Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hayabusa-1000Rr-1100XX

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadslar Dorado v3 ümü kısmetse satıorm bi arkadasa..şimdiden düşünmeye basladım ne almalı die.aklımda bikactane model var ama kararsız kaldım..
    1-Suzuki Hayabusa. (Ne kadar temiz bulunabilrse )
    2-1100XX
    3-CBR 1000Rr
    Bu modelleri düşünmemde en büyük etken Boy sorunu( 1-98 )..600lük Racing yada tourıng motorlara boy olarak sıgamadıgım icin bikac tavsiye sonucu bu motorları cıkardımm yardımlarınızı bekliorm.. Suan bunları sölüorm ama doradoyu satıp bunları alamıcağım icin o paraylaa tamamen pederin insafona kalmıs ne zaman alıcağım ama onceden fikirlerinizi almak istedim
    Not :sunuda belirmek isterimki bu otorlara bakmamdaki amacım hız değil benim icin ikinci planda olan bir konu bu..rahatlık önce gelior ama racing makine hayranlıgı oldugu icin bende bu modellere bakıorm..Ya GErcel olcak yada hayallerle hayata devam edicez bakalım
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    foglamp51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6
    arkadaşım sana tavsiyem hız istersen yamaha r1 yada r6 konfor istiyosan yamaha fazer

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bana kalırsa eğer ben cbr 100 rr alırım

Tabi senin tercihin
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Rahatlık istiyorsan cruiser yada enduro-touring tarzı birşey bakman senin için daha faydalı ve hayırlı olacaktır

cbr 1000 rr fire blade derim başka bişey demem hayranım o motora aah ahh 2. ayda alıyorum inşallah

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dorado'dan sonra Hayabusa, 1000RR, 1100XX ???
    Ne diyeyim bilemiyorum...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

boy yeni gördüm sen cbr dan memnunmusun?genelde herkes memnunda yakıt nasıl?

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi güzelde hayabusa hyosung gt 250 r den daha alçak.sorun kötü durmasıysa hayabusa hyo'dan bile kötü durur..
    198 boy için bence en iyisi şöyle baba bir enduro..mesela r 1150 gs..
    ya da büyük bir chopper da olabılır..
    bütün racingler kötü durur bence..
    cahil doluymuş burası bee..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı krank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi güzelde hayabusa hyosung gt 250 r den daha alçak.sorun kötü durmasıysa hayabusa hyo'dan bile kötü durur..
    198 boy için bence en iyisi şöyle baba bir enduro..mesela r 1150 gs..
    ya da büyük bir chopper da olabılır..
    bütün racingler kötü durur bence..
    senin dediğinin adamın boyu ufak diye amortisörleri indirmiştir yoksa ben bi hayabusa gördüm aygır gibi bişeydi (yani baya bi büyük)
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin dediğinin adamın boyu ufak diye amortisörleri indirmiştir yoksa ben bi hayabusa gördüm aygır gibi bişeydi (yani baya bi büyük)
    walla bende baktım ama benim gördüğüm hayabusada ufak değildi...kabaca durdugu icin tam oturur die düşünüorm hos temiz bir hayabusa bulmak zor..yakından 1000RR görmedim sadece onerilen motorlar bunlar ama 1100XX hayabusa kadar iri duruo walla pederden onay cıkarsa hepsine yakından bakıcam ki gördüğüm en iri motor da hayabusa...
    sewgili krank chopper yada enduro demişssin ama acıkcası chopper ve enduro tarzım değil..herks boydan dolayı endurokullanmalısın dior ama ben uzun süreli binmek istiorm eğer alabilirsem 3 belki daha uzun süre binmek istiorm..sewdiğim tarzı alıp zewkle binmek mi ii yoksa vucudumun elverdiği motoramı binmeliyimm_?
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    vallah bende cbf 500sonra cbr1100 xx fuarda allah nasip ederse almayı düşünüyom belki yeni modeli çıkar son 3yıl değişiklik yapılmadı ama cbr 600de vefirebladelerin modeli çıktı gördüm sizler görmediyseniz yükleyebilirim

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallah bende cbf 500sonra cbr1100 xx fuarda allah nasip ederse almayı düşünüyom belki yeni modeli çıkar son 3yıl değişiklik yapılmadı ama cbr 600de vefirebladelerin modeli çıktı gördüm sizler görmediyseniz yükleyebilirim
    600rr nin 2007 sini boy sagolsun gösterdi ama 1000rr ninde 2007 sinde degişiklik var mı?? resimleri yüklerseyebilirsen

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    hemen yüklüyom

yaw kopyalayamadım resimleri www.honda.de gir oradan motorrader yani motorlara oradanda Neuheiten 2007 ve sayfalar açılır cbrr600 fireblade ve
    shadow spritin modeli şimdilik bunlar yeni kusura bakmayın yükleyemedim ama
    böyle açın

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Boy problemini hayabusa ve cbr 1000RR da da yaşayabilirsin gibi geliyor bana.

Ama CBR 1100XX diğerlerinden yawaştır belki ama senın boy problemi yaşamayacağın bir motor gibi cunku süper bişi. Videosunu koymuştum ben siteye aratırsan bulabilirsin.
    Soda Ayran Cool

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy problemini hayabusa ve cbr 1000RR da da yaşayabilirsin gibi geliyor bana.

Ama CBR 1100XX diğerlerinden yawaştır belki ama senın boy problemi yaşamayacağın bir motor gibi cunku süper bişi. Videosunu koymuştum ben siteye aratırsan bulabilirsin.
    yavaş dediğin motor 300basıyor buda yavaşsa artık ne diğim bu arada bende
    bu motora talibim senin gibi

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Hayabusa ve cbr 1000RR 320-330 basınca cbr 1100xx in 300 basmış hali biras yawaş kalıyor hali ile.
    Soda Ayran Cool

moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    valla ne dıyeyım en son karar honda 1000rr
    baska dıcek bıseyım yok
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

Motosikleti
    acıkcası aklımda sadece 1100XX ile hayabusa vardı cbr 1000Rr ı bana bi arkads onada bak dedi ben yakından grmedim hayabusa dısında bu motorları ..en yakın 1100xx dedğin gibi birbirlerine cok yakın oldukları icin düşünüorm ikisinde ancak racinglerde kaza olma olasılığı beni düşündürüor.özellikle hayabusada..valla bakalım kısmet demekten baska caremz yok pederden onay cıkarsa bakıcam arastırıcam umarım yeni motorumla ilk bulusmaya gelirim ..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayabusa ve cbr 1000RR 320-330 basınca cbr 1100xx in 300 basmış hali biras yawaş kalıyor hali ile.
    hayabusa 300
    cbr1100 290
    cbr1000 287

standart hızlar bunlar tabi birazda oynayabilirsin

Motosikleti
    benim icin hız ikinci planda acıkcası ..onmsemiorm 300 yada 330 cok bişiy farketmess yanii..o hızlara cıkabilceğimi sanmıorm bile..200 yterli olur bencee.. benm icin üzaerinde rahat olabilmekk onemlii olann

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler