat hemde trafikte rahat edebilirm düşüncesi 20 milyonluk benzinle nekdar yol yaparım

Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben işin ustası değilim ama birazını söyleyeyim.çinlilerin çoğu iyi kaçmıyor.doğru.tamgaz da versen cc sine göre kötü

ben 150 lik çinliyle kaza geçirdim.biraz motoru eğdim,gaza yüklendim ve yerdeyim.nasıl olduğunu hala anlayabilmiş değilim.ben direksiyon hakimiyetimi kaybettim de mi düştüm yoksa ön teker kaydı da mı düştüm.o yüzden artık motorları eğmeye bile korkuyom.scooter kullanmak zor değil.birkaç günde alışırsın.ben sürekli mobilet sürdüğümden motor ayaklarımın arasında oluyor.ayaklarım öndeyken biraz yabancılık çektim ama sonradan alıştım.çinlileri bilmem ama bws ile falan güzel manevra yapılıyor.motor dengeli

bende motor kulalndım işte oo görüntü bana çok dengesiz geliyor heran düşücek gibi bide sende bilirsin motor kullandığın için scooter trafikte dahamı rahat toro biraz büyük olduğundan bide bizim araba kullanan insanımız mesafa bırakmadığındna öndekiyle trafikte araba gibi takıldığım çok oluyor

Motosikleti
    Super 51
    Alıntı jamaisvu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki yakıt olayı naısl aslında scoter düşünmemedeki amaç hem maddiyat hemde trafikte rahat edebilirm düşüncesi 20 milyonluk benzinle nekdar yol yaparım

bende motor kulalndım işte oo görüntü bana çok dengesiz geliyor heran düşücek gibi bide sende bilirsin motor kullandığın için scooter trafikte dahamı rahat toro biraz büyük olduğundan bide bizim araba kullanan insanımız mesafa bırakmadığındna öndekiyle trafikte araba gibi takıldığım çok oluyor
    yakıtı fazla.motor 2 zamanlı olduğundan 100 km de 5 lt falan yakıyor.2t motor yağı da cabası.şöyle söyleyeyim.çok eğlenceli bir makina.binmek için bahaneler uydurulabilecek,ivmelenmesi yüksek,taş gibi,160 kg insana bile bana mısın demeyen bir alet.yakıta gelince.motor binmeyi çok seviyor ve ivmelenmesi yüksek bir motor arıyorsan bwsçünkü motor binmeyi seviyorsan(benim tahminim)yakıtını falan önemsemezsin.yok benim için eğlence önemli değil,ekonomik olsun,götürüp getirsin yeter diyosan sana önerebileceklerim:honda activa ve beat.

scooter trafikte daha mı rahat?hemen hemen aynı.scooter lar otomatik vitesli olduğundan biraz daha rahat oluyor.tabii ki yoğun trafiğe falan çıkıyorsan motor ağırlığı da önemli.küçük motorlarla yoğun trafik daha da çekilir hale gelir.

scooter dahamı çok yakıyor diyorsun yani mesla keeway 100km 5 milyon diyorlarda oo yalan 10 milyonu buluyor du valla ya motora binmek bir zevk olsada ulasım aracı olarak kullancam

Motosikleti
    Super 51
    scooter dahamı çok yakıyor diyorsun yani mesla keeway 100km 5 milyon diyorlarda oo yalan 10 milyonu buluyor du valla ya motora binmek bir zevk olsada ulasım aracı olarak kullancam
    hayır hayır.kesinlikle öyle algılama bws deki motor 2 zamanlı motordur.o yüzden çok yakar.ama 2 zamanlı motorların performansı göz doldurucudur.keeway falan 4 zamanlı.onlar 100 km de 2-3 lt arası yakarlar.ama scooter ın az yakması sana da bağlı.sen sürekli tamgaz gidersen benzin yetişmez o motora

peki önerebilceğin mesala keeway in scootarları nasıl siyahları baya güzle benziyor sekil olarka veya mondialın yeni iki tnae klasik motoru var onların yakımı filan nasıldır ara gaz olurda ben 60 geçmem ya zaten

Motosikleti
    Super 51
    peki önerebilceğin mesala keeway in scootarları nasıl siyahları baya güzle benziyor sekil olarka veya mondialın yeni iki tnae klasik motoru var onların yakımı filan nasıldır ara gaz olurda ben 60 geçmem ya zaten
    keeway i kullanıcılarına sor.onlardan pek anlamam.mondialden falan da uzak dur.0 çinli alacağına 2.el sağlam al 10 kat iyidir

mondial kötümü keewayde aslında sl150 de ben sorun yasadım bide kimde ne motor varsa mercedes zanendiyor övüyor ben bi kaç motora bindim yazılanlara baktım dehsete kapıldım alıcak arkdaslarıda yanlsı bilgilendriyorlar bence.

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    bence sym joyride al 2.el bulursun! o fiyata kalitelidir
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

klasik olan var bitane ona benziyen onu mu diyorsun

WBX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK!
    Bende senin gibi merak edip detaylı araştırmalar yaptım ve bence en sorunsuz motor Honda Beat 2,925 ytl ve 150 cc lik çin malı motorlarla benzer performanslar sergiliyor.
    Hedef 2007

Motosikleti
    Super 51
    bence yamaha bws nin güzelliği motorunda.çok yakyor.ama bence onun motoru 4 zamanlı olsa o kadar zevkli olmazdı.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yamaha bws nin güzelliği motorunda.çok yakyor.ama bence onun motoru 4 zamanlı olsa o kadar zevkli olmazdı.
    BWS km ne kadar yakiyor ? ben BWS hastasiyim ve almak istiyorum cin mali dusunuyordum vazgectim. simdi 5 milyarlik almayı dusunuom en fazla ama beni benzini bitene kadar goturecek yani 1 saatlik yolda 10 mola falan vermek istemiyorum ben benzini bitcek oyle durcak motor bunun icin honda dylani dusundum gotururmu bu motor ?

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Keeway Arn 150cc 4 zamanlı 9hp.. kulanıyorum memnunum 2450ytl fıyatı arka canta dahıl..
    Klometrede 100 kuruş yakıyor.. 700km redeyım sadece 500 bakımına gıtım sorun yok..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler